Česky CZK
:
: 

WeSC

Švédská značka WeSC byla založena partou kámošů, mezi nimi i legendárním snowboardistou Ingemarem Backmanem. Mladý tým, jehož prioritou je sdružovat lidi s podobnými ideály a stejným životním stylem spolu rozběhl brand, který překonává jakoukoliv masovost. Značka WeSC má v nabídce tričkamikinystreet bundyplavkykšiltovky ale i originální sluchátka. Produkty, které se nedají zaškatulkovat si oblíbí všichni, kteří si rádi žijí život po svém. Všechno zboží WeSC na našem e-shopu máme skladem na prodejně v Brně!

Také byli začátky

Značka WeSC vznikla v roce 1999 ve Stockholmu. Za úplným zrodem stojí několik inspirativních osobností, jinak řečeno "WeAktivistů", mezi něž patří i legendární snowboardista Ingemar BackmanJussi Oksanen, skateři Jason Lee, známý také ze seriálu "My name is Earl", Jerry Hsu, ale i umělci, hudebníci, fotografové nebo tanečníci. Idea, za kterou si pevně jdou vychází ze skateboardové kultury, kterou se snaží posunout mnohem dál.

Ze života WeSC

WeSC (WeAretheSuperlativeConspiracy) vystihuje základní myšlenku celé značky, brand, který je založen na spojování lidí, "WeAktivistů", z oblasti boardových sportů, umění, hudby ale i designu. Proto se kolem WeSC motá spousta různých lidí, kteří staví na vzájemném přátelství, užívají si to, co dělají a žijí naplno. Designy na trička, fotky do Superlative Magazínu, výstavy, prostor na hraní na akcích, v tom všem jim pomáhá WeSC se zviditelnit. Prvním ze sponzorovaných lidí byli i známý švédský rapper a reggae umělec Timbuktu a hip-hopová kapela Looptroop.

SUPERLATIVE MAGAZINE, který v omezeném množství najdete i na prodejně, nabízí dvířka, jak nahlédnout do světa značky WeSC. Je to unikátní časopis s věcnými články, fotkami ale i uměleckými díly od lidí, kteří jsou se značkou úzce spojený. Magazín je také plný reportů z akcí, recenzí na hudbu a samozřejmě prošpikovaný barevným WeSC světem. Můžeme v něm objevit zajímavé osobnosti, jako je například Skrillex.

WeSC stojí za rozvojem alternativních obrazů a sportů. Nabízejí streetovou módu pro "life after skate" a jsou neformálním článkem, který reprezentuje samé superlativy. Zároveň jsou nepředvídatelnou značkou, která se dnes zaměřuje hlavně na oblečení, ale do budoucna existuje perspektiva, že to může být cokoliv dalšího.

Každý rok WeSC připraví prohlídku toho, co stihli za loňský rok. Podívejte na nejnovější Mish Mash Vol. 3!

WeSC Mish Mash Vol.3 from WeSC on Vimeo.

 

Newsletter

Nezmeškejte příležitost, jak výhodně nakoupit!

Zobrazení informací o certifikátu Heureka - Ověřeno zákazníky