• Snowboard Zezula Wakeboard Camp 2016

Snowboard Zezula Wakeboard Camp 2016

19. července 2016 | 0 komentářů

Po letité spolupráci na snowboardových campech jsme se letos rozhodli udělat camp i pro wakeboardové nadšence, a to jak pro naprosté začátečníky, tak i pro ty, kteří mají chuť zlepšit se v jízdě nebo tricích. Mrkněte se na report a fotky, jak tahle vydařená akce probíhala!

Vleky pro naučení startu i pokročilé triky

Akce se konala ve Stráži pod Ralskem, kde je vedle velkého čtyřsloupého vleku také jeden malý dvousloupý, který je u úplných začátečníků nejlepším pomocníkem při startech, případně u zkušenějších riderů pro učení air-triků. Nechybí zde ani příjemné zázemí a personál, který se o nás po celou dobu skvěle staral.

Progress pod dohledem top jezdců

Zkušenými kouči byli jezdci z našeho teamu Patrik Hanes a Natka Knechtová, dále Jakub Cerman a Mojmír Langer, kteří si rozdělili 24 kemperů všech úrovní. Během 5 dní trvání campu byl znát obrovský progress, především u těch, kteří na wakeboardu stáli poprvé.
Největší zlepšení se pak ukázalo po jednodenním výletu do nového nedalekého wake areálu v České Lípě, kde si začátečníci mohli vyzkoušet svoje první přejetí bedýnky nebo skok na malém kickeru.

Pohodička s luxusním výhledem

Ubytování bylo v chatkách kousíček od vleku, přímo u vody a s kouzelným výhledem na Ještěd. Každý večer jsme sedli k ohni, probírali uplynulý den, progress i chyby v jízdě každého campera.

Děkujeme za účast a uvidíme se příště!

Je super vidět tak šikovné lidi, plné snahy a zápalu pro wakeboarding, díky čemuž jsme si těch pár dní maximálně užili a každý se vracel s novými skills i přátelstvím. Po takových zkušenostech rádi uspořádáme další wakeboardové campy a samozřejmě vás tímto zveme i na zimní snowboardový camp!

Mrkněte na video z campu:

Newsletter

Buďte v obraze

Zobrazení informací o certifikátu Heureka - Ověřeno zákazníky