Vánoce 2018

Prodloužená lhůta pro výměnu zboží

Máte obavy, že zboží zakoupené jako dárek k Vánocům nestihnete vyměnit v zákonné 14denní lhůtě? Hoďte starosti za hlavu – pokud nakoupíte v eshopu či na naší prodejně v období od 1. do 24. prosince 2018, máte nyní možnost své zboží vyměnit do 21. ledna 2019.

Na vrácení zboží se vztahuje 14denní lhůta. Vyměnit zboží za levnější a požadovat vrácení rozdílové částky lze také jen ve 14denní lhůtě.

Prodloužená lhůta pro výměnu zboží až do 20. ledna 2017

PRO REGISTROVANÉ zákazníky prodlužujeme lhůtu na VRÁCENÍ ZBOŽÍ či PENĚZ až do 21. ledna 2019.

Potřebujete dodat zboží včas do Vánoc?

Objednávky obdržené do 20. prosince 2018 do 12:00 zvládneme doručit pod vánoční stromeček včas (nejpozději do 23. prosince). Nenechávejte však objednání zboží na poslední chvíli, dopravci balíků mohou být těsně před Vánocemi extrémně vytíženi. Objednávky přijímáme dál a zboží si můžete vyzvednout osobně na prodejně.

Doručení do Vánoc

Osobní odběr na prodejně až do 24. prosince do 12 h

Pokud jako způsob dodání zvolíte osobní odběr na prodejně v Brně, můžete si vyzvednout objednané zboží až do 24. prosince 2018 do 12 h.

Osobní odběr

Dárkový online kupón

Online dárkový kupón je rychlým a pohodlným prostředkem, jak během pár minut získat dárek pro své blízké, aniž byste se museli zvednout ze židle, na které právě sedíte. Jednoduše si sami stanovíte částku, napíšete věnování, zadáte Váš e-mail a provedete platbu pomocí platební karty. Za chvíli obdržíte soubor ve formátu PDF s vyobrazením dárkového kupónu s požadovanou částkou a věnováním. Kupón si vytisknete na vaší domácí tiskárně.

Online dárkový kupón

Otevírací doba o vánočních svátcích

V naší prodejně v Brně bude otevřeno24. prosince a to od 9 do 12 h!

Koukněte na naše tipy na vánoční dárky!

V sekci Tipy na dárek najdete inspiraci pro nákup vánočních dárků pro vaše blízké.

Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?

nebo

Registrace