Rám Santa Cruz Hightower

  • Zboží je k dispozici pouze na e-shopu
  • Doprava zdarma při nákupu nad 600 Kč
  • 2836 míst pro osobní odběr v ČR a SR
  • Doručíme nejpozději v pátek 17. 7.
49 999 Kč
Barva: a 29"
Kolekce: jaro 2020
Záruka: 2 roky
Značka: Santa Cruz
Kategorie: Rámy

ZEZULA club ZEZULA Club je věrnostní program pro zákazníky obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Členové mohou nakupovat levněji a využívat exkluzivní klubové výhody.

Staň se členem ZEZULA Clubu a získej řadu výhod!

ZEZULA Club

ZEZULA club

ZEZULA Club je věrnostní program pro zákazníky obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, který se zaregistruje, se stává automaticky členem ZEZULA Clubu a může nakupovat levněji a využívat exkluzivní klubové výhody:

  • sleva až 20 % na nezlevněné zboží v eshopu i prodejně
  • levnější doprava
  • nižší hranice dopravy zdarma
  • přednostní vyřízení objednávky
  • akční slevy na již zlevněné zboží
  • sleva na půjčovnu a servis v prodejně SNOWBOARD ZEZULA
Popis zboží

Rám kola Santa Cruz Hightower

Stvořen pro dny plné radosti v terénu a bahnu. Rám kola Hightower přináší nevídanou všestrannost a bude vaším nejlepším parťákem pro agresivní jízdu na trailech.

Plně hlinikový rám ti dá odvahu a sebejistotu, která ti dovolí posouvat tvoje hranice dál a dál. Při poletech si užijete jeho vybalancovanost a v zatáčkách jeho mrštnost.

Rám je vybaven systémem VPP (Virtual Pivot Point) s horním zavěšením zadního odpružení. Jeho geometrie vychází z dlouholetých zkušeností značky Santa Cruz.

Jak si vybrat vybavení?

Santa Cruz – nejpevnější karbonové rámy

Americká značka kol Santa Cruz boří zavedená stigmata. S využitím karbonového materiálu si stojí za myšlenkou vyrábět nejodolnější rámy na trhu.

Unikát mezi všemi

I přes to, že karbon jako materiál pro výrobu kol využívá mnoho firem, Santa Cruz je v jeho způsobu využití výjimečná. „Nepoužíváme k výrobě kol karbonový materiál jen proto, že to tak dělají všichni ostatní a vypadá to stylově.“ Své jméno si značka postupně buduje především díky využití pokrokových materiálů a s pomocí nejnovějších výrobních metod. Pro kvalitní produkty jsou zásadní také dlouholeté zkušenosti se zpracováním karbonu. Výsledkem jsou tak spolehlivá kola, která poskytují skvělý zážitek z jízdy.

Stojí si za svou prací

Všechny prototypy s karbonovou technologií vznikají a prochází testováním v Kalifornii – konkrétně v Santa Cruz. Právě odtud pochází i název celé značky. Na tomto místě se nachází celá laboratoř, ve které ti nejlepší vývojáři pracují s karbonem a snaží se přicházet s nejoptimálnějšími návrhy, které by byly co nejlépe aplikovatelné na skutečné produkty – tedy rámy. Zároveň se zde testuje i kvalita výrobních procesů a metod. Firemní prostory umožňují inženýrům přímý kontakt s výrobními stroji, což zásadně ulehčuje průběh vylepšování technologií. Díky tomuto konceptu se tak Santa Cruz může stále posouvat kupředu a být lepším než jsou ostatní. „Pokud cítíme, že jsou někde v procesu zhotovení mezery, chceme se zlepšovat a pracujeme na tom, aby se k vám dostal ten nejlepší produkt.“

Spoléhá se sama na sebe

Karbonové rámy Santa Cruz se vyrábí na speciálním místě, v tzv. Skyboxu. Jedná se o unikátní zařízení, které má dvě funkce. Tou první je perfektní možnost kontroly procesu výroby rámů. Zajišťuje se tak výjimečná kvalita produktů. Druhým důvodem, proč se rámy vyrábí právě výše zmíněným způsobem, je zachování výrobního tajemství. Značka si stojí za svými technologiemi a tímto krokem si chrání své výrobky a jejich nenapodobitelnost.

[produkty1]

[produkty2]

 

[galerie]

Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?

nebo

Registrace