Česky CZK
:
:


:

Happy Plugs
CZK | EUR

Happy Plugs

Lifestylová značka Happy Plugs byla v roce 2011 založena ve Švédsku, známém pro jeho živou módní a hudební scénu. S cílem vytvořit sluchátka, která budou zároveň plnohodnotným módním doplňkem. Barva je pro značku Happy Plugs zásadní a stejně jako všechny ostatní módní značky přizpůsobují a mění nové kolekce v každém ročním období. Jako vůbec první značka spotřební elektroniky byla nominována na švédské fashion ocenění, prestižní Guldknappen Award. To jen potvrzuje, že módní průmysl značku Happy Plugs vnímá jako jednu z nich.

Jejich láska ke stylu, módě a barvám se odráží také ve stylovém balení. To si získalo stříbrné ocenění Pentawards, jediné celosvětové ocenění věnované výhradně obalovému designu ve všech jeho formách. Název Happy Plugs představuje vše, šťastnou společnost se šťastnou vizí. Všechny produkty Happy Plugs na našem e-shopu najdete skladem na prodejně v Brně!

Zobrazit filtry Skrýt filtry
Řazení produktů
Nejnovější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně

Happy Plugs Earbud red

  NEW
590 Kč
Rozsah/citlivost:
20 Hz - 20 kHz/110+3 dB
Sluchátka Happy Plugs Earbud Happy Plugs jsou perfektním módním doplňkem díky široké škále nabízených barev. Styl je přece neméně…
Zobrazení informací o certifikátu Heureka - Ověřeno zákazníky