Kolekce 2026 ID produktu 152491
Elektrokolo Santa Cruz Vala CC XX AXS RSV MX gloss day green
Kolekce 2026 ID produktu 152491
329 999 Kč
[Fotky jsou ilustrační a nemusí zobrazovat skutečné osazení tohoto modelu kola. Přesnou specifikaci najdeš v popisu níže.]
Pro jezdce hledající soustředěný výkon na těch nejlepších tratích.
Představujeme novou, do posledního detailu vyladěnou, ebike mašinu Santa Cruz Vala, poháněnou novým špičkovým systémem Bosch Performance Line CX.
Vala nabízí koncentrovaný výkon a výjimečné jízdní zážitky na trailech díky sofistikovanému odpružení, MX konfiguraci kol (nejlepší volba v poměru jistoty/ovladatelnosti/zábavy) a typicky preciznímu zpracování karbonového rámu. Konstrukční mistrovství v praxi.
Základem Valy je tradičně odolný a lehký karbonový rám s promyšlenou geometrií, který ustojí i požadavky nejdrsnějších bajkerů. Ten zároveň pomáhá kompenzovat přidanou hmotnost baterie a dává větší svobodu pro různé délky zadní stavby. Na rám se vztahuje doživotní záruka.
Dřívější zkušenosti se systémem VPP využily v Santa Cruz při vývoji nového zadního odpružení s jednoduchým přepákováním. Pohonný systém Bosch Performance Line CX je špičkou na trhu a v nejnovější verzi je ještě tišší, lehčí a kompaktnější. Pohon elektrokola Vala nabízí 4 standardní režimy: Eco, Tour, eMTB a Turbo.
Energii systému dodává 600 Wh baterie integrovaná do spodní rámové trubky pro snížení hmotnosti, hlučnosti a objemu. Pohonná jednotka dává točivý moment až 85 Nm, špičkový výkon 600 W a váží pouhých 2,8 kg.
Softwarový update výrazně zvyšuje točivý moment na 100 Nm a výkon na 750 W!
Chceš vědět víc? Valu ještě podrobněji představujeme na našem blogu.
| Hmotnost | 21,13 kg |
| Materiál | Carbon CC |
| Vidlice | FOX 38 Factory, Grip X2, 160 mm |
| Zadní tlumič | FOX Float X Factory, 205x60 |
| Přehazovačka | SRAM XX Eagle AXS T-Type, 12spd |
| Řazení | SRAM AXS Pod Controller Rocker |
| Kliky | SRAM X0 Eagle Cranks All Sizes: 160 mm |
| Kazeta | SRAM XX 1297 Eagle T-Type, 10-52t |
| Řetěz | SRAM XX Eagle T-Type, Flattop, 12spd |
| Brzdy | SRAM Maven Ultimate |
| Brzdové kotouče | SRAM HS2 200mm |
| Hlavové složení | Chris King DropSet 3 Integrated Headset |
| Řídítka | OneUp Aluminum Bar S: 35x800 mm, 20 mm Rise, M/L/XL/XXL: 35x800 mm, 35 mm Rise |
| Představec | Burgtec Enduro MK3 Machined All Sizes: 42 mm |
| Gripy | Santa Cruz Bicycles House Grips |
| Přední náboj | Industry Nine Hydra 2, 15x110, 6-Bolt 28h |
| Zadní náboj | Industry Nine Hydra 2, 12x148, XD, 6-Bolt 28h |
| Ráfky | Reserve 30|HD Carbon |
| Přední plášť | Maxxis Assegai 29"x2.5", 3C MaxxGrip, EXO+ |
| Zadní plášť | Maxxis Minion DHRII 27.5"x2.5", 3C MaxxTerra, DoubleDown |
| Sedlovka | RockShox Reverb AXS S: 125 mm, M: 175 mm, L: 200 mm, XL/XXL: 225 mm |
| Sedlo | WTB Silverado Medium Fusion, Stainless |
| Pohon | Bosch Performance CX BDU38 |
| Baterie | Bosch PowerTube Battery 600 Wh |
[Vyhrazujeme si právo na změnu komponentů vzniklou rozdílem mezi skutečným osazením kola a výrobcem deklarovanou specifikací.]
| M | L | XL | |
|---|---|---|---|
| A - Reach (mm) | 450/456 | 480/477 | 500/497 |
| B - Stack (mm) | 632/635 | 641/643 | 655/657 |
| C - Hlavový úhel (°) | 64,2/63,9 | 64,2/63,9 | 64,2/63,9 |
| D - Délka sedlové trubky (mm) | 400 | 420 | 460 |
| E- Přední rozměr rámu (mm) | 800 | 825 | 851 |
| F - Výška středu (mm) | 344/340 | 344/340 | 344/340 |
| G - BB Drop (mm) | F:28/32 R:11/15 | F:28/32 R:11/15 | F:28/32 R:11/15 |
| H - Rozvor (mm) | 1240 | 1268 | 1297 |
| I - Délka zadní stavby (mm) | 440 | 443 | 446 |
| J - Délka hlavové trubky (mm) | 120 | 130 | 145 |
| K - Efektivní délka horní rámové trubky (mm) | 601 | 622 | 645 |
| L - Sedlový úhel (°) | 77,5/77,2 | 77,5/77,2 | 77,5/77,2 |
| M - Výška horní rámové trubky (mm) | 735 | 734 | 734 |
Adresa výrobce:
Santa Cruz Bicycles, LLC
2841 Mission Street, Santa Cruz,
California 95060
USA
Adresa evropského zástupce výrobce:
Pon.BikePerformance GmbH
AlteWaggonfabrik,Hauptstraße17&19
55120Mainz,Germany
Do 14 dnů od doručení můžeš zboží bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit.
ZEZULA Club je věrnostní program pro zákazníky obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, který se zaregistruje, se stává automaticky členem ZEZULA Clubu a může nakupovat levněji a využívat exkluzivní klubové výhody: