• Nabídka snowboardů značky ARBOR

Nabídka snowboardů značky ARBOR

15. prosince 2014 | 0 komentářů
Tato značka se zrodila v roce ´95 v Kalifornii a v našem obchodě naleznete bohatou nabídku jejich snowboardů a longboardů, které se vyrábí především z přírodních materiálů.

Vztah k životnímu prostředí

Při výrobě svých produktů klade Arbor důraz hlavně na přírodní materiály, které jsou šetrné k životnímu proštředí a dodávají výrobkům lepší životnost, výkonnost a styl. Mezi používané materiály patří bambus, koa dřevo, eukaliptové dřevo, korek, javor a mnoho dalších. 
Jejich filozofií je dělat výborně řemeslně zvládnutou práci s důrazem na skvělý design produktů a zároveň se chovat ohleduplně k přírodě.

Snowboards

Snowboardy vyrábí Arbor již od roku ´95, kdy byla značka založena a k jejich výrobě používá primárně materiály jako je dřevo nebo bambus. Cílem je produkovat ručně vyráběné snowboardy co nejvyšší kvality a inspirovat k ochraně životního prostředí.

Arbor Abacus

19 500 Kč

Arbor Coda

13 990 Kč

Arbor Draft

Původně: 10 400 Kč
6 240 Kč
Původně: 10 400 Kč

Arbor Whiskey

11 200 KčLongboards

Arbor vyrábí širokou škálu tvarů prken pro všechny druhy jízdy. Longboardy jsou stejně jako snowboardy ručně vyráběné z přírodních materiálů a dosahují co nejvyšší možné kvality.

Arbor Bug

5 940 Kč

Arbor Highground

7 290 Kč

 

Newsletter

Buďte v obraze

Zobrazení informací o certifikátu Heureka - Ověřeno zákazníky