Vázání Hyperlite System Lowback

 • Zboží je skladem
 • Doprava zdarma při nákupu nad 990 Kč
 • 2144 míst pro osobní odběr v ČR a SR
 • Doručíme nejpozději v pondělí 24. 6.
Tabulka velikostí
2 634 Kč
-40% / 4 390 Kč
Barva: white
Kolekce: léto 2017
Záruka: 2 roky
Značka: Hyperlite
Kategorie: System
Nákupem získáte zákaznickou kartu s řadou výhod!
Popis zboží

Vázání Hyperlite System Lowback

Další pokrok v technologii systémového vázání je tady! Hyperlite zavádí System Lowback. Je z jednoho kusu polykarbonátu, takže je ještě lehčí než jeho předchůdce. LowBack umožňuje maximální rozsah pohybu, takže je ideální pro jezdce, kteří hledají větší mobilitu a flex. Jednodílná konstrukce je velmi pevná a umožňuje přirozený flex, toho je dosaženo integrovanými zónami v zadní části kotníkové opěrky. Zcela nová Free Flex špička nabízí jezdci flexibilní umístění popruhu přes horní část boty nebo přes její špičku. Této nové vlastnosti je umožněno novým TPR popruhem začleněným do nového designu. Tento pružný popruh je navržen tak, aby vyhovoval vašim botám v obou polohách.

Parametry

 • Low Back Freestyle Design
 • Reinforced N7 Chassis
 • Heel Hold Grip Pad
 • Fully Adjustable
 • New Flexion Ankle Strap
 • Tool-less Hardware
 • Free Flex Toe-Cap
 • Aluminium Mounting System

 

Tabulka velikostí
S/M L/XL
UK 4,5 - 8 9 - 12
EUR 37 - 42 43 - 46
US 6 - 9 10-13
Poradna

Jak si vybrat wakeboardové vázání

Nedílnou součástí při nákupu wakeboardu je výběr vázání. Skoro by se dalo říci, že výběr správného vázání je stěžejní, neboť to, jak vám vázání sedne, ovlivňuje celou jízdu a váš pocit z ní.

Vázání tedy rozhodně doporučujeme před koupí vyzkoušet. Správně zvolené vázání vás nesmí nikde tlačit ani táhnout, noha se v něm musí cítit naprosto pohodlně, zároveň však musí být zpevněná pro perfektní spolupráci s prknem. Pokud kupujete vázání pouze pro sebe, poohlédněte se spíše po botičce s uzavřenou špičkou, která ochrání i vaše prsty, pokud budete sdílet vázání s kamarády, sáhněte po botě s otevřenou špičkou, která umožňuje nošení na různých velikostech nohou. Prsty by však nikdy neměly z boty přečuhovat, pokud je vás tedy v partě víc, vybírejte velikost vázání podle toho s největší velikostí nohy.

The System

The System vázání je doména značky Hyperlite. Jedná se o samostatné vázání a boty, tak jak to znáte ze snowboardu. Odepínáte se tedy pouze z vázání a při pádu na cablu si zpět na start dojdete pohodlně obutí, což představuje výhodu především tam, kde je např. kamenitá cesta, nepohodlná pro bosé nohy.

Jezdci jako Shaun Murray či Rusty Malinoski, kteří The System testovali, si jej velmi pochvalují pro jeho pevnost a podporu na jedné straně a vynikající komfort na straně druhé. Zároveň poukazují na vynikající přenos energie z jezdcova těla do prkna, což má za následek precizní a hlavně okamžité zvládnutí triků.

Zavřené integrované vázání

U tohoto typu vázání tvoří bota s vázáním jeden celek, nejedná se o dvě samostatné jednotky jako u vázání The System, nebo na snowboardu. Bota s vázáním je k wakeboardu přidělána na pevno, při pádu se tedy z bot vyzouváte úplně. 

Zavřené, neboli "closed toe" vázání umožňuje lepší přenos sil, chrání prsty a zamezuje pohybu nohy ve vázání. Zavřené vázání si kupte v případě, že víte, že jej nebudete půjčovat kamarádům a chcete větší ochranu nohou.

 

Otevřené integrované vázání

Bota s vázáním tvoří opět jeden celek, rozdíl je pouze v otevřené špičce. Otevřené, neboli "open toe" vázání má nespornou výhodu v tom, že jej můžete používat v partě kamarádů, kde každý má jinou velikost nohy. Díky otevřené špičce se také snadno vypláchne písek, který se do vázání dostává při obouvání, prsty však nejsou tolik chráněné.

Doporučit produkt e-mailem

:
:
: