Česky CZK
:
:Vesta O'Neill Gooru Comp

  • Zboží je skladem
  • Doprava zdarma při nákupu nad 600 Kč
  • 998 míst pro osobní odběr v ČR a SR
  • Doručíme nejpozději v pátek 26. 5.
Tabulka velikostí
2 212 Kč
-30% / 3 160 Kč
Barva: black/lunar
Kolekce: léto 2015
Záruka: 2 roky
Značka: O'Neill
Kategorie: Vesty na wake
Nákupem získáte zákaznickou kartu s řadou výhod!
Popis zboží

Pánská vesta O'Neill Gooru Comp

O'neill Gooru Comp je velmi pohodlná vesta zhotovená z pružného a lehkého materiálu UltraFlex DS. Gooru Comp se obléká přes hlavu a díky pružným průramkům velice pohodlně. Nabízí integrované připojení k boardshortkám, takže anii při těch nejdivočejších tricích se vesta nehne. Vesta Gooru Comp není schválená Pobřežní hlídkou Spojených států (USCG) jako záchranná vesta.

Parametry

  • NytroLite Foam Technology - ve srovnání s PVC pěnami NytroLite schne mnohem rychleji, absorbuje méně vody a nabízí větší ochranu proti nárazu a je mimořádně lehčí. O'neill ve svém výrobním procesu používá méně pěny, vesty ale plavou a chrání stejně dobře.
  • Segmented Foam Core - dělené pěnové panely
  • Zipperless/Buckle Free - vesta je ušita ve stylu korzetu a obléká se přes hlavu
  • Boardshort Connector - malá smyčka v dolní části, která umožňuje připojit boardshortky a vesta zůstává pořád na svém místě
Tabulka velikostí
S M L XL XXL
A ŠÍŘKA VESTY (cm) 44,5 - 47 47 - 49,5 49,5 - 52 52 - 54,5 54,5 - 57
B DÉLKA VESTY (cm) 55 56 57 59 63

Poradna - jak si vybrat

Jak si vybrat vestu na wakeboard?

Vesty jsou nezbytným doplňkem pro bezpečnou jízdu na wakeboardu. Výběr správné velikosti je nejdůležitějším faktorem k požadované funkčnosti. Vesta jezdce nadnáší na vodě a zároveň chrání před dopady na hladinu.

Velikost vybírejte pečlivě, vesta musí pevně držet na těle

Správně zvolená velikost je tehdy, když pevně drží na těle a není volná. Při pádu do vody nesmí sjíždět, aby nedošlo k nepohyblivosti při plavání. Vesty jsou pružné a během běžného využití se roztahují - při výběru velikosti dbejte na tento fakt!

Vesty přes hlavu lépe přilnou k tělu

Vesty se liší tvary, velikostmi, způsoby zapínání nebo materiály. Nejčastější druh zapínání je klasický přední zip. Vesty přes hlavu se z pravidla hůř oblékají, výhodou je ale lepší přilnavost k tělu. Modely se zapínáním na přezku se používají spíše u vest pro děti nebo u levnějších variant, kdy je možné pásy stáhnout a regulovat tak velikost.

U dětských vest můžete regulovat velikost

Dětské vesty jsou většinou vybaveny stahovacími pásy pro regulaci velikosti a poutky na zádech, aby mohli rodiče děti jednoduše vytáhnout za poutko z vody.

Vesty jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů a jsou velmi odolné proti nárazům

V dnešní době jsou vesty opatřeny těmi nejlepšími materiály, aby byly co nejlehčí, nevsakovaly tolik vody a byly odolné proti nárazům jak o vodu, tak o překážky.

Doporučit produkt e-mailem

:
:
:
 
Zobrazení informací o certifikátu Heureka - Ověřeno zákazníky