TEST THE BEST

Termíny zastávek


FAQ - nejčastější dotazy

Jaká je cena za zapůjčení testovaného vybavení?
Vybavení vám půjčíme na testovací jízdu zcela zdarma!

Potřebuji k zapůjčení nějaký doklad?
Ano, budete potřebovat občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti.

Co vše můžu otestovat a co musím mít vlastní?
V rámci našeho test centra půjčujeme pouze snowboardy a vázání. Snowboardové boty, helmu a další vybavení budete potřebovat vlastní.

Kdy je možné testované snowboardy a vázání odkoupit a kde je najdu?
Testované produkty je možné zakoupit za zvýhodněnou cenu na konci sezóny v dubnu na některé z našich posledních zastávek Test the Best, nebo v našem eshopu v sekci Použité zboží. • Jak si vybrat snowboard

  Jak si vybrat snowboard

  Při výběru snowboardu jde o to, aby odpovídal dosažené úrovni a zkušenostem jezdce a jeho celkové tělesné konstituci – tedy výšce a váze. Začátečník bez předešlých zkušeností by si měl zvolit snowboard, který není svými parametry příliš vyhraněn pro jedno odvětví snowboardingu.

  8. 12. 2020

 • Jak si vybrat snowboardové vázání

  Jak si vybrat snowboardové vázání

  Pravidlo číslo jedna: nejprve boty, potom vázání! Správná snowboardová výzbroj k sobě musí dokonale ladit a perfektně sedět, proto nepodceňujte její výběr a držte se několika důležitých kroků.

  8. 12. 2020

 • Jak si vybrat helmu na snowboard

  Jak si vybrat helmu na snowboard

  Helma by měla být při jízdě na sjezdovce samozřejmostí a je jedno, zda jste lyžař nebo snowboardista. Helma je především ochranným prvkem výbavy, dnes už ale plnohodnotně plní i módní funkci – v naší nabídce naleznete helmy mnoha barev, tvarů a velikostí.

  8. 12. 2020

 • Jak si vybrat snowboardové boty

  Jak si vybrat snowboardové boty

  Výběr nových bot na snowboard? To nemusí být velká neznámá. Existuje několik parametrů, které jsou rozhodující pro výběr správných bot. Těmi hlavními jsou velikost a celková tuhost.

  10. 11. 2020


TEST THE BEST - GALERIE

Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?

nebo

Registrace