Česky CZK
:
:Vesta O'Neill Youth Gooru Tech Comp

  • Zboží je skladem
  • Doprava zdarma při nákupu nad 600 Kč
  • 991 míst pro osobní odběr v ČR a SR
  • Doručíme nejpozději v úterý 30. 5.
Tabulka velikostí
1 925 Kč
-30% / 2 750 Kč
Barva: indica/lime
Kolekce: léto 2015
Záruka: 2 roky
Značka: O'Neill
Kategorie: Vesty na wake
Nákupem získáte zákaznickou kartu s řadou výhod!
Popis zboží

Dětská vesta O'Neill Youth Gooru Tech Comp

O'neill Youth Gooru Tech Comp je perfektní a ideální pro to, aby plavání bylo pro dítě zábavou. Vesta je vyrobena z kvalitního materiálu Technobutter a Nytrolite pěny, díky kterým je neuvěřitelně lehká navíc zajišťuje teplo, komfort a bezpečnost. Vesta není schválená Pobřežní hlídkou Spojených států (USCG) jako záchranná vesta.

Parametry

  • Technobutter - nový, exkluzivní a nejpokročilejší neopren vůbec. Tento nový materiál se může pochlubit o 20 % lehčím složením a o 30 % menší absorbcí vody
  • NytroLite Foam Technology - ve srovnání s PVC pěnami NytroLite schne mnohem rychleji, absorbuje méně vody a nabízí větší ochranu proti nárazu a je mimořádně lehčí. O'neill ve svém výrobním procesu používá méně pěny, vesty ale plavou a chrání stejně dobře.
  • Segmented Foam Core - dělené pěnové panely
  • Zipperless/Buckle Free - vesta je ušita ve stylu korzetu a obléká se přes hlavu
  • Boardshort Connector - malá smyčka v dolní části, která umožňuje připojit boardshortky a vesta zůstává pořád na svém místě
Tabulka velikostí
11 13 15
A ŠÍŘKA VESTY (cm) 34 36 38
B DÉLKA VESTY (cm) 48 49 50

Poradna - jak si vybrat

Jak si vybrat vestu na wakeboard?

Vesty jsou nezbytným doplňkem pro bezpečnou jízdu na wakeboardu. Výběr správné velikosti je nejdůležitějším faktorem k požadované funkčnosti. Vesta jezdce nadnáší na vodě a zároveň chrání před dopady na hladinu.

Velikost vybírejte pečlivě, vesta musí pevně držet na těle

Správně zvolená velikost je tehdy, když pevně drží na těle a není volná. Při pádu do vody nesmí sjíždět, aby nedošlo k nepohyblivosti při plavání. Vesty jsou pružné a během běžného využití se roztahují - při výběru velikosti dbejte na tento fakt!

Vesty přes hlavu lépe přilnou k tělu

Vesty se liší tvary, velikostmi, způsoby zapínání nebo materiály. Nejčastější druh zapínání je klasický přední zip. Vesty přes hlavu se z pravidla hůř oblékají, výhodou je ale lepší přilnavost k tělu. Modely se zapínáním na přezku se používají spíše u vest pro děti nebo u levnějších variant, kdy je možné pásy stáhnout a regulovat tak velikost.

U dětských vest můžete regulovat velikost

Dětské vesty jsou většinou vybaveny stahovacími pásy pro regulaci velikosti a poutky na zádech, aby mohli rodiče děti jednoduše vytáhnout za poutko z vody.

Vesty jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů a jsou velmi odolné proti nárazům

V dnešní době jsou vesty opatřeny těmi nejlepšími materiály, aby byly co nejlehčí, nevsakovaly tolik vody a byly odolné proti nárazům jak o vodu, tak o překážky.

Doporučit produkt e-mailem

:
:
:
 
Zobrazení informací o certifikátu Heureka - Ověřeno zákazníky