Vánoce 2020

 

Osobní odběr na prodejně až do 24. prosince do 12 h

Pokud jako způsob dodání zvolíte osobní odběr na prodejně v Brně, můžete si vyzvednout objednané zboží až do 24. prosince 2020 do 12 h.

Koukněte na naše tipy na vánoční dárky!

V sekci Tipy na dárek najdete inspiraci pro nákup vánočních dárků pro vaše blízké.

Prodloužená lhůta pro výměnu zboží

Máte obavy, že zboží zakoupené jako dárek k Vánocům nestihnete vyměnit v zákonné 14denní lhůtě? Hoďte starosti za hlavu – pokud nakoupíte v eshopu či na naší prodejně v období od 1. listopadu do 24. prosince 2020, máte nyní možnost své zboží vyměnit do 20. ledna 2021.

Na vrácení zboží se vztahuje 14denní lhůta. Vyměnit zboží za levnější a požadovat vrácení rozdílové částky lze také jen ve 14denní lhůtě.

Pro členy Zezula Clubu také prodlužujeme i lhůtu umožňující vrácení zboží. Staň se členem Zezula Clubu a nakoupené zboží v období od 1. listopadu do 24. prosince 2020 můžeš vrátit či vyměnit až do 20. ledna 2021.

Dárkový online kupón

Online dárkový kupón je rychlým a pohodlným prostředkem, jak během pár minut získat dárek pro své blízké, aniž byste se museli zvednout ze židle, na které právě sedíte. Jednoduše si sami stanovíte částku, napíšete věnování, zadáte Váš e-mail a provedete platbu pomocí platební karty. Za chvíli obdržíte soubor ve formátu PDF s vyobrazením dárkového kupónu s požadovanou částkou a věnováním. Kupón si vytisknete na vaší domácí tiskárně.

Otevírací doba o vánočních svátcích

V naší prodejně v Brně bude otevřeno24. prosince a to od 9 do 12 h!

Od 27. 12. bude k dispozici pouze výdej objednaného zboží každý den pondělí až pátek od 9 do 17 h.

Potřebujete dodat zboží včas do Vánoc?

Objednávky obdržené do 21. prosince 2020 do 12:00 zvládneme doručit pod vánoční stromeček včas (nejpozději do 23. prosince). Nenechávejte však objednání zboží na poslední chvíli, dopravci balíků mohou být těsně před Vánocemi extrémně vytíženi. Objednávky přijímáme dál a zboží si můžete vyzvednout osobně na prodejně i na Štědrý den.

Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?

nebo

Registrace