Česky CZK
:
:


Sluneční brýle Oakley Sliver Foldable

 • Zboží je skladem
 • Doprava zdarma při nákupu nad 1 000 Kč
 • 861 míst pro osobní odběr v ČR a SR
 • Doručíme nejpozději v úterý 21. 2.
2 049 Kč
-50% / 4 098 Kč
Barva: matte black
Kolekce: jaro 2015
Záruka: 2 roky
Značka: Oakley
Kategorie: Sluneční brýle
Nákupem získáte zákaznickou kartu s řadou výhod!
Popis zboží

 Sluneční brýle Oakley Sliver Foldable matte black (grey)

Oakley Sliver Foldable jsou Špičkové sluneční brýle, které vám zaručí famózní pohled na svět. Tento model je oproti klasickému Sliver vylepšen skládacími nožičkami s pístkovými závěsy. Jejich rám je vyroben z odolného a přesto velmi lehkého materiálu. Brýle mají velmi odolné nožičky s nesmrtelným kloubovým mechanizmem Dual Action Cam. Pro úsporu místa je model Foldable vybaven skládacími nožičkami. Patentovaná technologie XYZ Optics je zárukou maximálně jasného pohybu ve všech úhlech pohledu.

Specifikace

 • Plutonite - ultralehký materiál Plutonite nabízí špičkový komfort a ochranu před nárazem a ultrafialovým zářením. Nárazuvzdorný materiál blokuje 100 % UVA, UVB, UVC a škodlivé modré záření.
 • High Definition Optics (HDO) - souhrn patentovaných technologií, které vytváří dokonalou čočku umožňující vidět čistě a ostře, bez zkreslovacího a zvětšovacího efektu. HDO také poskytuje jedinečnou ochranu proti rozbití čoček a 100 % ochranu proti UV záření.
 • O Matter - speciální patentovaný materiál používaný výhradně při výrobě obrub Oakley, ultra lehký a velice flexibilní. Vyznačuje se schopností absorpce nárazů a geometrií, která umožňuje širší periferní vidění.
 • Impact Protection - všechny Oakley brýle splňují standardní požadavky na odolnost vůči dopadu, úderu a nárazu Americké Standardizační Organizace (ANSI), která je špičkovým kritériem pro měření bezpečnosti. Odolnost vůči nárazu těžkých předmětů při nízké rychlosti, odolnost vůči nárazu lehčích předmětů při vysoké rychlosti.
 • UV Protection - Samotný materiál, z kterého jsou čočky vyrobeny, blokuje UV záření a nemusíte se tak spoléhat na tenkou povrchovou úpravu, která se může časem opotřebovat či poškodit.
 • Three-Point Fit System - unikátní systém gumiček, které jsou vyrobeny z vysoce přilnavého a porézního materiálu nazývaného Unobtainium a nacházejí se v místě, kde se obruby brýlí dotýkají hlavy a uší. Celá technologie je založena na principu unikátního Three-Point Fit Systému, při kterém se brýle dotýkají pouze na třech místech hlavy (na nose a na dvou místech nad ušima) čímž odpadá nutnost zakřivení nožiček obrub a brýle vás nijak netlačí ani při delším nošení. Nebudete téměř cítit, že je máte na hlavě.
 • Grey lens - propustnost světla 18 %. Index ochrany 3.

Doporučit produkt e-mailem

:
:
:
 
Zobrazení informací o certifikátu Heureka - Ověřeno zákazníky