Termoska Sigg Wmb Swiss Emblem

  • Zboží je skladem
  • Doprava zdarma při nákupu nad 600 Kč
  • 1191 míst pro osobní odběr v ČR a SR
  • Doručíme nejpozději v úterý 21. 11.
599 Kč
-5% / 630 Kč
Barva: red touch 1l
Kolekce: zima 2017/2018
Záruka: 2 roky
Značka: Sigg
Kategorie: Termosky a láhve
Nákupem získáte zákaznickou kartu s řadou výhod!
Popis zboží

Láhev Sigg WMB Swiss Emblem 1L

Nový typ hliníkové láhve Sigg Wide Mouth Bottle (WMB) Swiss Emblem, která je vybavena jak tradičním hrdlem, tak novým 48 mm širokým uzávěrem, pro pohodlné nálévání obsahu, snadné čištění a navíc je kompatibilní s většinou systémů pro filtraci vody.

Láhve Sigg jsou vysoce kvalitním produktem, který splňuje nejpřísnější zdravotní normy a nároky na ekologickou produkci. Jsou vyrobeny z hliníku, uvnitř se nachází vrstva na přírodní pryskyřicové bázi, která je extrémně pevná, při promáčknutí nedojde k jejímu porušení, zabraňuje pronikání škodlivin do nápoje, je odolná vůči kyselinám z ovocných nápojů a to i v případě, když v láhvi zůstane delší dobu. Do lahve můžete nalít jakýkoliv nápoj, pozor však na horké nápoje, hrozí popálení. Výrobce doporučuje nalévat nápoje do teploty 40°C. Lahve neslouží jako termoska, jsou jednostěnné a teplo rychle přijímají i vydávají. Pro uchování teploty nápoje používejte termoobaly Sigg.

Vrchní lak tvoří speciální práškové barvy vytvrzené v peci při vysokých teplotách, které jsou velice odolné a trvanlivé. Používáním SIGG láhví snížíte spotřebu PET obalů, čímž přispějete k ochraně životního prostředí, protože všechny láhve SIGG jsou vyrobeny ekologicky šetrným postupem a jsou recyklovatelné.

  • objem: 1 l
  • hmotnost: 171 g
  • materiál: hliník + vnitřní vrstva EcoCare

 

Barevné varianty

Přejít na produkt Termoska Sigg Wmb Swiss Emblem black touch 1l

Sigg Wmb Swiss Emblem black touch 1l

599 Kč 630 Kč

Objem:

Doporučit produkt e-mailem

:
:
:
 
Zobrazení informací o certifikátu Heureka - Ověřeno zákazníky