Kolekce 2025 ID produktu 146628
Elektrokolo Santa Cruz Vala C S MX midnight green
Kolekce 2025 ID produktu 146628
186 999 Kč
219 999 Kč
Sleva -15%
Historie ceny
Nejnižší cena za posledních 30 dní před poskytnutím slevy: 219 999 Kč
[Fotky jsou ilustrační a nemusí zobrazovat skutečné osazení tohoto modelu kola. Přesnou specifikaci najdeš v popisu níže.]
Pro jezdce hledající soustředěný výkon na těch nejlepších tratích.
Představujeme novou, do posledního detailu vyladěnou, ebike mašinu Santa Cruz Vala, poháněnou novým špičkovým systémem Bosch Performance Line CX.
Vala nabízí koncentrovaný výkon a výjimečné jízdní zážitky na trailech díky sofistikovanému odpružení, MX konfiguraci kol (nejlepší volba v poměru jistoty/ovladatelnosti/zábavy) a typicky preciznímu zpracování karbonového rámu. Konstrukční mistrovství v praxi.
Základem Valy je tradičně odolný a lehký karbonový rám s promyšlenou geometrií, který ustojí i požadavky nejdrsnějších bajkerů. Ten zároveň pomáhá kompenzovat přidanou hmotnost baterie a dává větší svobodu pro různé délky zadní stavby. Na rám se vztahuje doživotní záruka.
Dřívější zkušenosti se systémem VPP využily v Santa Cruz při vývoji nového zadního odpružení s jednoduchým přepákováním. Pohonný systém Bosch Performance Line CX je špičkou na trhu a v nejnovější verzi je ještě tišší, lehčí a kompaktnější. Pohon elektrokola Vala nabízí 4 standardní režimy: Eco, Tour, eMTB a Turbo.
Energii systému dodává 600 Wh baterie integrovaná do spodní rámové trubky pro snížení hmotnosti, hlučnosti a objemu. Pohonná jednotka dává točivý moment až 85 Nm, špičkový výkon 600 W a váží pouhých 2,8 kg.
Softwarový update výrazně zvyšuje točivý moment na 100 Nm a výkon na 750 W!
Chceš vědět víc? Valu ještě podrobněji představujeme na našem blogu.
| Hmotnost | 22,24 kg |
| Materiál | Carbon C |
| Vidlice | FOX 38 Float Performance, Grip 160mm |
| Zadní tlumič | FOX Float X Performance, 205x60 |
| Přehazovačka | SRAM GX Eagle, 12spd |
| Řazení | SRAM GX Eagle Single Click, 12spd |
| Kliky | E13 Helix eSpec, 160mm |
| Kazeta | SRAM XG1275 Eagle, 12spd, 10-50t |
| Řetěz | SRAM GX Eagle, 12spd |
| Brzdy | SRAM Maven Bronze Stealth |
| Brzdové kotouče | SRAM HS2 200mm |
| Hlavové složení | FSA IS-2/47/42 ACB nebo Cane Creek 10 IS Integrated Headset |
| Řídítka | OneUp Aluminum Bar, 35mm Rise, 800mm |
| Představec | OneUp Stem nebo Burgtec Enduro MK3, 42mm |
| Gripy | Santa Cruz Bicycles House Grips |
| Přední náboj | E13 SL, 15x110, 6-Bolt, 32h |
| Zadní náboj | E13 SL E-Spec, 12x148, XD, 6-Bolt, 32h |
| Ráfky | Raceface ARC 30 HD |
| Přední plášť | Schwalbe Magic Mary, 29x2.5, Trail Radial Ultra Soft |
| Zadní plášť | Schwalbe Magic Mary, 27.5x2.5, Gravity Radial Soft |
| Sedlovka | OneUp Dropper Post, 31.6 |
| Sedlo | SDG Bel-Air V3, Max Lux-Alloy nebo WTB Volt |
| Pohon | Bosch Performance CX BDU38 |
| Baterie | Bosch PowerTube Battery 600 Wh |
[Vyhrazujeme si právo na změnu komponentů vzniklou rozdílem mezi skutečným osazením kola a výrobcem deklarovanou specifikací.]
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| A - Reach (mm) | 435/432 | 450/456 | 480/477 | 500/497 | 525/522 |
| B - Stack (mm) | 623/625 | 632/635 | 641/643 | 655/657 | 668/670 |
| C - Hlavový úhel (°) | 64,2/63,9 | 64,2/63,9 | 64,2/63,9 | 64,2/63,9 | 64,2/63,9 |
| D - Délka sedlové trubky (mm) | 380 | 400 | 420 | 460 | 500 |
| E- Přední rozměr rámu (mm) | 771 | 800 | 825 | 851 | 883 |
| F - Výška středu (mm) | 344/340 | 344/340 | 344/340 | 344/340 | 344/340 |
| G - BB Drop (mm) | F:28/32 R:11/15 | F:28/32 R:11/15 | F:28/32 R:11/15 | F:28/32 R:11/15 | F:28/32 R:11/15 |
| H - Rozvor (mm) | 1210 | 1240 | 1268 | 1297 | 1333 |
| I - Délka zadní stavby (mm) | 439 | 440 | 443 | 446 | 450 |
| J - Délka hlavové trubky (mm) | 110 | 120 | 130 | 145 | 160 |
| K - Efektivní délka horní rámové trubky (mm) | 573 | 601 | 622 | 645 | 673 |
| L - Sedlový úhel (°) | 77,5/77,2 | 77,5/77,2 | 77,5/77,2 | 77,5/77,2 | 77,5/77,2 |
| M - Výška horní rámové trubky (mm) | 741 | 735 | 734 | 734 | 728 |
Adresa výrobce:
Santa Cruz Bicycles, LLC
2841 Mission Street, Santa Cruz,
California 95060
USA
Adresa evropského zástupce výrobce:
Pon.BikePerformance GmbH
AlteWaggonfabrik,Hauptstraße17&19
55120Mainz,Germany
Do 14 dnů od doručení můžeš zboží bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit.
ZEZULA Club je věrnostní program pro zákazníky obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, který se zaregistruje, se stává automaticky členem ZEZULA Clubu a může nakupovat levněji a využívat exkluzivní klubové výhody: