Vázání Liquid Force Watson Pro

 • Zboží je skladem
 • Doprava zdarma při nákupu nad 600 Kč
 • 1271 míst pro osobní odběr v ČR a SR
 • Doručíme nejpozději v úterý 23. 1.
Tabulka velikostí
7 614 Kč
-40% / 12 690 Kč
Barva: red/black
Kolekce: léto 2016
Záruka: 2 roky
Značka: Liquid Force
Kategorie: Zavřená
Nákupem získáte zákaznickou kartu s řadou výhod!
Popis zboží

Pánské vázání Liquid Force Watson Pro

Promodel profesionálního wakeboardisty Shawna Watsona, model Watson, představuje jedno z nejreaktivnějších a nejtechničtějších vázání v řadě Liquid Force. Nabídne vám tu správnou porci flexibility a podpory, kterou potřebujete, abyste se dostali na nejvyšší level. V nové sezóně přichází model Watson s novým odvětráváním na horní manžetě, takže je lehčí a upgratovaná Reflex vložka zvyšuje komfort v oblasti kotníků.

Specifikace

 • IPX Chasis - základna ze vstřikovaného nylonu, s kovovými zuby, je tužší a silnější než kdy dřív. Navržena tak, aby splňovala potřeby těch nejnáročnějších jezdců.
 • Impact Gel - měkká podložka, která pohlcuje nárazy a chrání tak vaše chodidla.
 • EVA Foot-bed - 3D tvarovaná stélka s ergonomickými konturami.
 • Reflex Liner - zcela nový design jazyku boty, obtéká kotník pro lepší uchycení. Nová Reflex vložka má zúžené okraje, tím se snižuje hmotnost a eliminují se vzduchové mezery pro dokonalý, těsný kontakt. Reflex má také 3D lisovanou EVA vložku s 2,5° náklonem, hluboký patní pohár a podpůrný oblouk pod patou.
 • Dual Laces System - duální systém šněrování umožňuje utáhnout horní a dolní část boty zvlášť.
 • Dampening Mid-Sole - mezipodešev s EVA materiálem ve špičce pro maximální tlumení nárazů.
 • Medium Wide Fit

 

Tabulka velikostí
UK 8,5-9,5 9,5-10,5 10,5-11,5 11,5-12,5
EUR 42,5-43,5 43,5-44,5 44,5-45,5 45,5-46,5
US 9-10 10-11 11-12 12-13
CM 26,5-27,5 27,5-28,5 28,5-29,5 29,5-30,5
Poradna

Jak si vybrat wakeboardové vázání

Nedílnou součástí při nákupu wakeboardu je výběr vázání. Skoro by se dalo říci, že výběr správného vázání je stěžejní, neboť to, jak vám vázání sedne, ovlivňuje celou jízdu a váš pocit z ní.

Vázání tedy rozhodně doporučujeme před koupí vyzkoušet. Správně zvolené vázání vás nesmí nikde tlačit ani táhnout, noha se v něm musí cítit naprosto pohodlně, zároveň však musí být zpevněná pro perfektní spolupráci s prknem. Pokud kupujete vázání pouze pro sebe, poohlédněte se spíše po botičce s uzavřenou špičkou, která ochrání i vaše prsty, pokud budete sdílet vázání s kamarády, sáhněte po botě s otevřenou špičkou, která umožňuje nošení na různých velikostech nohou. Prsty by však nikdy neměly z boty přečuhovat, pokud je vás tedy v partě víc, vybírejte velikost vázání podle toho s největší velikostí nohy.

The System

The System vázání je doména značky Hyperlite. Jedná se o samostatné vázání a boty, tak jak to znáte ze snowboardu. Odepínáte se tedy pouze z vázání a při pádu na cablu si zpět na start dojdete pohodlně obutí, což představuje výhodu především tam, kde je např. kamenitá cesta, nepohodlná pro bosé nohy.

Jezdci jako Shaun Murray či Rusty Malinoski, kteří The System testovali, si jej velmi pochvalují pro jeho pevnost a podporu na jedné straně a vynikající komfort na straně druhé. Zároveň poukazují na vynikající přenos energie z jezdcova těla do prkna, což má za následek precizní a hlavně okamžité zvládnutí triků.

Zavřené integrované vázání

U tohoto typu vázání tvoří bota s vázáním jeden celek, nejedná se o dvě samostatné jednotky jako u vázání The System, nebo na snowboardu. Bota s vázáním je k wakeboardu přidělána na pevno, při pádu se tedy z bot vyzouváte úplně. 

Zavřené, neboli "closed toe" vázání umožňuje lepší přenos sil, chrání prsty a zamezuje pohybu nohy ve vázání. Zavřené vázání si kupte v případě, že víte, že jej nebudete půjčovat kamarádům a chcete větší ochranu nohou.

 

Otevřené integrované vázání

Bota s vázáním tvoří opět jeden celek, rozdíl je pouze v otevřené špičce. Otevřené, neboli "open toe" vázání má nespornou výhodu v tom, že jej můžete používat v partě kamarádů, kde každý má jinou velikost nohy. Díky otevřené špičce se také snadno vypláchne písek, který se do vázání dostává při obouvání, prsty však nejsou tolik chráněné.

Doporučit produkt e-mailem

:
:
:
 
Zobrazení informací o certifikátu Heureka - Ověřeno zákazníky