Zpět

Balanční deska Epic Nature Series  wings

Součástí balení je balance board a válec. Barva válce se může lišit. Balanční deska Wings ze série Nature Series je podstatou balance… detailní popis

3 100 Kč

  • Doprava zdarma!
  • Doručíme nejpozději ve středu 22. 5.

ZEZULA club Staň se členem ZEZULA Clubu a získej řadu výhod!

ZEZULA Club

ZEZULA club

ZEZULA Club je věrnostní program pro zákazníky obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, který se zaregistruje, se stává automaticky členem ZEZULA Clubu a může nakupovat levněji a využívat exkluzivní klubové výhody:

  • sleva až 20 % na nezlevněné zboží v eshopu i prodejně
  • levnější doprava
  • nižší hranice dopravy zdarma
  • přednostní vyřízení objednávky
  • akční slevy na již zlevněné zboží
  • sleva na půjčovnu a servis v prodejně SNOWBOARD ZEZULA

Barevné varianty

Balance board Epic Wings

Součástí balení je balance board a válec. Barva válce se může lišit.

Balanční deska Wings ze série Nature Series je podstatou balance boardingu jako takového! Historie značky Epic začala deskou podobnou této. Po mnoha zkouškách a úpravách nakonec přišli s tvarem, který můžeš vidět dnes. Wings je nejvšestrannější deska z jejich nabídky. Je dokonalým kompromisem mezi rychlostí a hladkostí, s jakou se balancuje. 

Wings je ideální prkno pro začátečníky, fitness / jógu a ty, kteří trénují své svaly. Dokonale funguje i pod nohama nadšence extrémních sportů nebo kohokoliv, kdo hledá všestrannou balanční desku.

O Epic balance boardech

Nezáleží na tom, zda surfuješ, lyžuješ, bruslíš, jezdíš na kole, snowboarduješ, jezdíš na longboardu nebo se věnuješ jinému sportu. Epic balance board ti nejenže pomůže zlepšit rovnováhu a celkovou koordinaci těla a svalů, ale zažiješ na něm i kopec srandy.

Epic balance boardy nezabírají mnoho místa. Je velmi jednoduché je skladovat a používat i doma. Poskytují ti různé možnosti cvičení bez ohledu na aktuální úroveň dovedností. Jsou vhodné jak pro dospělé, tak i pro děti. Nudit se s nimi rozhodně nebudeš. Jediná věc, která tě teoreticky může omezit, je tvoje představivost!

Trénovat na nich můžeš uvnitř i venku a nové triky a balanc si tak můžeš pilovat kdekoliv a kdykoliv, bez ohledu na to, jaké je venku počasí.

Všechny Epic balance boardy jsou recyklovatelné a 100% eco-friendly.

Balanční deska Epic Nature Series wings

Tabulka velikostí

Tabulka velikostí není k dispozici
 

Epic Nature Series wings

Balanční deska Epic Nature Series

Výměna a vrácení zboží

Do 14 dnů od doručení můžeš zboží bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit.

Jak postupovat při výměně nebo vrácení zboží

Přihlásit se

Nepamatuji si heslo

nebo

Registrace

Jazyk