Údržba bot na snowboard

Před prvním použitím

Pokud jste neměli tu možnost při samotném nákupu, obujte si doma obě boty a zavažte si je stejně pevně jako před jízdou, použijte podkolenky ve kterých jezdíte. Vyplatí se v botách pobýt cca 30 minut, popocházet v nich. Během této doby bezpečně poznáte, zda vám bota opravdu sedí, zda vás netlačí nebo není naopak velká.

Dokud není bota použitá, můžete ji bez problémů vyměnit. Pokud byste zjistili problémy s velikostí či tvarem boty až při jízdě nasjezdovce, s výměnou za jiný pár bot již neuspějete. Jak postupovat při výměně či vrácení zboží?

Impregnace

Kožená obuv i obuv z broušených kůží (samozřejmě také obuv ze syntetických materiálů a textilu) není v žádném případě neomezeně odolná proti vlhkosti. Doporučujeme před prvním použití boty naimpregnovat a další impregnace pak provádět podle potřeby. Zvyšuje se tím výrazně odolnost proti vlhku.

Sušení

Snowboardové boty je třeba po každém použití nechat pořádně vyschnout. Před sušením vytáhněte vnitřní vložky a stélky z botou. Nikdy nesušte vložky a skelet bot přímo na topení nebo v jeho bezprostřední blízkosti! Doporučujeme boty řádně rozšněrovat a co nejvíce rozevřít.

Pro bezpečné a rychlé sušení lze použít i certifikované vysoušeče obuvi.

Opravy obuvi

Jsme schopni provádět i mimozáruční opravy snowboardových bot, lepení podrážek, výměny háčků, přešívání rozpáraných švů a trhlin, pořídíte u nás i náhradní tkaničky.

Newsletter

Nezmeškejte příležitost, jak výhodně nakoupit!

Zobrazení informací o certifikátu Heureka - Ověřeno zákazníky