Vázání Byerly System Pro

 • Zboží je skladem
 • Doprava zdarma při nákupu nad 990 Kč
 • 2426 míst pro osobní odběr v ČR a SR
 • Doručíme nejpozději ve středu 25. 9.
Tabulka velikostí
2 445 Kč
-50% / 4 890 Kč
Barva: transparent azure
Kolekce: léto 2016
Záruka: 2 roky
Značka: Byerly
Kategorie: System
Nákupem získáte zákaznickou kartu s řadou výhod!
Popis zboží

Vázání na wakeboard Byerly System Pro

Vázání System od Byerly je designované pro použití s botami System Boot a novými Haze. Funkčně i konstrukčně shodné s vázáním System od Hyperlite, je tedy kompatibilní i s botami Hyperlite. Díky rozdělení na samostatné vázání a boty nabízí System bezkonkurenční jízdní vlastnosti, jezdcova energie se přenáší přesně a takřka okamžitě do prkna, které tak může citlivěji reagovat na váš pohyb přímo v okamžiku provedení triku. Vázání má nastavitelný přední a kotníkový strap, lehkou a zároveň extrémně pevnou konstrukci GX3 a artikulovanou patu, která spolehlivě reaguje na váš pohyb.

Parametry

 • Baseless Interface
 • Ultra Light G6 Polycarbonate Chassis
 • Urethane Highback
 • Aluminum Stability Plates
 • Removable EVA Footpad
 • Articulating Highback
 • Flexion Ankle Strap
 • Tool-less Hardware
 • Adjustable Toe-Strap
 • Aluminum Mounting System
Tabulka velikostí
S/M L/XL
UK 6,5-8,5 9,5-12,5
EUR 40,5-42,5 44-47
US 7-9 10-13
Poradna

Jak si vybrat wakeboardové vázání

Nedílnou součástí při nákupu wakeboardu je výběr vázání. Skoro by se dalo říci, že výběr správného vázání je stěžejní, neboť to, jak vám vázání sedne, ovlivňuje celou jízdu a váš pocit z ní.

Vázání tedy rozhodně doporučujeme před koupí vyzkoušet. Správně zvolené vázání vás nesmí nikde tlačit ani táhnout, noha se v něm musí cítit naprosto pohodlně, zároveň však musí být zpevněná pro perfektní spolupráci s prknem. Pokud kupujete vázání pouze pro sebe, poohlédněte se spíše po botičce s uzavřenou špičkou, která ochrání i vaše prsty, pokud budete sdílet vázání s kamarády, sáhněte po botě s otevřenou špičkou, která umožňuje nošení na různých velikostech nohou. Prsty by však nikdy neměly z boty přečuhovat, pokud je vás tedy v partě víc, vybírejte velikost vázání podle toho s největší velikostí nohy.

The System

The System vázání je doména značky Hyperlite. Jedná se o samostatné vázání a boty, tak jak to znáte ze snowboardu. Odepínáte se tedy pouze z vázání a při pádu na cablu si zpět na start dojdete pohodlně obutí, což představuje výhodu především tam, kde je např. kamenitá cesta, nepohodlná pro bosé nohy.

Jezdci jako Shaun Murray či Rusty Malinoski, kteří The System testovali, si jej velmi pochvalují pro jeho pevnost a podporu na jedné straně a vynikající komfort na straně druhé. Zároveň poukazují na vynikající přenos energie z jezdcova těla do prkna, což má za následek precizní a hlavně okamžité zvládnutí triků.

Zavřené integrované vázání

U tohoto typu vázání tvoří bota s vázáním jeden celek, nejedná se o dvě samostatné jednotky jako u vázání The System, nebo na snowboardu. Bota s vázáním je k wakeboardu přidělána na pevno, při pádu se tedy z bot vyzouváte úplně. 

Zavřené, neboli "closed toe" vázání umožňuje lepší přenos sil, chrání prsty a zamezuje pohybu nohy ve vázání. Zavřené vázání si kupte v případě, že víte, že jej nebudete půjčovat kamarádům a chcete větší ochranu nohou.

 

Otevřené integrované vázání

Bota s vázáním tvoří opět jeden celek, rozdíl je pouze v otevřené špičce. Otevřené, neboli "open toe" vázání má nespornou výhodu v tom, že jej můžete používat v partě kamarádů, kde každý má jinou velikost nohy. Díky otevřené špičce se také snadno vypláchne písek, který se do vázání dostává při obouvání, prsty však nejsou tolik chráněné.

Doporučit produkt e-mailem

:
:
: