Kolekce 2025 ID produktu 148019
MTB kolo Santa Cruz Nomad CC X0 AXS MX gloss stormbringer purple
Kolekce 2025 ID produktu 148019
199 749 Kč
234 999 Kč
Sleva -15%
Historie ceny
Nejnižší cena za posledních 30 dní před poskytnutím slevy: 234 999 Kč
[Fotky jsou ilustrační a nemusí zobrazovat skutečné osazení tohoto modelu kola. Přesnou specifikaci najdeš v popisu níže.]
Chceš pořádně ztrestat horské traily, nebo dávat v bike parku jedno kolo za druhým? To co potřebuješ, je Nomad. Tohle kolo se nezalekne ani startovní čáry závodů z tvých nejdivočejších snů. Je zkrátka připraveno vyrazit kdykoli a kamkoli. Jediné co mu chybí, jsi ty.
Zdvihy 170 mm jsou tou správnou ingrediencí pro strmé sjezdy, ve kterých Nomad umí obzvlášť zazářit. S 29" kolem vepředu a 27,5" vzadu získáš perfektní trakci a stabilitu spolu se snadnou manévrovatelností v úzkých a těsných zákrutech. Agresivnější hlavový úhel ti dopřeje skvělý downhillový zážitek, zatímco úhel sedlové trubky umožňuje vzpřímenější polohu pro pohodlné šlapání do kopce.
Odpružení VPP™ přináší rovnováhu mezi efektivitou šlapání a výkonem na nerovnostech. Nomad vyniká v pohlcování nárazů, budeš se tak v náročných úsecích cítit jistěji. Protože je však stále efektivní při šlapání, není pro něj výstup na ty nejvyšší traily takovou námahou jako pro jiná kola.
| Váha | 15,71 kg |
| Materiál | Carbon CC |
| Vidlice | FOX 38 Float Factory Elite, Grip X2, 170mm nebo RockShox Zeb Ultimate, 170mm |
| Zadní tlumič | Fox Float X2 Factory, 230x65 |
| Přehazovačka | SRAM X0 Eagle AXS T-Type, 12spd |
| Řazení | SRAM AXS Pod Controller Rocker Paddle |
| Kliky | SRAM X0 Eagle DUB T-Type Crankset, 32t |
| Kazeta | SRAM X0 Eagle T-Type, 10-52t |
| Řetěz | SRAM X0 Eagle T-Type, Flattop, 12spd |
| Brzdy | SRAM Maven Silver Stealth |
| Brzdové kotouče | SRAM HS2 200mm |
| Hlavové složení | Cane Creek 40 IS Integrated Headset |
| Řídítka | Santa Cruz 35 Carbon Bar, 800mm |
| Představec | Burgtec Enduro MK3, 42mm |
| Gripy | Santa Cruz Bicycle House Grips |
| Přední náboj | Industry Nine 1/1, 15x110, 6-Bolt, 28h |
| Zadní náboj | Industry Nine 1/1, 12x148, XD, 6-Bolt, 32h |
| Ráfky | Raceface ARC 30 HD |
| Přední plášť | Maxxis Assegai 29"x2.5", 3C MaxxGrip, EXO+ |
| Zadní plášť | Maxxis Minion DHR II 27.5"x2.4", 3C MaxxTerra, Double Down |
| Duše | Tubeless Sealant |
| Sedlovka | OneUp Dropper Post, 31.6 |
| Sedlo | WTB Silverado Medium Fusion, CroMo SL |
[Vyhrazujeme si právo na změnu komponentů vzniklou rozdílem mezi skutečným osazením kola a výrobcem deklarovanou specifikací.]
Jak zaregistrovat kolo Santa Cruz pro získání doživotní záruky
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| A - Reach (mm) | 430/427 | 455/452 | 475/472 | 495/492 | 520/517 |
| B - Stack (mm) | 616/618 | 625/627 | 638/640 | 656/658 | 670/672 |
| C - Hlavový úhel (°) | 63.8/63.5 | 63.8/63.5 | 63.8/63.5 | 63.8/63.5 | 63.8/63.5 |
| D - Délka sedlové trubky (mm) | 380 | 405 | 430 | 460 | 500 |
| E- Přední rozměr rámu (mm) | 770 | 799 | 826 | 855 | 886 |
| F - Výška středu (mm) | 346/343 | 346/343 | 346/343 | 346/343 | 346/343 |
| G - BB Drop (mm) | F:27/30 R:8/11 | F:27/30 R:8/11 | F:27/30 R:8/11 | F:27/30 R:8/11 | F:27/30 R:8/11 |
| H - Rozvor (mm) | 1209 | 1239/1240 | 1269/1270 | 1301/1302 | 1336/1337 |
| I - Délka zadní stavby (mm) | 439/440 | 440/441 | 443/444 | 446/447 | 450/451 |
| J - Délka hlavové trubky (mm) | 90 | 100 | 115 | 135 | 150 |
| K - Efektivní délka horní rámové trubky (mm) | 570/571 | 594/594 | 612/613 | 637/638 | 666/667 |
| L - Sedlový úhel (°) | 77.2/77 | 77.4/77.2 | 77.9/77.6 | 77.8/77.5 | 77.7/77.5 |
| M - Výška horní rámové trubky (mm) | 709/705 | 594 | 723/719 | 722/717 | 725/720 |
Adresa výrobce:
Santa Cruz Bicycles, LLC
2841 Mission Street, Santa Cruz,
California 95060
USA
Adresa evropského zástupce výrobce:
Pon.BikePerformance GmbH
AlteWaggonfabrik,Hauptstraße17&19
55120Mainz,Germany
Do 14 dnů od doručení můžeš zboží bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit.
ZEZULA Club je věrnostní program pro zákazníky obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, který se zaregistruje, se stává automaticky členem ZEZULA Clubu a může nakupovat levněji a využívat exkluzivní klubové výhody: