Pravidla soutěže

Soutěž #TIMEFORSNOW probíhá v období od 23. listopadu do 19. prosince 2016 a v tomto období jsou všechny informace umístěné na adrese www.snowboard-zezula.cz/soutez.

Provozovatelem soutěže je společnost SNOWBOARD ZEZULA s.r.o., Palackého třída 3078/170, 612 00 Brno, IČO 26947439.

Podrobná pravidla soutěže

Účastníkem soutěže se stává ten, kdo v období průběhu soutěže nahraje fotku nebo video na téma "Co ti připomíná sníh" nebo "Jak trávíš čas přípravami na sezonu" na svůj Instagram nebo Facebook a označí ho hashtagem timeforsnow a profilem @snowboardzezula (v případě příspěvku na Instagram) nebo @snowboard.zezula (v případě příspěvku na Facebooku).

Soutěž bude rozdělena do čtyř týdenních kol. V každém jednotlivém kole - od pondělí do neděle - nahrávejte fotky nebo videa na svůj Instagram nebo Facebook a označte ho hashtagem #timeforsnow a profilem @snowboardzezula (v případě příspěvku na Instagram) nebo @snowboard.zezula (v případě příspěvku na Facebooku).

Následující pondělí bude na facebookovém profilu Snowboard Zezula vytvořena galerie se všemi příspěvky označené příslušnými hashtagy (viz výše) a od tohoto dne začíná oficiální hlasování, které trvá do následujícího pondělí do 14 h.

Jedna reakce = jeden hlas, přičemž se počítá každá momentálně dostupná reakce na facebooku (like, srdíčko, smajlíci..)

Je třeba splnit také další, níže uvedená, pravidla soutěže. Soutěžní příspěvek může být vystaven na serverech třetích stran (zejména Facebook a Youtube) a to po dobu, kterou určí provozovatel soutěže. Soutěžní příspěvek musí plnit tematické podmínky.

Vyhodnocení soutěže a oficiální oznámení výherců bude uvedeno na stránce www.snowboard-zezula.cz/soutez vždy každé pondělí v 15 h a bude uvedeno také přímo na facebookovém profilu Snowboard Zezula. Výherce bude rovněž informován elektronickou poštou či telefonicky.

Předmět výhry

Počet získaných hlasů určí pořadí a náležitá ocenění:

1. kolo / galerie - 24.11. - 28.11. / výhra dárkový kupón 500 Kč
2. kolo / galerie - 28.11. - 5.12. / výhra dárkový kupón 1000 Kč
3. kolo / galerie -  5.12. - 12.12. / výhra dárkový kupón 2000 Kč
4. kolo / galerie - 12.12. - 19.12. / výhra dárkový kupón 3000 Kč

Způsob doručení výhry

Výherce bude kontaktován e-mailem nebo telefonicky. V případě, že se nepodaří opakovaně výherce kontaktovat anebo výherce nezkontaktuje provozovatele soutěže do 30 dnů od data uveřejnění výherců na  www.snowboard-zezula.cz/soutez , cena propadne provozovateli soutěže a výherce tak již nemá žádný nárok na výhru.

Ostatní ujednání:

Soutěže se mohou zúčastnit osoby s trvalým bydlištěm na území České či Slovenské republiky

Každý člověk může zaslat do soutěže neomezený počet fotografií a materiálů a zúčastnit se tak soutěže vícekrát. S každým dalším novým kolem je ale potřeba soutěžit s novými, v předchozím kole nezaslanými příspěvky.­

Podvodné hlasování na sociální síti Facebook (zejména potom falešnými a jednoúčelovými účty) je bráno jako porušení pravidel soutěže.

Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci (a jejich rodinní příslušníci) provozovatele soutěže.

Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s jejími pravidly a s tím, že provozovatel, je oprávněn bezplatně uveřejňovat jména výherců na internetových stránkách a dalších serverech třetích stran (zejména Youtube, Facebook, Instagram).

Vymáhání účasti nebo výhry v soutěži právní cestou je vyloučeno. 

Provozovatel soutěže si vyhrazuje veškeré práva cokoliv změnit včetně práva kdykoliv probíhající soutěž zrušit bez předchozího upozornění. Dále si vyhrazuje právo kdykoliv bez předchozího upozornění změnit či upravit pravidla soutěže.

Provozovatel si vyhrazuje právo vyřadit uživatele ze soutěže v případě porušení pravidel soutěže.

Provozovateli nevzniká žádný závazek vůči účastníkům soutěže nebo výhercům v soutěži

Provozovatel soutěže si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže každého, kdo poruší podmínky této soutěže.

Přihlásit se

Nepamatuji si heslo

nebo

Registrace

Jazyk