Helma Anon Define

 • Zboží je skladem
 • Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč
 • 2077 míst pro osobní odběr v ČR a SR
 • Doručíme nejpozději v úterý 28. 5.
2 366 Kč
-30% / 3 380 Kč
Barva: grey
Kolekce: zima 2018/2019
Záruka: 2 roky
Značka: Anon
Kategorie: Helmy na snowboard
Nákupem získáte zákaznickou kartu s řadou výhod!
Popis zboží

Dětká helma Anon Define

Děti jsou tvorové, kteří mají neskonalou potřebu zažívat dobrodružství a zimní sporty nejsou výjimkou, proto značka Anon vytvořila helmu Define nakombinovanou s brýlemi Tracker pro optimální komfort za každých podmínek, ale především maximální ochranu. 

Enduro-Shell konstrukce zajišťuje dlouhou trvanlivost a rezistentní sílu, takže si váš malý jezdec může s důvěrou vybudovat svůj arzenál triků. Boa Fit systém dává možnost, aby si vytočil dokonalé nastavení. Technologie Strapper Keeper udržuje brýle Anon Tracker v bezchybném zarovnání pro dokonalé on-the-face umístění. Fidlock Snap přezka využívá magnetický uzavírací systém, díky kterému si dítě odepne helmu jednou rukou. Pasivní ventilace čerpá čerstvý vzduch v přední části helmy a vytáhne vlhkost ven zadní částí. To dokonce pomůže k eliminaci zamlžování brýlí. Anon Tracker mají cylindrický tvar bez periferního zkreslení. Jejich Dual Layer Face Foam vytváří pevné utěsnění tepla uvnitř a sněhu venku. Anon Define a Anon Tracker jdou ruku v ruce pro pořádnou zábavu na horách. 

Parametry

 • Endura-Shell Construction - pevná skořepina se vstřikovaným ABS
 • Boa Fit System - patentovaný navíjecí systém, který umožní rychlé nastavení velikosti. Boa funguje na principu navíjení lanka na kolečko. Jednoduchým otáčením navíjecího kolečka se lanko utahuje a díky tomu je helma rovnoměrně utažena. Výsledkem je vyšší stupeň pohodlí a helma se navíc sama nepovoluje. Vytažením kolečka se naopak lanko uvolní.
 • Fidlock - Anon se spojil s Fidlockem, designéry oceněným, novým ultra-lehkým spojovacím mechanismem. Fidlock magnetická spona umožňuje otevření jednou rukou a to i když na sobě máte rukavice a zavírání je stejně snadné. Použito na helmách Endure, Thompson, Nelson, Helo 2.0, Rodan, Talan, Keira, Galena, Griggon, Wren, Burner, Scout, Rime
 • Full Perimetr Channel Venting
 • Strapper-Keeper Technology
 • Classic Fleece
 • Over the Glasses (OTG) Compatible
 • Cylindrical Lens Technology
 • ICT (Integral Clarity Technology)
 • Lightweight Thermoplastic Polyurethane (TPU) Frame
 • Výška rámu brýlí - 80 mm
 • Hmotnost - 535 g
 • Certifikace - ASTM 2040, CE 1077B
Poradna

Jak si vybrat helmu na snowboard

Helma by měla být při jízdě na sjezdovce samozřejmostí a je jedno, zda jste lyžař nebo snowboardista. Helma je především ochranným prvkem výbavy, dnes už ale plnohodnotně plní i módní funkci – v naší nabídce naleznete helmy mnoha barev, tvarů a velikostí.

VIDEO: Jak vybrat helmu a chrániče na snowboard

Velikost helmy

Při výběru správné velikosti helmy na snowboard vám pomůže tabulka velikostí, která se zobrazí po rozliknutí odkazu u detailu každé helmy. V tabulce je ke každé velikosti přiřazeno rozmezí obvodu hlavy. Změřte si pomocí krejčovského metru obvod hlavy. Měřte těsně nad obočím a metr veďte vodorovně kolem dokola. V tabulce pak vyberte odpovídající velikost.

Helma musí na hlavě sedět tak, že i bez zapnutého pásku pod bradou se helma při zatřepání hlavou nepohne. Někteří výrobci přidávají k helmám molitanové vycpávky pro dolepení dovnitř helmy. Výstelka helmy se tímto způsobem maximálně přizpůsobí tvaru hlavy.

Z nákupu helmy na snowboard přes internetový obchod nemusíte mít obavy. Pokud vám helma nebude sedět, vyměníme vám ji! Jak postupovat při výměně zboží?

Větrací otvory

Helmy na snowboard mají zpravidla v temenní části několik větracích otvorů. Díky nim se při zvýšené námaze hlava tolik nezpotí. Tyto otvory se dají u některých modelů uzavřít, při jízdě na lanovce nebo čekání ve frontě na vlek je tak hlava pěkně v teple. Otvory bývají kryty mřížkou, aby jimi nevnikal padající sníh.

Dvě helmy v jedné

Pokud chcete univerzální helmu na zimní i letní sporty, vyberte helmu, která má odepínatelné ušní krytky, popř. temenní úplety přes uši.

Dětské helmy

Pro nejmenší jsou vhodné helmy, které mají nastavitelný obvod vnitřní výstelky hlavy. Dítě helmu využije déle než jednu sezónu, navíc helma na hlavě pevně drží.

MIPS - jedinečná technologie ochrany hlavy

Tato inovativní technologie zajišťuje opravdu maximální ochranu. V naší nabídce s touto technologií najdete spoustu helem a více informací se dozvíte ve speciálním článku zde »

Nabídka helem zde »

[produkty1]

Doporučit produkt e-mailem

:
:
: