Vázání Liquid Force Melissa

 • Zboží je skladem
 • Doprava zdarma při nákupu nad 600 Kč
 • 1138 míst pro osobní odběr v ČR a SR
 • Doručíme nejpozději v úterý 26. 9.
Tabulka velikostí
7 938 Kč
-30% / 11 340 Kč
Barva: brown/pink
Kolekce: léto 2016
Záruka: 2 roky
Značka: Liquid Force
Kategorie: Zavřená
Nákupem získáte zákaznickou kartu s řadou výhod!
Popis zboží

Dámské vázání Liquid Force Melissa

Melissa je promodel profesionální wakeboardistky za Liquid Force, Melissy Marquardt. Pro rok 2016 je ideální kombinací výkonu, stylu a jedinečných vlastností, jako je například zonální suchý zip a nový Reflex Liner pro maximální komfort. Vázání je designováno tak, aby jezdkyním poskytlo dostatečnou pružnost pro agresivní styl jízdy. Spodní část boty se utahuje zvlášť pomocí rychloutahovací šňůrky, horní část se dotahuje pomocí široké manžety na suchý zip. Pokud tedy chcete extra pružnost na raily, stačí povolit suchý zip.

Parametry

 • IPX Chasis - základna ze vstřikovaného nylonu, s kovovými zuby, je tužší a silnější než kdy dřív. Navrženo, vyrobeno a testováno tak, aby splňovalo nejnáročnější potřeby světových jezdců
 • 3D Molded EVA Impact Footbad - měkká vložka, která pohlcuje nárazy a chrání tak vaše chodidla. Nový ergonomický tvar nabízí maximum komfortu.
 • EVA Foot-bed - 3D tvarovaná stélka s ergonomickými konturami.
 • Control Liner - vnitřní vložka s bezešvým designem jazyka a integrovanými J-bars.
 • Zonal Lace System - duální systém šněrování umožňuje utáhnout horní a dolní část boty zvlášť.
 • Articulating Cuff - artikulovaná manžeta umožňuje plynulý a volný pohyb nohy všemi směry.
 • Womens Slim Fit

 

Tabulka velikostí
UK 3,5-5,5 5,5-7,5
EUR 35,5-38 38-40,5
US 5-7 7-9
CM 22,5-24 24-26
Poradna - jak si vybrat

Jak si vybrat wakeboardové vázání

Nedílnou součástí při nákupu wakeboardu je výběr vázání. Skoro by se dalo říci, že výběr správného vázání je stěžejní, neboť to, jak vám vázání sedne, ovlivňuje celou jízdu a váš pocit z ní.

Vázání tedy rozhodně doporučujeme před koupí vyzkoušet. Správně zvolené vázání vás nesmí nikde tlačit ani táhnout, noha se v něm musí cítit naprosto pohodlně, zároveň však musí být zpevněná pro perfektní spolupráci s prknem. Pokud kupujete vázání pouze pro sebe, poohlédněte se spíše po botičce s uzavřenou špičkou, která ochrání i vaše prsty, pokud budete sdílet vázání s kamarády, sáhněte po botě s otevřenou špičkou, která umožňuje nošení na různých velikostech nohou. Prsty by však nikdy neměly z boty přečuhovat, pokud je vás tedy v partě víc, vybírejte velikost vázání podle toho s největší velikostí nohy.

The System

The System vázání je doména značky Hyperlite. Jedná se o samostatné vázání a boty, tak jak to znáte ze snowboardu. Odepínáte se tedy pouze z vázání a při pádu na cablu si zpět na start dojdete pohodlně obutí, což představuje výhodu především tam, kde je např. kamenitá cesta, nepohodlná pro bosé nohy.

Jezdci jako Shaun Murray či Rusty Malinoski, kteří The System testovali, si jej velmi pochvalují pro jeho pevnost a podporu na jedné straně a vynikající komfort na straně druhé. Zároveň poukazují na vynikající přenos energie z jezdcova těla do prkna, což má za následek precizní a hlavně okamžité zvládnutí triků.

Zavřené integrované vázání

U tohoto typu vázání tvoří bota s vázáním jeden celek, nejedná se o dvě samostatné jednotky jako u vázání The System, nebo na snowboardu. Bota s vázáním je k wakeboardu přidělána na pevno, při pádu se tedy z bot vyzouváte úplně. 

Zavřené, neboli "closed toe" vázání umožňuje lepší přenos sil, chrání prsty a zamezuje pohybu nohy ve vázání. Zavřené vázání si kupte v případě, že víte, že jej nebudete půjčovat kamarádům a chcete větší ochranu nohou.

 

Otevřené integrované vázání

Bota s vázáním tvoří opět jeden celek, rozdíl je pouze v otevřené špičce. Otevřené, neboli "open toe" vázání má nespornou výhodu v tom, že jej můžete používat v partě kamarádů, kde každý má jinou velikost nohy. Díky otevřené špičce se také snadno vypláchne písek, který se do vázání dostává při obouvání, prsty však nejsou tolik chráněné.

Doporučit produkt e-mailem

:
:
:
 
Zobrazení informací o certifikátu Heureka - Ověřeno zákazníky