Jak se k nám dostanete?

Autem

Trasa k naší prodejně je po Brně značena těmito cedulemi:

Po dálnici D1 ze směru od Prahy

Z dálnice D1 ze směru od Prahy a Olomouce sjeďte na exitu 190 a pokračujte Pisáreckým tunelem směrem na Svitavy. Přibližně 6 km za Pisáreckým tunelem budete míjet čerpací stanici Shell, za dalších cca 500 m odbočte vlevo – směr Řečkovice, Medlánky. Odtud vás již povedou naše naváděcí šipky. Po odbočení z výpadovky vjedete na křižovatku, kde již před sebou uvidíte naši prodejnu. Vyhledat trasu.

Po dálnici D1 ze směru od Olomouce

Z dálnice D1 ze směru od Olomouce sjeďte na exitu 203 a pokračujte dále ve směru na Svitavy. Po projetí Husovickým tunelem pojedete dalších cca 5 km, kde Vás již naše naváděcí šipka navede na sjezd do Králova Pole. Po odbočení z výpadovky zatočíte dvakrát doleva, poté doprava, na světelné křižovatce opět doprava a dále rovně až k naší prodejně. Vyhledat trasu.

Po dálnici D2 ze směru od Bratislavy

Doporučujeme sjet na exitu 196 a najet na dálnici D1 ve směru na Prahu. Z dálnice D1 sjeďte na exitu 190 a pokračujte Pisáreckým tunelem směrem na Svitavy. Přibližně 6 km za Pisáreckým tunelem budete míjet čerpací stanici Shell, za dalších cca 500 m odbočte vlevo – směr Řečkovice, Medlánky. Odtud vás již povedou naše naváděcí šipky. Po odbočení z výpadovky vjedete na křižovatku, kde již před sebou uvidíte naši prodejnu. Vyhledat trasu.

Ze směru od Svitav

Po vjezdu do Brna pokračujte ještě další 2 km, poté odbočte doprava - směr Praha a po dalších 100 metrech opět doprava – směr Řečkovice, Medlánky. Odtud vás již povedou naše naváděcí šipky. Po odbočení z výpadovky vjedete na křižovatku, kde již před sebou uvidíte naši prodejnu. Vyhledat trasu.

GPS souřadnice

49.234440, 16.588384

MHD

Z hlavního vlakového nádraží – zastávka "Hlavní nádraží"

Tramvají č. 1 směr Řečkovice pojedete 17 minut na zastávku Hudcova, kde vystoupíte před prodejnou Snowboard Zezula. Vyhledat spojení

Z hlavního autobusového nádraží – zastávka "Zvonařka"

Autobusem č. 44 pojedete 29 minut na zastávku Královo Pole, nádraží. Zde přestoupíte na autobus č. 41 nebo 71, pojedete 3 minuty a vystoupíte na zastávce Hudcova, přímo před prodejnou Snowboard Zezula. Vyhledat spojení

Mapa

 

Otevřít velkou mapu na Google Maps

Užitečné odkazy

Adresa prodejny a kontakt

SNOWBOARD ZEZULA
Palackého třída 170
Brno - Královo Pole
612 00

+420 516 777 011

Přihlásit se

Nepamatuji si heslo

nebo

Registrace

Jazyk