Vesta Hyperlite JD Webb

  • Zboží je skladem
  • Doprava zdarma při nákupu nad 990 Kč
  • 2172 míst pro osobní odběr v ČR a SR
  • Doručíme nejpozději v pondělí 22. 7.
Tabulka velikostí
2 552 Kč
-20% / 3 190 Kč
Barva: hero
Kolekce: léto 2018
Záruka: 2 roky
Značka: Hyperlite
Kategorie: Vesty na wake
Nákupem získáte zákaznickou kartu s řadou výhod!
Popis zboží

Vesta na wakeboard Hyperlite JD Webb

Pro bezpečnou jízdu na wakeboardu je nezbytným doplňkem vesta. Model JD Webb je pohodlný a lehký, zaručuje skvělou odolnost proti nárazům jak o vodu, tak o překážky. Hyperlite tým navrhl tuto sezónu nový střih, který zajišťuje maximální mobilitu. Vesta se obléká přes hlavu, o jednodušší navlékání se postará boční zip.

*Vesta Arsenal Comp není schválená Pobřežní hlídkou Spojených Států (USCG) jako záchranná vesta.
Tabulka velikostí
S M L XL XXL
A ŠÍŘKA (cm) 40,5-45,5 45,5-51 51-56 56-61 61-66
B DÉLKA (cm) 60 63 64 65 66

Poradna

Jak si vybrat vestu na wakeboard?

Vesty jsou nezbytným doplňkem pro bezpečnou jízdu na wakeboardu. Výběr správné velikosti je nejdůležitějším faktorem k požadované funkčnosti. Vesta jezdce nadnáší na vodě a zároveň chrání před dopady na hladinu.

Velikost vybírejte pečlivě, vesta musí pevně držet na těle

Správně zvolená velikost je tehdy, když pevně drží na těle a není volná. Při pádu do vody nesmí sjíždět, aby nedošlo k nepohyblivosti při plavání. Vesty jsou pružné a během běžného využití se roztahují - při výběru velikosti dbejte na tento fakt!

Vesty přes hlavu lépe přilnou k tělu

Vesty se liší tvary, velikostmi, způsoby zapínání nebo materiály. Nejčastější druh zapínání je klasický přední zip. Vesty přes hlavu se z pravidla hůř oblékají, výhodou je ale lepší přilnavost k tělu. Modely se zapínáním na přezku se používají spíše u vest pro děti nebo u levnějších variant, kdy je možné pásy stáhnout a regulovat tak velikost.

U dětských vest můžete regulovat velikost

Dětské vesty jsou většinou vybaveny stahovacími pásy pro regulaci velikosti a poutky na zádech, aby mohli rodiče děti jednoduše vytáhnout za poutko z vody.

Vesty jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů a jsou velmi odolné proti nárazům

V dnešní době jsou vesty opatřeny těmi nejlepšími materiály, aby byly co nejlehčí, nevsakovaly tolik vody a byly odolné proti nárazům jak o vodu, tak o překážky.

Doporučit produkt e-mailem

:
:
: