Kolekce 2025 ID produktu 148010
Elektrokolo Santa Cruz Heckler SL C S MX gloss mustard yellow
Kolekce 2025 ID produktu 148010
182 749 Kč
214 999 Kč
Sleva -15%
Historie ceny
[Fotky jsou ilustrační a nemusí zobrazovat skutečné osazení tohoto modelu kola. Přesnou specifikaci najdeš v popisu níže.]
Rychlý, lehký nebo silný? Zvol všechny tři přednosti dohromady!
Odlehčený ebike Santa Cruz Heckler SL má díky pohonu FAZUA RIDE 60 spoustu síly i překvapivý dojezd. Nechybí věhlasné odpružení VPP se 150mm zadním zdvihem, progresivní geometrie ani mulletí kombinace kol, takže Heckler SL je mrštný a výborně ovladatelný trail bike. Jen s přidanou elektrickou podporou.
Heckler SL je trail bike se skrytými superschopnostmi. Snížená hmotnost a přirozené dávkování točivého momentu motoru FAZUA RIDE 60 ti dají pocit jako z klasického trailového kola. Jen to víc jede. Dojezd se přitom blíží plnohodnotným ebikům, i přes menší baterii. Klíčem je nižší spotřeba systému FAZUA a nižší hmotnost kola.
Ovládací prvek integrovaný v rámu umožňuje přepínáni tří jízdních režimů a přehled o stavu baterie. Podrobnější nastavení i detailnější informace zajistí aplicace FAZUA.
| Hmotnost | 19,76 kg |
| Materiál | Carbon C |
| Vidlice | FOX 36 Float Performance, Grip, 160mm |
| Zadní tlumič | Fox Float X Performance, 210x55 nebo RockShox Super Deluxe Select+, 210x55 |
| Přehazovačka | SRAM GX Eagle, 12spd |
| Řazení | SRAM GX Eagle Single Click, 12spd |
| Kliky | E13 Helix eSpec, 165mm |
| Kazeta | SRAM XG1275 Eagle, 12spd, 10-50t |
| Řetěz | SRAM GX Eagle, 12spd |
| Brzdy | SRAM Maven Bronze Stealth |
| Brzdové kotouče | SRAM HS2 200mm |
| Hlavové složení | FSA IS-2/47/42 ACB nebo Cane Creek 10 IS Integrated Headset |
| Řídítka | OneUp Aluminum Bar, 35mm Rise, 800mm |
| Představec | Burgtec Enduro MK3, 42mm |
| Gripy | Santa Cruz Bicycles House Grips |
| Přední náboj | E13 SL, 15x110, 6-Bolt, 32h |
| Zadní náboj | E13 SL E-Spec, 12x148, XD, 6-Bolt, 32h |
| Ráfky | Raceface ARC 30 HD |
| Přední plášť | Schwalbe Albert, 29x2.5, Trail Radial Ultra Soft |
| Zadní plášť | Schwalbe Albert, 27.5x2.5, Trail Radial Soft |
| Sedlovka | OneUp Dropper Post, 31.6 |
| Sedlo | SDG Bel-Air V3, Max Lux-Alloy nebo WTB Volt |
| Pohon | FAZUA RIDE 60, točivý moment 60 Nm |
| Baterie | FAZUA 430 Wh Integrated Battery |
[Vyhrazujeme si právo na změnu komponentů vzniklou rozdílem mezi skutečným osazením kola a výrobcem deklarovanou specifikací.]
Jak zaregistrovat kolo Santa Cruz pro získání doživotní záruky
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| A - Reach (mm) | 435/432,4 | 460/457,4 | 480/477,5 | 500/497,4 | 525/522,5 |
| B - Stack (mm) | 614,9/616,8 | 624/625,8 | 633/634,9 | 651/653 | 664,5/666,5 |
| C - Hlavový úhel (°) | 64,3/64 | 64,3/64 | 64,3/64 | 64,3/64 | 64,3/64 |
| D - Délka sedlové trubky (mm) | 380 | 405 | 430 | 460 | 500 |
| E- Přední rozměr rámu (mm) | 766,1/765,9 | 795,4/795,3 | 819,7/819,6 | 848,4/848,3 | 879,9/879,8 |
| F - Výška středu (mm) | 344/340,7 | 344/340,7 | 344/340,7 | 344/340,7 | 344/340,7 |
| G - BB Drop (mm) | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 |
| H - Rozvor (mm) | 1209,1/1209,7 | 1238,4/1239,1 | 1262,7/1263,4 | 1294,4/1295,1 | 1329,9/1330,5 |
| I - Délka zadní stavby (mm) | 443/443,8 | 443/443,8 | 443/443,8 | 446/446,8 | 450/450,7 |
| J - Délka hlavové trubky (mm) | 100 | 110 | 120 | 140 | 155 |
| K - Efektivní délka horní rámové trubky (mm) | 569,2/579,6 | 602,7/602,9 | 620,6/621,5 | 641,8/642,7 | 669,1/670 |
| L - Sedlový úhel (°) | 76,8/76,6 | 77,1/76,9 | 77,5/77,2 | 77,7/77,5 | 77,8/77,5 |
| M - Výška horní rámové trubky (mm) | 720,1/716,2 | 733/728,8 | 733,4/729,3 | 731,7/731,6 | 741/738,6 |
Adresa výrobce:
Santa Cruz Bicycles, LLC
2841 Mission Street, Santa Cruz,
California 95060
USA
Adresa evropského zástupce výrobce:
Pon.BikePerformance GmbH
AlteWaggonfabrik,Hauptstraße17&19
55120Mainz,Germany
Do 14 dnů od doručení můžeš zboží bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit.
ZEZULA Club je věrnostní program pro zákazníky obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, který se zaregistruje, se stává automaticky členem ZEZULA Clubu a může nakupovat levněji a využívat exkluzivní klubové výhody: