×
Vánoce v pohodě! Zboží můžeš vyměnit až do 20. ledna 2023!

Zpět

Láhev SIGG Design  vintage dots 0,6l

Kolekce zima 2022/2023

SIGG Design je kvalitní hliníková lahev na vodu či jiné nápoje o objemu 0,6 litrů. Patří do designové kolekce, na které se podílejí přední umělci z… detailní popis

600 Kč

  • Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč
  • Doručíme nejpozději v pátek 9. 12.

ZEZULA club Staň se členem ZEZULA Clubu a získej řadu výhod!

ZEZULA Club

ZEZULA club

ZEZULA Club je věrnostní program pro zákazníky obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, který se zaregistruje, se stává automaticky členem ZEZULA Clubu a může nakupovat levněji a využívat exkluzivní klubové výhody:

  • sleva až 20 % na nezlevněné zboží v eshopu i prodejně
  • levnější doprava
  • nižší hranice dopravy zdarma
  • přednostní vyřízení objednávky
  • akční slevy na již zlevněné zboží
  • sleva na půjčovnu a servis v prodejně SNOWBOARD ZEZULA

Co když nevyberu správně?

Sdílet produkt

Doporučit produkt e-mailem

Lahev SIGG Design

SIGG Design je kvalitní hliníková lahev na vodu či jiné nápoje o objemu 0,6 litrů. Patří do designové kolekce, na které se podílejí přední umělci z celého světa. Lahve z této kolekce podléhají autorským licencím, kupujete si tak originální "umělecké" dílo.

Lahve SIGG jsou vysoce kvalitním produktem, který splňuje nejpřísnější zdravotní normy a nároky na ekologickou produkci. Jsou vyrobeny z hliníku, uvnitř se nachází speciální vrstva, která zabraňuje pronikání škodlivin do nápoje. Do lahve můžete nalít jakýkoliv nápoj, pozor však na horké nápoje, hrozí popálení. Výrobce doporučuje nalévat nápoje do teploty 40°C. Lahve neslouží jako termoska, jsou jednostěnné a teplo rychle přijímají i vydávají. Pro uchování teploty nápoje používejte termoobaly SIGG. Pět druhů uzávěrů (šroubovací, sportovní otáčecí a vysunovací, dětský a na lahev se širokým hrdlem) jsou navzájem plně kompatibilní, můžete je tedy měnit dle potřeby a nálady.

SIGG Design vintage dots 0,6l

Láhev SIGG Design

Výměna a vrácení zboží

Do 14 dnů od doručení můžeš zboží bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit. Zboží zakoupené mezi 29. 11. až 24. 12. 2022 můžeš vyměnit až do 20.1. 2023.

Jak postupovat při výměně nebo vrácení zboží

Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?

nebo

Registrace