Termoska Sigg Dyn Sports

  • Zboží je skladem
  • Doprava zdarma při nákupu nad 600 Kč
  • 1273 míst pro osobní odběr v ČR a SR
  • Doručíme nejpozději v úterý 23. 1.
626 Kč
-5% / 659 Kč
Barva: white touch 0,75l
Kolekce: zima 2017/2018
Záruka: 2 roky
Značka: Sigg
Kategorie: Termosky a láhve
Nákupem získáte zákaznickou kartu s řadou výhod!
Popis zboží

Láhev Sigg Dyn Sports

Sigg Dym Sports je absolutní novinka, kterou letos značka Sigg představuje. Sigg je uznávaný výrobce nezávadných, odolných, ekologických a snadno udržitelných lahví a jinak tomu není ani u této sportovní novinky Dyn Sports. Láhev má originální a vysoce fuknční uzávěr, ze kterého je možné ihned pít. Láhev využijí všichni sportovní nadšenc jako například jezdci, bikeři, hokejisté nebo i fittness nadšenci. Z láhve se dá nástavec odmontovat a poté slouží jako klasická láhev. Celá láhev je vyrobena z jednolitého kusu vysoce kvalitního aluminia, které zaručuje odolnost, ale zároveň minimální hmotnost.

Zdravotní nezávadnost

Výrobky SIGG mají nejpřísnějsí atesty. Jejich odolnost vůči působení ovocných a izotonických nápojů byla ověřena např. Nezávislým zkušebním institutem v Nehringu (Německo) a dokonce i splňují požadavky FDA (Agentura pro kontrolu léčiv USA). Vnitřní vrstva je ze speciálního materiálu, který dokonale zachovává chuťové a aromatické vlastnosti nápoje a na rozdíl od PET lahví neuvolňuje do nápojů žádné toxiny ani jiné nežádoucí látky.

Variabilita

Každý rok se můžete těšit na zcela novou rozsáhlou kolekci s originálními motivy, které navrhují přední světoví designéři. Lahve SIGG jsou navíc vyráběny v mnoha různých objemech a tvarech, je možné si k nim zakoupit celou řadu doplňků (termoobaly, svačinové boxy, čistící prostředky...) nebo libovolně měnit typ uzávěru. Kromě klasických pitných lahví je součástí produktového portfolia i spousta tvarových a objemových variant termoprogramu.

Trvanlivost a odolnost

Lahve SIGG jsou mimořádně odolné vůči mechanickému a chemickému poškození. Pokud přesto dojde např. k promáčknutí působením enormně velkého tlaku, i po deformaci lahve se vnitřní vrstva nepoškodí a je tedy možné ji dále používat. Povrchová úprava je na lahev po nanesení vypálena, takže se lahev neolupuje a nepoškrábe ani při dlouhodobém používání.

Ekologičnost

Už samotná výroba produktů SIGG je mnohem ekologicky šetrnější, než je tomu např. u umělohmotných lahví. Láhve jsou recyklovatelné a tím, že neslouží k jednorázovému použití, šetří výrazně životní prostředí. Lahev tohoto švýcarského výrobce vydrží dlouhé roky. SIGG je zároveň účastníkem celosvětové akce 1 % For The Planet (1 % svých obratů věnuje společnost na boj pro zlešení životního prostředí).

Snadná údržba

Je velmi jednoduché lahev SIGG čistit a to i tehdy, kdy v ní delší dobu zůstane např. sladký nápoj. Při opravdu silném znečištění je možné použít čistící tablety a speciální kartáč SIGG. S jejich pomocí uvedete lahev opět do perfektního stavu.

Značka

SIGG je přední světový výrobce pitných lahví. Historie společnosti je již více než 100 let dlouhá. K výrobě jsou použity nejmodernější technologické postupy s příslovečnou švýcarskou precizností a důrazem na kvalitu každého jednotlivého produktu. Při výrobě těch nejkvalitnějších pitných lahví a doplňků se tedy snoubí značné zkušenosti a tradice s těmi nejpokrokovějšími metodami výroby.

 

Barevné varianty

Přejít na produkt Termoska Sigg Dyn Sports new black touch 0,75l

Sigg Dyn Sports new black touch 0,75l

627 Kč 660 Kč

Objem:

Doporučit produkt e-mailem

:
:
:
 
Zobrazení informací o certifikátu Heureka - Ověřeno zákazníky