Kolekce 2026 ID produktu 148820
Elektrokolo Santa Cruz Vala C 70 MX gloss day green
Kolekce 2026 ID produktu 148820
199 999 Kč Historie ceny
[Fotky jsou ilustrační a nemusí zobrazovat skutečné osazení tohoto modelu kola. Přesnou specifikaci najdeš v popisu níže.]
Pro jezdce hledající soustředěný výkon na těch nejlepších tratích.
Představujeme novou, do posledního detailu vyladěnou, ebike mašinu Santa Cruz Vala, poháněnou novým špičkovým systémem Bosch Performance Line CX.
Vala nabízí koncentrovaný výkon a výjimečné jízdní zážitky na trailech díky sofistikovanému odpružení, MX konfiguraci kol (nejlepší volba v poměru jistoty/ovladatelnosti/zábavy) a typicky preciznímu zpracování karbonového rámu. Konstrukční mistrovství v praxi.
Základem Valy je tradičně odolný a lehký karbonový rám s promyšlenou geometrií, který ustojí i požadavky nejdrsnějších bajkerů. Ten zároveň pomáhá kompenzovat přidanou hmotnost baterie a dává větší svobodu pro různé délky zadní stavby. Na rám se vztahuje doživotní záruka.
Dřívější zkušenosti se systémem VPP využily v Santa Cruz při vývoji nového zadního odpružení s jednoduchým přepákováním. Pohonný systém Bosch Performance Line CX je špičkou na trhu a v nejnovější verzi je ještě tišší, lehčí a kompaktnější. Pohon elektrokola Vala nabízí 4 standardní režimy: Eco, Tour, eMTB a Turbo.
Energii systému dodává 600 Wh baterie integrovaná do spodní rámové trubky pro snížení hmotnosti, hlučnosti a objemu. Pohonná jednotka dává točivý moment až 85 Nm, špičkový výkon 600 W a váží pouhých 2,8 kg.
Softwarový update výrazně zvyšuje točivý moment na 100 Nm a výkon na 750 W!
Chceš vědět víc? Valu ještě podrobněji představujeme na našem blogu.
| Hmotnost | 22,29 kg |
| Materiál | Carbon C |
| Vidlice | RockShox Zeb Base, 160mm |
| Zadní tlumič | FOX Float X Performance, 205x60 |
| Přehazovačka | SRAM 70 Eagle T-Type, 12spd |
| Řazení | SRAM 90 Eagle T-Type, Single Click, 12spd |
| Kliky | E13 Helix eSpec, 160mm |
| Kazeta | SRAM XS 1270 Eagle T-Type, 10-52t |
| Řetěz | SRAM 70 Eagle T-Type, Flattop, 12spd |
| Brzdy | SRAM DB8 |
| Brzdové kotouče | SRAM Centerline, 220/200 mm |
| Hlavové složení | Cane Creek 10 IS Integrated Headset |
| Řídítka | Burgtec Alloy Bar nebo e13 TRS Base Bar |
| Představec | OneUp Enduro Stem, 42mm nebo e13 TRS Base Stem, 40mm |
| Gripy | Santa Cruz Bicycles House Grips |
| Přední náboj | SRAM MTH 716, 15x110, 6-Bolt, 32h |
| Zadní náboj | SRAM MTH 746, 12x148, HG, 6-Bolt, 32h |
| Ráfky | Reserve 30|HD AL |
| Přední plášť | Maxxis Assegai 29"x2.5", 3C MaxxGrip, EXO+ |
| Zadní plášť | Maxxis Minion DHRII 27.5x2.5, 3C MaxxTerra DoubleDown |
| Sedlovka | SDG Tellis Dropper, 31.6 |
| Sedlo | SDG Bel-Air V3 Max |
| Pohon | Bosch Performance CX BDU38 |
| Baterie | Bosch PowerTube Battery 600Wh |
[Vyhrazujeme si právo na změnu komponentů vzniklou rozdílem mezi skutečným osazením kola a výrobcem deklarovanou specifikací.]
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| A - Reach (mm) | 435/432 | 450/456 | 480/477 | 500/497 | 525/522 |
| B - Stack (mm) | 623/625 | 632/635 | 641/643 | 655/657 | 668/670 |
| C - Hlavový úhel (°) | 64,2/63,9 | 64,2/63,9 | 64,2/63,9 | 64,2/63,9 | 64,2/63,9 |
| D - Délka sedlové trubky (mm) | 380 | 400 | 420 | 460 | 500 |
| E- Přední rozměr rámu (mm) | 771 | 800 | 825 | 851 | 883 |
| F - Výška středu (mm) | 344/340 | 344/340 | 344/340 | 344/340 | 344/340 |
| G - BB Drop (mm) | F:28/32 R:11/15 | F:28/32 R:11/15 | F:28/32 R:11/15 | F:28/32 R:11/15 | F:28/32 R:11/15 |
| H - Rozvor (mm) | 1210 | 1240 | 1268 | 1297 | 1333 |
| I - Délka zadní stavby (mm) | 439 | 440 | 443 | 446 | 450 |
| J - Délka hlavové trubky (mm) | 110 | 120 | 130 | 145 | 160 |
| K - Efektivní délka horní rámové trubky (mm) | 573 | 601 | 622 | 645 | 673 |
| L - Sedlový úhel (°) | 77,5/77,2 | 77,5/77,2 | 77,5/77,2 | 77,5/77,2 | 77,5/77,2 |
| M - Výška horní rámové trubky (mm) | 741 | 735 | 734 | 734 | 728 |
| Hmotnost (kg) | 22.37 |
Adresa výrobce:
Santa Cruz Bicycles, LLC
2841 Mission Street, Santa Cruz,
California 95060
USA
Adresa evropského zástupce výrobce:
Pon.BikePerformance GmbH
AlteWaggonfabrik,Hauptstraße17&19
55120Mainz,Germany
Do 14 dnů od doručení můžeš zboží bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit.
ZEZULA Club je věrnostní program pro zákazníky obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, který se zaregistruje, se stává automaticky členem ZEZULA Clubu a může nakupovat levněji a využívat exkluzivní klubové výhody: