Kolekce 2025 ID produktu 148059
MTB kolo Santa Cruz Bronson C R MX kalimotxo
Kolekce 2025 ID produktu 148059
118 999 Kč
139 999 Kč
Sleva -15%
Historie ceny
Nejnižší cena za posledních 30 dní před poskytnutím slevy: 139 999 Kč
[Fotky jsou ilustrační a nemusí zobrazovat skutečné osazení tohoto modelu kola. Přesnou specifikaci najdeš v popisu níže.]
Všestranný stroj s divokou povahou.
Hledáš kolo, na kterém můžeš jezdit od rána do večera? Které zvládne upravený terén v bikeparku, vyfoukané bermy, alpské tratě i pěšinku v lese za vesnicí? Bronson je jeden z nejoblíbenějších modelů od Santa Cruz a cítí se dobře ve vzduchu i v terénu. Pokud se nebojíš objevovat a odmítáš se svým stylem jízdy řadit do škatulek, tohle kolo tě s radostí podpoří v páchání jakékoli neplechy.
Máš pocit, že tenhle Bronson vypadá trochu jinak? Máš dobré oko, protože sezóna 2025 přináší již pátou generaci tohoto modelu s ještě vyladěnější geometrií. Prodloužením zadní stavby a úpravou hlavového úhlu je docíleno rovnoměrnějšího rozložení váhy jezdce mezi obě kola, spolehlivější trakce a tím pádem i sebevědomější jízdy!
Zajímat by tě ale měl hlavně drasticky snížený anti-squat. Toho v Santa Cruz docílili úpravou konstrukce VPP™ systému. Změnili polohu jeho spodního spoje a zadního tlumiče – dolů a trochu dopředu. Výsledkem je více trakce, méně zpětného rázu v pedálech, efektivnější šlapání v náročném terénu a větší pocit svobody obzvlášť při sjezdech. A to chceš.
Kombinace kol MX (29" vpředu, 27.5" vzadu) znamená ještě více zábavy a rychlosti. Větší přední kolo ti poskytne stabilitu a parádní trakci, takže si na maximum užiješ každou zatáčku. Menší kolo vzadu zase miluje odrazy a rádo se proletí vzduchem. Neboj se toho, ať už se rozhodneš jezdit jakkoli. S každou další generací jezdců a jezdkyň Bronson pomáhá redefinovat co je to horská cyklistika.
| Hmotnost | cca 15,65 kg |
| Materiál | Carbon C |
| Vidlice | RockShox Lyrik Base, 160mm |
| Zadní tlumič | FOX Float Rhythm, 230x57.5 |
| Přehazovačka | SRAM NX Eagle, 12spd |
| Řazení | SRAM NX Eagle, 12spd |
| Kliky | SRAM Descendant Eagle 148 DUB 32t |
| Kazeta | SRAM PG1230, 12spd, 11-50t |
| Řetěz | SRAM NX Eagle, 12spd |
| Brzdy | SRAM DB8 Stealth |
| Brzdové kotouče | SRAM Centerline, 200mm |
| Hlavové složení | FSA IS-2/47/42 ACB nebo Cane Creek 10 IS Integrated Headset |
| Řídítka | Burgtec Alloy Bar |
| Představec | OneUp Stem, 42mm nebo Burgtec Enduro Stem, 42mm |
| Gripy | Santa Cruz House Grips |
| Přední náboj | SRAM MTH 716, 15x110, 6-Bolt, 32h |
| Zadní náboj | SRAM MTH 746, 12x148, HG, 6-Bolt, 32h |
| Ráfky | Raceface AR30 |
| Přední plášť | Maxxis Assegai 29"x2.5", 3C, MaxxGrip, EXO+ |
| Zadní plášť | Maxxis Minion DHR II 27.5"x2.4", 3C MaxxTerra, EXO+ |
| Ventilky | Reserve Fillmore Valves |
| Sedlovka | SDG Tellis Dropper, 31.6 |
| Sedlo | Fizik Monte nebo SDG Bel-Air V3, Steel |
[Vyhrazujeme si právo na změnu komponentů vzniklou rozdílem mezi skutečným osazením kola a výrobcem deklarovanou specifikací.]
Jak zaregistrovat kolo Santa Cruz pro získání doživotní záruky
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| A - Reach (mm) | 435/432 | 460/457 | 480/478 | 500/498 | 525/523 |
| B - Stack (mm) | 623/625 | 632/634 | 641/643 | 659/661 | 668/670 |
| C - Hlavový úhel (°) | 64.2°/63.9° | 64.2°/63.9° | 64.2°/63.9° | 64.2°/63.9° | 64.2°/63.9° |
| D - Délka sedlové trubky (mm) | 380 | 405 | 430 | 460 | 500 |
| E- Přední rozměr rámu (mm) | 771 | 800 | 825 | 853 | 883 |
| F - Výška středu (mm) | 344/341 | 344/341 | 344/341 | 344/341 | 344/341 |
| G - BB Drop (mm) | F:29/32 R:10/13 | F:29/32 R:10/13 | F:29/32 R:10/13 | F:29/32 R:10/13 | F:29/32 R:10/13 |
| H - Rozvor (mm) | 1208 | 1240 | 1267 | 1299 | 1331 |
| I - Délka zadní stavby (mm) | 437 | 439 | 442 | 445 | 448 |
| J - Délka hlavové trubky (mm) | 110 | 120 | 130 | 150 | 160 |
| K - Efektivní délka horní rámové trubky (mm) | 572 | 595 | 614 | 636 | 662 |
| L - Sedlový úhel (°) | 77.6°/77.3° | 77.9°/77.6° | 78.2°/77.9° | 78.3°/78° | 78.4°/78.1° |
| M - Výška horní rámové trubky (mm) | 721 | 723 | 725 | 727 | 731 |
Adresa výrobce:
Santa Cruz Bicycles, LLC
2841 Mission Street, Santa Cruz,
California 95060
USA
Adresa evropského zástupce výrobce:
Pon.BikePerformance GmbH
AlteWaggonfabrik,Hauptstraße17&19
55120Mainz,Germany
Do 14 dnů od doručení můžeš zboží bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit.
ZEZULA Club je věrnostní program pro zákazníky obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, který se zaregistruje, se stává automaticky členem ZEZULA Clubu a může nakupovat levněji a využívat exkluzivní klubové výhody: