Zpět

Snowboardové brýle Anon Nesa  flight attendant | perceive sunny onyx+perceive cloudy burst

Kolekce zima 2024

Model brýlí Anon Nesa nabízí komfortní přilnutí k obličeji, široké zorné pole díky cylindrickému zakřivení čočky a bezkonkurenční opatření proti… detailní popis

3 400 Kč Sleva -15 % 4 000 Kč Nejnižší cena za posledních 30 dní: 3 400 Kč (-0%)

 • Doprava zdarma!
 • Doručíme nejpozději v úterý 5. 3.
ZEZULA club Staň se členem ZEZULA Clubu a získej řadu výhod!

ZEZULA Club

ZEZULA club

ZEZULA Club je věrnostní program pro zákazníky obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, který se zaregistruje, se stává automaticky členem ZEZULA Clubu a může nakupovat levněji a využívat exkluzivní klubové výhody:

 • sleva až 20 % na nezlevněné zboží v eshopu i prodejně
 • levnější doprava
 • nižší hranice dopravy zdarma
 • přednostní vyřízení objednávky
 • akční slevy na již zlevněné zboží
 • sleva na půjčovnu a servis v prodejně SNOWBOARD ZEZULA

Barevné varianty

Brýle na snowboard Anon Nesa

Model brýlí Anon Nesa nabízí komfortní přilnutí k obličeji, široké zorné pole díky cylindrickému zakřivení čočky a bezkonkurenční opatření proti zamlžování. K tomu dvě čočky, které ti pokryjí celé spektrum světelných podmínek - stoprocentní azuro i zataženo s chumelenicí. Připrav se na sezónu tak, aby tě na svahu nic nepřekvapilo. Díky technologii Perceive, totiž uvidíš ještě více kontrastů a detailů v terénu, než kdy dřív. Nové možnosti ti pak přináší i kompatibilita s obličejovou maskou, nebo možnost pohodlného využití s dioptrickými brýlemi.

Specifikace

 • Velikost: Unisex M/L, vhodné pro středně velké a větší obličeje
 • Čočka PERCEIVE poskytuje čisté a kontrastní vidění s vysokou definicí detailů v terénu za téměř jakýchkoli světelných podmínek.
 • Cylindrická čočka kopíruje zahnutí obličeje pro skvělý rozhled.
  • Čočka Perceive Sunny Red: S3, s propustností světla 14 % je čočka ideální do slunečných podmínek.
  • Bonusová čočka Perceive Cloudy Burst: S1, propustnost 59 % zaručuje skvělou viditelnost ve zhoršených světelných podmínkách.
 • Hydrofobní a oleofobní úprava: čočky disponují vnější úpravou odolnou proti znečištění, poškrábání a zadržování vlhkosti, pro jasnou viditelnost a snadné očistění.
 • OTG (Over the glasses): konstrukce umožňuje pohodlné použití s dioptrickými brýlemi.
 • Špičková technologie Integral Clarity proti zamlžování zaručuje křišťálově čistou viditelnost.
 • Kompatibilní s obličejovou maskou ​​MFI® (Magnetic Face Mask Integration) - není součástí balení
Snowboardové brýle Anon Nesa flight attendant | perceive sunny onyx+perceive cloudy burst 2024

Jak si vybrat snowboardové brýle

Brýle na snowboard jsou nezbytným prvkem snowboardového vybavení. Chrání oči před sluncem a UV zářením, rozjasňují předměty při špatné viditelnosti a chrání oči před větrem a sněhem.

Velikost brýlí

Výrobci nabízejí snowboardové brýle ve třech kategoriích – pro muže, ženy a děti. Všechny brýle mají nastavitelnou délku pásku. Brýle se tak dají nosit buď jen přes čepici, nebo přes helmu.

Různé barvy skel do různých podmínek

Výrobci nabízejí snowboardové brýle s různými barevnými skly. Každá barva skla je určená do jiných viditelnostních podmínek, různým způsobem zvyšují kontrast, mění barevné vnímání a pohlcují odlesky. Nejuniverzálnější skla jsou bronzová (bronze) a růžová (rose). Pro jízdu v mlze nebo chumelenici se nejvíce hodí jasně žlutá nebo oranžová skla.
Do ostrého slunce se hodí tmavší zrcadlová skla a pro noční ježdění se hodí nejvíce čirá skla (clear).

Náhradní vyměnitelná skla

Skla se dají v pružném rámečku snadno vyměnit. Můžete mít k jedněm brýlím náhradní skla do různých viditelných podmínek (ideální je mít sklo do slunečného počasí, do špatné viditelnosti a sklo pro noční ježdění). Mnoho brýlí v naší nabídce již zakoupíte se skly navíc, což je ideální řešení.
Pokud vám při pádu nebo při cestování praskne v brýlích sklo, nezoufejte, máme skladem velké množství náhradních skel. Pokud nenajdete sklo zrovna do vašeho modelu brýlí, dejte nám vědět a my se pokusíme sklo sehnat.

Odvětrání rámečku proti zamlžování

Vzduch vniká mezi skla brýlí otvory v horní části rámečku a uniká otvory v jeho dolní části a zamezuje tak zamlžení brýlí.

Sférické nebo cylindrické sklo?

Sférické (vypouklé) sklo maximálně vyhovovuje přirozenému tvaru obličeje, respektuje přirozené zorné pole. Viděné předměty tak jsou opticky věrné, nejsou zkresleny. Zaoblení skla zaručuje při pohybu oční bulvy vždy kolmý průhled s minimálním zkreslením. Brýle se sférickým sklem jsou ovšem dražší než brýle se sklem cylindrickým (válcovým), nejběžnějším tvarem skla brýlí.

Brýle na dioptrické brýle - OTG

Pro jezdce, kteří nosí dioptrické brýle, se vyrábějí speciální snowboardové brýle s vyšším rámečkem a s odebranou hmotou po stranách na nožičky brýlí. Takové brýle jsou označeny zkratkou OTG (Over The Glasses).

Celá nabídka snowboardových brýlí »

Anon Nesa flight attendant | perceive sunny onyx+perceive cloudy burst

Snowboardové brýle Anon Nesa

Výměna a vrácení zboží

Do 14 dnů od doručení můžeš zboží bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit.

Jak postupovat při výměně nebo vrácení zboží

Přihlásit se

Nepamatuji si heslo

nebo

Registrace