Zpět

Pánské brýle Anon M4 Toric nabízejí nejpřesnější kompatibilitu helmy s brýlemi s maximálním zorným polem. Dále silnou retenci magnetických čoček… detailní popis

Barevné varianty

Sleva -20 % 6 032 Kč 7 540 Kč

Doprava zdarma!

 • Doručíme nejpozději v pátek 29. 10.

ZEZULA club Staň se členem ZEZULA Clubu a získej řadu výhod!

ZEZULA Club

ZEZULA club

ZEZULA Club je věrnostní program pro zákazníky obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, který se zaregistruje, se stává automaticky členem ZEZULA Clubu a může nakupovat levněji a využívat exkluzivní klubové výhody:

 • sleva až 20 % na nezlevněné zboží v eshopu i prodejně
 • levnější doprava
 • nižší hranice dopravy zdarma
 • přednostní vyřízení objednávky
 • akční slevy na již zlevněné zboží
 • sleva na půjčovnu a servis v prodejně SNOWBOARD ZEZULA

Co když nevyberu správně?

Sdílet produkt

Doporučit produkt e-mailem

Pánské snowboardové brýle Anon M4 Toric MFI

Pánské brýle Anon M4 Toric nabízejí nejpřesnější kompatibilitu helmy s brýlemi s maximálním zorným polem. Dále silnou retenci magnetických čoček a nevídanou všestrannost při přepínání mezi torickými a cylindrickými čočkami. Součástí této verze brýlí Anon M4 jsou dvě torické čočky (jedny již v rámečku a jedny náhradní).

Technologie torických čoček napodobuje zakřivení oka pro vynikající optiku, vylepšené periferní vidění a maximální odvětrávání.

Specifikace:

 • Anon Toric Lens Technologynapodobuje zakřivení lidského oka pro vynikající optiku a zároveň poskytuje vylepšené periferní vidění
 • Magna-Tech® rychlá výměna skel
 • Výška rámu 103 mm
 • Triple Layer Face Foam - trojitá obličejová pěna s fleecem skvěle sedí na obličeji a spolehlivě odvádí vlhkost a pot.
 • Wall-to-Wall Vision - optimální tloušťka rámu a tenčí pěna mají za následek bezkonkurenční rozhled.
 • Lightweight Dual Molded PC-ABS/TPU Frame - vyrobeny z termoplastického polyuretanu nejvyšší kvality; TPU má nejvyšší odolnost proti oděru, udržuje stálou flexibilitu při měnících se teplotách a má vynikající pružnost, aby vyhovoval každému tvaru obličeje.
 • ICT (Integral Clarity Technology) - speciální úprava skel zamezuje zamlžování a nabízí vám tak čisté a jasné vidění.
 • Outlast Fog Management Face Fleece - poskytuje vyšší úroveň ochrany proti zamlžování; umožní udržovat chladnější klima uvnitř vašich brýlí
 • No-Slip Silicone Strap
 • Full Perimeter Channel Venting - větrání umístěné po celém obvodu rámu zaručuje maximální cirkulaci vzduchu pro čisté a jasné vidění bez zamlžování skel.
 • Bonus Lens - balení obsahuje náhradní čočku
 • MFI Facemask - díky čtyřem magnetickým připojovacím bodům je utěsnění vaší obličejové masky MFI®; zesílené perforované větrací otvory vás udrží plně zakryté a s nezamlženými čočkami
 • Microfiber Goggle Bag
 • OTG (Over The Glasses) - rám brýlí je uspůsoben pro nošení přes dioptrické brýle.
Brýle Anon M4 Toric MFI black 2020/2021

Jak si vybrat snowboardové brýle

Brýle na snowboard jsou nezbytným prvkem snowboardového vybavení. Chrání oči před sluncem a UV zářením, rozjasňují předměty při špatné viditelnosti a chrání oči před větrem a sněhem.

Velikost brýlí

Výrobci nabízejí snowboardové brýle ve třech kategoriích – pro muže, ženy a děti. Všechny brýle mají nastavitelnou délku pásku. Brýle se tak dají nosit buď jen přes čepici, nebo přes helmu.

Různé barvy skel do různých podmínek

Výrobci nabízejí snowboardové brýle s různými barevnými skly. Každá barva skla je určená do jiných viditelnostních podmínek, různým způsobem zvyšují kontrast, mění barevné vnímání a pohlcují odlesky. Nejuniverzálnější skla jsou bronzová (bronze) a růžová (rose). Pro jízdu v mlze nebo chumelenici se nejvíce hodí jasně žlutá nebo oranžová skla.
Do ostrého slunce se hodí tmavší zrcadlová skla a pro noční ježdění se hodí nejvíce čirá skla (clear).

Náhradní vyměnitelná skla

Skla se dají v pružném rámečku snadno vyměnit. Můžete mít k jedněm brýlím náhradní skla do různých viditelných podmínek (ideální je mít sklo do slunečného počasí, do špatné viditelnosti a sklo pro noční ježdění). Mnoho brýlí v naší nabídce již zakoupíte se skly navíc, což je ideální řešení.
Pokud vám při pádu nebo při cestování praskne v brýlích sklo, nezoufejte, máme skladem velké množství náhradních skel. Pokud nenajdete sklo zrovna do vašeho modelu brýlí, dejte nám vědět a my se pokusíme sklo sehnat.

Odvětrání rámečku proti zamlžování

Vzduch vniká mezi skla brýlí otvory v horní části rámečku a uniká otvory v jeho dolní části a zamezuje tak zamlžení brýlí.

Sférické nebo cylindrické sklo?

Sférické (vypouklé) sklo maximálně vyhovovuje přirozenému tvaru obličeje, respektuje přirozené zorné pole. Viděné předměty tak jsou opticky věrné, nejsou zkresleny. Zaoblení skla zaručuje při pohybu oční bulvy vždy kolmý průhled s minimálním zkreslením. Brýle se sférickým sklem jsou ovšem dražší než brýle se sklem cylindrickým (válcovým), nejběžnějším tvarem skla brýlí.

Brýle na dioptrické brýle - OTG

Pro jezdce, kteří nosí dioptrické brýle, se vyrábějí speciální snowboardové brýle s vyšším rámečkem a s odebranou hmotou po stranách na nožičky brýlí. Takové brýle jsou označeny zkratkou OTG (Over The Glasses).

Celá nabídka snowboardových brýlí »

[produkty1]

Anon M4 Toric MFI black

Brýle Anon M4 Toric MFI

Výměna a vrácení zboží

Do 14 dnů od doručení můžete zboží bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit.

Jak postupovat při výměně nebo vrácení zboží

Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?

nebo

Registrace