Vánoce 2016

Prodloužená lhůta pro výměnu zboží

Máte obavy, že zboží zakoupené jako dárek k Vánocům nestihnete vyměnit v zákonné 14 denní lhůtě? Nemusíte mít obavy; pokud nakoupíte v období do 23. prosince 2016, můžete zboží vyměnit až do 20. ledna 2017.

Prodloužená lhůta pro výměnu zboží až do 20. ledna 2017

Na vrácení zboží se vztahuje 14 denní lhůta. Vyměnit zboží za levnější a požadovat vrácení rozdílové částky lze také jen ve 14 denní lhůtě.

Potřebujete dodat zboží včas do Vánoc?

Objednávky obdržené do 21. prosince 2016 do 12:00 zvládneme doručit pod vánoční stromeček včas (nejpozději do 23. prosince). Nenechávejte však objednání zboží na poslední chvíli, dopravci balíků mohou být těsně před Vánocemi extrémně vytíženi.

Doručení do Vánoc

Osobní odběr na prodejně až do 24. prosince do 12 h

Pokud jako způsob dodání zvolíte osobní odběr na prodejně v Brně, můžete si vyzvednout objednané zboží až do 24. prosince do 12 h.

Osobní odběr

Dárkový online kupón

Online dárkový kupón je rychlým a pohodlným prostředkem, jak během pár minut získat dárek pro své blízké, aniž byste se museli zvednout ze židle, na které právě sedíte. Jednoduše si sami stanovíte částku, napíšete věnování, zadáte Váš e-mail a provedete platbu pomocí platební karty. Za chvíli obdržíte soubor ve formátu PDF s vyobrazením dárkového kupónu s požadovanou částkou a věnováním. Kupón si vytisknete na vaší domácí tiskárně.

Online dárkový kupón

Otevírací doba o vánočních svátcích

V naší prodejně v Brně bude otevřeno24. prosince a to od 9 do 12 h!

Koukněte na naše tipy na vánoční dárky!

V sekci Tipy na dárek najdete inspiraci pro nákup vánočních dárků pro vaše blízké.

Newsletter

Nezmeškejte příležitost, jak výhodně nakoupit!

Zobrazení informací o certifikátu Heureka - Ověřeno zákazníky