Just Ride 2013!

I letos se jakožto hlavní partner ve spolupráci s Freeride.cz účastníme akce zvané Just Ride 2013! Akce určená jezdcům všech kategorií a schopností, kde si každý, jak název vypovídá, jen a jen jezdí! Cílem je, aby se lidé na našich horách především bavili, ničím se nestresovali, zažili super den na kopci a večer na afterparty. Just Ride poskytuje spoustu možností, jak si zpestřit den na horách, od možnosti zapůjčení a otestování nejnovější výbavy, přes poježdění v kvalitně připraveném parku až po možnost získání parádních dárků.

FREERIDE.CZ JUST RIDE 2013 OFFICIAL TRAILER from Freeride.cz on Vimeo.

Na našem stánku budeme letos odměňovat nejpilnější ridery, pro které máme připravené věcné ceny! Dále Vám bude k dispozici fotograf, jenž Vás na požádání vyfotí, fotky rovnou i vytiskne a daruje na památku!

První zastávka Freeride.cz Just Ride 2013 tour pro "obyčejné snowboardové smrtelníky" se letos uskuteční v jednom z nejprogresivnějších zimních resortů u nás a snowboardisty a freeskiery velmi oblíbeném Deštném v Orlických horách. Just Ride bude navíc oficiálním Openingem místního Your Gravity Parku a to vše už v sobotu 12. ledna 2013. V Deštném tak slavnostně odstartujeme letošní Just Ride tour, která se za týden (19. ledna) přesune do Špindlu a o další týden později (26. ledna) se vydáme na Dolní Moravu do legendárního Flow parku. Po jednovíkendové pauze budeme pokračovat v beskydské Karolince (9. února) a další týden na druhé straně republiky v Krušných horách na Neklidu (16. února). Letos jsme pro velký zájem ze všech stran přidali i dvě zastávky na Slovensku, ze kterých se ta první uskuteční 23. února v Jasné pod Chopkem v Nízkých Tatrách a druhá celou tour zakončí 16. března na Donovalech. Mezi tím se ještě do kalendáře vklíní 9. března krkonošské Vítkovice, které jsou v Just Ride také nováčkem. Takže si to zopakujme a vy si pište!

TERMÍNY 2013
12. ledna Deštné v Orl. horách
19. ledna Špindlerův Mlýn
26. ledna Dolní Morava
9. února Karolinka
23. února Chopok - Jasná

2. března Boží Dar/Neklid

9. března Vítkovice
16. března Donovaly

Co Vás tedy na Just Ride 2013 všechno čeká, na co se připravit a těšit? * Test Centrum (možnost bezplatného zapůjčení a vyzkoušení snowboardů či jiných produktů cca 15-20 značek) * Demo Passy (demo kartičky se soutěží - kdo otestuje výrobky nejvíce různých značek, má největší šanci na to, že vyhraje parádní ceny od partnerů v ceně přes 30 tisíc Kč) * Perfektně připravený snowpark jen pro vás * Vyučování freestyle snowboardingu zdarma našimi kouči (Jakub Chochola, Milliel Navrátil a Filip De Pina) * Největší “progresoři” (určení našimi kouči) získávají také ceny od partnerů * Focení při ježdění v parku - fotky ke stažení po akci z internetu zdarma * Natáčení GoPro kamerkou - videjka ke stažení po akci z internetu zdarma * Akce komentována spíkrem a celý park bude ozvučen * Večerní Jägermeister afterparty (kapely, DJs)

Zákaznická karta

Zákaznická karta

Sleva až 20 % na nové zboží, levnější doprava a další bonusy

ISIC – sleva 10 %

ISIC – sleva 10 %

Platí i pro karty ITIC a Alive

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Při nákupu nad 600 Kč máte dopravu zdarma!

Jsme rychlí!

Jsme rychlí!

98 % zboží dodáme do druhého dne

Ověřeno zákazníky

Ověřeno zákazníky

99 % zákazníků by nás doporučilo svým známým

Více jak 1000 výdejních míst v ČR a SR

Více jak 1000 výdejních míst v ČR a SR

Vyzvedněte si zboží poblíž vašeho bydliště

Na trhu od roku 1996

Na trhu od roku 1996

Máme mnohaleté zkušenosti s prodejem přes internet

Prodejna v Brně

Prodejna v Brně

Celý sortiment máme i v kamenné prodejně v Brně

Nákup na splátky

Nákup na splátky

Zvolte si sami délku úvěru a výši měsíční splátky

Odborný servis

Odborný servis

Nenecháme vás na holičkách! Vybavení vám opravíme i po záruce

Akce, slevy, výprodeje

Akce, slevy, výprodeje

Každý týden nová akční nabídka. To se hodí!

Zákaznický servis

Zákaznický servis

Poradíme vám s výběrem, objednáním a údržbou vybavení

Newsletter

Nezmeškejte příležitost, jak výhodně nakoupit!

Zobrazení informací o certifikátu Heureka - Ověřeno zákazníky