Česky CZK
:
:Vesta O'Neill Wms Gooru

  • Zboží je skladem
  • Doprava zdarma při nákupu nad 600 Kč
  • 1009 míst pro osobní odběr v ČR a SR
  • Doručíme nejpozději v úterý 30. 5.
Tabulka velikostí
2 303 Kč
-30% / 3 290 Kč
Barva: cobalt/berry
Kolekce: léto 2015
Záruka: 2 roky
Značka: O'Neill
Kategorie: Vesty na wake
Nákupem získáte zákaznickou kartu s řadou výhod!
Popis zboží

Dámská vesta O'Neill Wms Gooru Comp

O'neill Wms Gooru Comp je dámská vesta, která je velmi snadno navléknutelná a poskytuje vysokou ochranu před nárazem na vodu. Vyrobena je ze speciální tkaniny UltraFlex DS, která absorbuje méně vody a velmi rychle schne. Tato vesta je ta pravá volba pro vás. Vesta není schválená Pobřežní hlídkou Spojených států (USCG) jako záchranná vesta.

Parametry

  • NytroLite Foam Technology - ve srovnání s PVC pěnami NytroLite schne mnohem rychleji, absorbuje méně vody a nabízí větší ochranu proti nárazu a je mimořádně lehčí. O'neill ve svém výrobním procesu používá méně pěny, vesty ale plavou a chrání stejně dobře.
  • Segmented Foam Core - dělené pěnové panely
  • Zipperless/Buckle Free - vesta je ušita ve stylu korzetu a obléká se přes hlavu
  • Boardshort Connector - malá smyčka v dolní části, která umožňuje připojit boardshortky a vesta zůstává pořád na svém místě
Tabulka velikostí
5 7 9 11
A ŠÍŘKA VESTY (cm) 43 - 46 47 - 49,5 50 - 53,5 54 - 57
B DÉLKA VESTY (cm) 57 58 59 60

Poradna - jak si vybrat

Jak si vybrat vestu na wakeboard?

Vesty jsou nezbytným doplňkem pro bezpečnou jízdu na wakeboardu. Výběr správné velikosti je nejdůležitějším faktorem k požadované funkčnosti. Vesta jezdce nadnáší na vodě a zároveň chrání před dopady na hladinu.

Velikost vybírejte pečlivě, vesta musí pevně držet na těle

Správně zvolená velikost je tehdy, když pevně drží na těle a není volná. Při pádu do vody nesmí sjíždět, aby nedošlo k nepohyblivosti při plavání. Vesty jsou pružné a během běžného využití se roztahují - při výběru velikosti dbejte na tento fakt!

Vesty přes hlavu lépe přilnou k tělu

Vesty se liší tvary, velikostmi, způsoby zapínání nebo materiály. Nejčastější druh zapínání je klasický přední zip. Vesty přes hlavu se z pravidla hůř oblékají, výhodou je ale lepší přilnavost k tělu. Modely se zapínáním na přezku se používají spíše u vest pro děti nebo u levnějších variant, kdy je možné pásy stáhnout a regulovat tak velikost.

U dětských vest můžete regulovat velikost

Dětské vesty jsou většinou vybaveny stahovacími pásy pro regulaci velikosti a poutky na zádech, aby mohli rodiče děti jednoduše vytáhnout za poutko z vody.

Vesty jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů a jsou velmi odolné proti nárazům

V dnešní době jsou vesty opatřeny těmi nejlepšími materiály, aby byly co nejlehčí, nevsakovaly tolik vody a byly odolné proti nárazům jak o vodu, tak o překážky.

Doporučit produkt e-mailem

:
:
:
 
Zobrazení informací o certifikátu Heureka - Ověřeno zákazníky