Pravidla programu ZEZULA Club

ZEZULA Club (dále jako "ZEZULA Club" či "věrnostní program" či jen "program") vznikl jako věrnostní program pro zákazníky obchodní společnosti SNOWBOARD ZEZULA s.r.o. se sídlem v Brně, Palackého třída 170, PSČ 612 00, IČ: 26947439, zapsané v obchodním rejstříku, oddíl C, vložka 47606, u Krajského soudu v Brně. Účelem tohoto programu je nabízet zákazníkům SNOWBOARD ZEZULA výhody za pravidelné nakupování na prodejně v Brně či na e-shopu. Zákazníci se mohou stát členy klubu pouze na základě své svobodné vůle, což potvrzují úspěšnou registrací na e-shopu.

I. Účast v členství

I.I. Předmětem věrnostního programu je poskytování slev zákazníkům na základě jedoduchého algoritmu spočívajícího v poskytování slev dosažení určitého objemu nákupu. Účast v ZEZULA Clubu je evidována elektronicky. Členství v ZEZULA Clubu není podmíněno prováděním sledování a vyhodnocováním nákupního chování zákazníků ani zasíláním reklamních sdělení.

I.II Členem ZEZULA Clubu se může stát jakákoliv fyzická osoba starší 13 let a disponující minimální právní způsobilostí, jež se dobrovolně zaregistruje na eshopu.

I.III Zaregistrováním se na e-shopu automaticky vyjadřujete souhlas s pravidly programu ZEZULA Club a také souhlasíte se zpracováním osobních údajů, přičemž SNOWBOARD ZEZULA se zavazuje, že tyto údaje využije pouze za účelem fungování programu ZEZULA Club a nepředá je třetí straně.

I.IV Při registraci je zákazník povinen o sobě uvést pravdivé údaje.

I.V Sbírání bodů a čerpání slev a výhod platí jak pro kamennou prodejnu v Brně, tak i pro e-shop SNOWBOARD ZEZULA.

II. Načítání bodů

II.I Členové věrnostního programu ZEZULA Club mohou při každém nákupu jak na prodejně, tak na e-shopu sbírat věrnostní body. Při dosažení určité výše bodů získávají slevu na zboží či akce. Čím více bodů zákazníci nasbírají, tím vyšších slev a lepších výhod mohou dosáhnout.

II.II Za každý váš nákup u SNOWBOARD ZEZULA načteme na váš účet počet bodů ve výši utracené částky (1 Kč = 1 bod). Čím více nasbíraných bodů máte, tím vyšší slevu na své nákupy u nás dostanete. Máte tak možnost dosáhnout slevy až 20 % na nákup.

II.III Aktualizace výše bodů na vašem věrnostním účtu ZEZULA Club proběhne obvykle do 24 hodin od posledního nákupu.

II.IV Aktuální výši bodů najdete v přehledu po přihlášení se na svůj ZEZULA Club účet na SNOWBOARD ZEZULA.

II.V Platnost nasbíraných bodů je 3 roky (1 095 kalendářních dní) od jejich přičtení na účet. Na nákup tedy můžete získat takovou slevu, která odpovídá součtu všech získaných bodů za těchto uplynulých 3 let. (maximálně je však možné získat slevu 20 %, viz tabulka) Body získané před více než 3 lety automaticky propadají a nelze je proto započítat.

II.VI Na jeden věrnostní účet ZEZULA Club mohou objednávat a nakupovat i jiné fyzické osoby.

II.VII Do hodnoty objednávky, a tedy i množství bodů, jež vám připíšeme na účet, se počítá hodnota zboží s DPH i cena za dopravu.

II.VIII Na věrnostní účet nelze započítat nákupy zboží, které bylo vráceno ve 14denní lhůtě. V případě reklamace zboží vám body za nákup zůstávají.

III. Uplatňování slev ZEZULA Clubu

III.I Slevy lze uplatnit pouze na nezlevněné zboží a na půjčovnu a servis.

III.II Slevy se nevztahují na výhodné komplety, zlevněné zboží, zboží ve výprodeji, v akční nabídce a na dárkové kupóny.

III.III Slevy se navzájem nesčítají a nelze je uplatnit zpětně.

III.IV Slevy nelze uplatnit na lavinové batohy, aktivační jednotky a lavinové sety ORTOVOX.

III.V Změny ve slevovém systému vyhrazeny.

IV. Zánik v členství ZEZULA Clubu

Vaše členství ve věrnostním programu ZEZULA CLUB může být ukončeno z následujících důvodů:

IV.I Rozhodli jste se své členství dobrovolně sami ukončit.

IV.II Došlo z vaší strany k porušení pravidel členství ZEZULA Clubu.

IV.III Nepřejete si, abychom pracovali s vašimi osobními údaji.

IV.IV Za poslední tři roky jste neprovedli žádný nákup v kamenném či internetovém obchodě SNOWBOARD ZEZULA.

IV.V Zánikem věrnostního účtu ZEZULA Club přicházíte o možnost čerpání věrnostních slev a aktuální přehled o novinkách a akcích.

IV.VI Po zániku věrnostního účtu už jej nebude možné následně obnovit ani znovuzískat na něm nasbírané body.

V. Změna pravidel

V.I SNOWBOARD ZEZULA si vyhrazuje právo upravit pravidla či zrušit věrnostní program ZEZULA Club. O těchto změnách budou všichni členové ZEZULA Club informováni v časovém předstihu jednoho měsíce.

V.II Výše popsaná pravidla členství ve věrnostním programu ZEZULA Club jsou platná od 12. 8. 2019.

VI. Sleva ISIC a ZEZULA Club

VI.I Pokud vlastníte průkaz ISIC, ITIC, Alive (IYTC), máte možnost u nás získat 10% slevu na zboží při nákupu v e-shopu i v prodejně v Brně. Při nákupu na e-shopu budete v průběhu objednávky vyzváni k zadání čísla ISIC karty.

VI.II Slevu s průkazem ISIC lze využít jen na nezlevněné zboží.

VI.III Sleva se nesčítá s ostatními slevami, tedy ani se slevou ve věrnostním programu.

VI.IV Průkaz ISIC, ITIC či Alive doporučujeme používat a uplatňovat slevy do té doby, než na věrnostní kartě ZEZULA Club nasbíráte dostatečné množství bodů a dosáhnete slevy vyšší než 10 %.

Přihlásit se

Nepamatuji si heslo

nebo

Registrace

Jazyk