Zpět

Brýle Anon M4 Cylindrical MFI  black pop

Kolekce zima 2020/2021

Pánské brýle Anon M4 Cylindrical MFI nabízejí nejpřesnější kompatibilitu helmy s brýlemi s maximálním zorným polem. Součástí této verze… detailní popis

Sleva -20 % 6 032 Kč 7 540 Kč

Doprava zdarma!

 • Doručíme nejpozději ve středu 1. 12.

ZEZULA club Staň se členem ZEZULA Clubu a získej řadu výhod!

ZEZULA Club

ZEZULA club

ZEZULA Club je věrnostní program pro zákazníky obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, který se zaregistruje, se stává automaticky členem ZEZULA Clubu a může nakupovat levněji a využívat exkluzivní klubové výhody:

 • sleva až 20 % na nezlevněné zboží v eshopu i prodejně
 • levnější doprava
 • nižší hranice dopravy zdarma
 • přednostní vyřízení objednávky
 • akční slevy na již zlevněné zboží
 • sleva na půjčovnu a servis v prodejně SNOWBOARD ZEZULA

Co když nevyberu správně?

Sdílet produkt

Doporučit produkt e-mailem

Snowboardové brýle Anon M4 Cylindrical MFI

Pánské brýle Anon M4 Cylindrical MFI nabízejí nejpřesnější kompatibilitu helmy s brýlemi s maximálním zorným polem. Součástí této verze brýlí Anon M4 jsou dvě cylindrické čočky (jedny již v rámečku a jedny náhradní), které vám poskytnou plnou jasnost díky sníženému perifernímu zkreslení. V balení najdete vak na brýle z mikrovlákna pro skladování a čištění čoček. Vychutnejte si jízdu díky novým brýlím Anon M4, ať už jezdíte na snowboardu nebo na lyžích.

Specifikace:

 • Zahrnuje náhradní čočku
 • MFI Facemask - díky čtyřem magnetickým připojovacím bodům je utěsnění vaší obličejové masky MFI®; zesílené perforované větrací otvory vás udrží plně zakryté a s nezamlženými čočkami
 • Outlast Fog Management Face Fleece - poskytuje vyšší úroveň ochrany proti zamlžování; umožní udržovat chladnější klima uvnitř vašich brýlí
 • ICT (Integral Clarity Technology) - speciální úprava skel zamezuje zamlžování a nabízí vám tak čisté a jasné vidění
 • Lens Shape - konstrukce cylindrických čoček snižuje periferní zkreslení
 • Magna-Tech® rychlá výměna skel
 • Sonar Lens Technology Featuring Zeiss - zvyšuje vnímání hloubky a zvyšuje kontrast pro zachování skutečných barev
 • Výška rámu 103 mm
 • Lightweight Dual Molded PC-ABS/TPU Frame - vyrobeny z termoplastického polyuretanu nejvyšší kvality; TPU má nejvyšší odolnost proti oděru, udržuje stálou flexibilitu při měnících se teplotách a má vynikající pružnost, aby vyhovoval každému tvaru obličeje.
 • Wall-to-Wall Vision - optimální tloušťka rámu a tenčí pěna mají za následek bezkonkurenční rozhled.
 • Triple Layer Face Foam - trojitá obličejová pěna s fleecem skvěle sedí na obličeji a spolehlivě odvádí vlhkost a pot.
 • No-Slip Silicone Strap
 • OTG (Over The Glasses) - rám brýlí je uspůsoben pro nošení přes dioptrické brýle.
 • Full Perimeter Channel Venting - větrání umístěné po celém obvodu rámu zaručuje maximální cirkulaci vzduchu pro čisté a jasné vidění bez zamlžování skel.
Brýle Anon M4 Cylindrical MFI black pop 2020/2021

Jak si vybrat snowboardové brýle

Brýle na snowboard jsou nezbytným prvkem snowboardového vybavení. Chrání oči před sluncem a UV zářením, rozjasňují předměty při špatné viditelnosti a chrání oči před větrem a sněhem.

Velikost brýlí

Výrobci nabízejí snowboardové brýle ve třech kategoriích – pro muže, ženy a děti. Všechny brýle mají nastavitelnou délku pásku. Brýle se tak dají nosit buď jen přes čepici, nebo přes helmu.

Různé barvy skel do různých podmínek

Výrobci nabízejí snowboardové brýle s různými barevnými skly. Každá barva skla je určená do jiných viditelnostních podmínek, různým způsobem zvyšují kontrast, mění barevné vnímání a pohlcují odlesky. Nejuniverzálnější skla jsou bronzová (bronze) a růžová (rose). Pro jízdu v mlze nebo chumelenici se nejvíce hodí jasně žlutá nebo oranžová skla.
Do ostrého slunce se hodí tmavší zrcadlová skla a pro noční ježdění se hodí nejvíce čirá skla (clear).

Náhradní vyměnitelná skla

Skla se dají v pružném rámečku snadno vyměnit. Můžete mít k jedněm brýlím náhradní skla do různých viditelných podmínek (ideální je mít sklo do slunečného počasí, do špatné viditelnosti a sklo pro noční ježdění). Mnoho brýlí v naší nabídce již zakoupíte se skly navíc, což je ideální řešení.
Pokud vám při pádu nebo při cestování praskne v brýlích sklo, nezoufejte, máme skladem velké množství náhradních skel. Pokud nenajdete sklo zrovna do vašeho modelu brýlí, dejte nám vědět a my se pokusíme sklo sehnat.

Odvětrání rámečku proti zamlžování

Vzduch vniká mezi skla brýlí otvory v horní části rámečku a uniká otvory v jeho dolní části a zamezuje tak zamlžení brýlí.

Sférické nebo cylindrické sklo?

Sférické (vypouklé) sklo maximálně vyhovovuje přirozenému tvaru obličeje, respektuje přirozené zorné pole. Viděné předměty tak jsou opticky věrné, nejsou zkresleny. Zaoblení skla zaručuje při pohybu oční bulvy vždy kolmý průhled s minimálním zkreslením. Brýle se sférickým sklem jsou ovšem dražší než brýle se sklem cylindrickým (válcovým), nejběžnějším tvarem skla brýlí.

Brýle na dioptrické brýle - OTG

Pro jezdce, kteří nosí dioptrické brýle, se vyrábějí speciální snowboardové brýle s vyšším rámečkem a s odebranou hmotou po stranách na nožičky brýlí. Takové brýle jsou označeny zkratkou OTG (Over The Glasses).

Celá nabídka snowboardových brýlí »

[produkty1]

Anon M4 Cylindrical MFI black pop

Brýle Anon M4 Cylindrical MFI

Výměna a vrácení zboží

Do 14 dnů od doručení můžete zboží bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit.

Jak postupovat při výměně nebo vrácení zboží

Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?

nebo

Registrace