Zpět

Splitboard Burton Family Tree Straight Chuter Camber

Kolekce zima 2021/2022

Hory už volají a tento splitboard určuje nový standard ovladatelnosti ve volném terénu. Masivní dropy a prudké svahy, to jsou ideální podmínky pro… detailní popis

26 000 Kč

Doprava zdarma!

 • Doručíme nejpozději ve čtvrtek 9. 12.

ZEZULA club Staň se členem ZEZULA Clubu a získej řadu výhod!

ZEZULA Club

ZEZULA club

ZEZULA Club je věrnostní program pro zákazníky obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, který se zaregistruje, se stává automaticky členem ZEZULA Clubu a může nakupovat levněji a využívat exkluzivní klubové výhody:

 • sleva až 20 % na nezlevněné zboží v eshopu i prodejně
 • levnější doprava
 • nižší hranice dopravy zdarma
 • přednostní vyřízení objednávky
 • akční slevy na již zlevněné zboží
 • sleva na půjčovnu a servis v prodejně SNOWBOARD ZEZULA

Co když nevyberu správně?

Sdílet produkt

Doporučit produkt e-mailem

Splitboard Burton Family Tree Straight Chuter

Hory už volají a tento splitboard určuje nový standard ovladatelnosti ve volném terénu.

Masivní dropy a prudké svahy, to jsou ideální podmínky pro Straight Chuter. Tento split je inspirován drsným jízdním stylem ridera Dannyho Davise, proto je stavěn na rychlost, stabilitu a agresivitu.

Pro sezónu 21/22 byl zvolen design s jednoduchou geometrií a přírodními texturami, aby vynikl tvar a kontury boardu. Jednoduchá a čistá estetika odráží charakter desky a Rodokmen (Family Tree) vyjadřuje budoucnost postavenou na poznatcích, které Burton za 40 let existence nastřádal.

Specifikace splitboardu

 • Prohnutí Directional Camber – Rocker u špičky umožňuje snazší jízdu hlubokým sněhem, zatímco camber pod zadní nohou se stará o perfektní stabilitu.
 • Tvar Freeride Directional, 18mm Taper – Tapered directional znamená, že nose je širší než tail. O něco delší špička než patka umožňuje flexibilitu pro vyšší výkon ve směru dopředu a lepší klouzání v prašanu.
 • Directional Flex – více pružnosti vepředu, větší pop vzadu
 • Jádro Dragonfly 600G používá lehčí dřeva, která pomáhají snížit váhu a zachovat pevnost 
 • 45° Carbon Highlights Fiberglass – Optimalizuje každou vrstvu laminace přidáním karbonu pro redukci hmotnosti a lepší jízdní vlastnosti. Úhel laminace 45° zaručuje agresivnější jízdu a delší živostnost desky.  
 • Odolná sintrovaná skluznice WFO Base s výjimečnou absorbcí vosku
 • Systém Split Channel s předmontovanými puky
Splitboard Burton Family Tree Straight Chuter Camber 2021/2022

Parametry

151 159 162
Hmotnost jezdce (kg) 68-91 82-118
Kontaktní hrana (cm) 118.5 121.5
Šířka špice (cm) 30.44 30.85
Šířka středu (cm) 25.5 25.8
Šířka paty (cm) 28.64 29.05
Vykrojení (m) 7.9 8.1
Set back (mm) -40 -40
Střední šířka postoje (cm) 56 56

Jak si vybrat splitboard?

Správný postup při výběru splitboardové výbavy je jedním z nejdůležitějších kroků k tomu, abyste si splitboarding užívali na maximum. Proto jsme si pro vás ve spolupráci s #FreerideTV připravili rubriku Jak na to. Dnes vám poradíme jak vybrat splitboard, co na sebe a jak se snažit předejít nepříjemným situacím v horách. Pojďme na to!

 

Splitboarding je sport, který přitahuje stále více lidí. Je to únik z přelidněných středisek a touha po ledovém tichu uprostřed lesa a vrcholků hor. Mnohem více než u ostatních sportů je ale u splitboardingu velmi důležitá správná výbava. Ta vám totiž může zachránit i život. Kromě samotného splitboardu a vázání patří mezi nezbytnou část výbavy puky, stoupací pásy, hůlky a vybavení pro lavinovou bezpečnost.

Při začátcích se splitboardingem se bez nich obejdete, ale časem je každý nadšenec ocení. Máme na mysli mačky a železa. Ty se používají zejména v prudkých svazích a při traverzech na zmrzlém povrchu.

Posledním důležitým dílem celé skládačky je správné oblečení a lavinový batoh, který pohodlně pojme vaši lavinovou výbavu. No a jak to celé poskládat a nezbláznit se z toho, s tím vám poradí Dominik ve výše zmiňovaném videu.

Burton Family Tree Straight Chuter Camber

Splitboard Burton Family Tree Straight Chuter Camber

Výměna a vrácení zboží

Do 14 dnů od doručení můžete zboží bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit.

Jak postupovat při výměně nebo vrácení zboží

Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?

nebo

Registrace