×
Vánoce v pohodě! Zboží můžeš vyměnit až do 20. ledna 2023!

[A]Wake

Rádi vždy podpoříme dobrou věc, a jelikož krom snowboardu holdujeme i wakeboardingu, stát se hlavním partnerem připravovaného unikátního snímku [A]Wake bylo pro nás přímo radostí!

Více o programu chystané premiéry naleznete na facebookove události zde

Všechno to začalo dlouholetým snem studenta Fakulty multimediálních komunikací UTB ve Zlíně, Daniela Brogyányiho, natočit krátký film o jeho oblíbeném sportu, wakeboardingu. Tento ambiciózní mladý muž oslovil spolužáka studujícího režii také na FMK, Jakuba Machalu.

Společně začali vymýšlet námět. Za pár měsíců se z námětu stal scénář a film "[A]Wake" byl na světě. Zatím jen na papíře.

„Dano sehnal techniku ​​a sestavil výborný tým lidí, poslední zůstalo vyřešit peníze, to je vždycky nejtěžší", říká o složitých začátcích režisér Machala.

„Daniel jako začínající producent nezklamal a do roka a do dne, jak sám slíbil, přišel i s penězi. Celé natáčení se mohlo po dlouhých přípravách rozběhnout."

Celý film je točený jako road movie a bude mít délku přibližně 20-30 minut. Natáčení probíhá ve střední Evropě, kromě Bratislavy se už natáčelo v Krakově a do konce měsíce se štáb chystá do Maďarska, Vysokých Tater a i do naší prodejny v Brně.

„V těchto dnech probíhají poslední dotáčky, celé natáčení je rozděleno do čtyř bloků a díky partnerům jako je AVI studio a Daylight Rental - lighting equipment rental, máme možnost snížit náklady. Techniku ​​máme zdarma, a to nám značně snižuje potřebný rozpočet. Celé natáčení by se v profesionální sféře dalo vyčíslit až na částku 25.000 eur", tvrdí producent Brogyányi.

Dokument by se měl svou obrazovou kvalitou a profesionálním mixovaným zvukem přiblížit standardu dokumentů světových televizí. Tvůrci jím dokazují své schopnosti pracovat s těmi nejvyspělejšími profesionálními technologiemi.

[A]Wake má tedy sloužit nejen k představení mladého sportu, ale má být i vizuálním zážitkem, který stojí za to vidět!

Celý film pak v plné jeho kráse budete moci obdivovat začátkem tohoto léta na některé z premiér na Slovensku ale i v Česku. S promítáním filmu bude vždy samozřejmě spojená i vydatná party se zajímavým programem! Data a místa uveřejníme co nejdříve!

Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?

nebo

Registrace