Zpět

Vázání Hyperlite Freepress  grey

Kolekce léto 2022

Hyperlite Freepress je univerzální wakeboardová bota pro každého ridera jakékoli úrovně, v každém cable parku. JB O'Neill hledal System vázání, které… detailní popis

6 392 Kč Sleva -20 % 7 990 Kč Nejnižší cena za posledních 30 dní: 6 392 Kč (-0%)

 • Doprava zdarma!
 • Doručíme nejpozději ve středu 1. 2.

ZEZULA club Staň se členem ZEZULA Clubu a získej řadu výhod!

ZEZULA Club

ZEZULA club

ZEZULA Club je věrnostní program pro zákazníky obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, který se zaregistruje, se stává automaticky členem ZEZULA Clubu a může nakupovat levněji a využívat exkluzivní klubové výhody:

 • sleva až 20 % na nezlevněné zboží v eshopu i prodejně
 • levnější doprava
 • nižší hranice dopravy zdarma
 • přednostní vyřízení objednávky
 • akční slevy na již zlevněné zboží
 • sleva na půjčovnu a servis v prodejně SNOWBOARD ZEZULA

Wakeboardové vázání Hyperlite Freepress

Hyperlite Freepress je univerzální wakeboardová bota pro každého ridera jakékoli úrovně, v každém cable parku. JB O'Neill hledal System vázání, které by nabízelo střední flex pro snadný pohyb, ale nechtěl přitom ztratit podporu. Freepress to vše nabízí a ještě něco navíc, přičemž tě bota dobře zafixuje, takže se můžeš uchránit před zraněním a stále vyladit jakýkoli záběr s maximální odezvou desky.

Skvělý design a 2-dílná konstrukce pracují navzájem, aby vytvořily botu, která výborně sedí na noze a zároveň nabídla vynikající design, který obstojí ve zkoušce časem. Samozřejmostí je maximální pohodlí díky super měkké podrážce a tepelně tvarovatelné a přizpůsobivé vložce.

*Tato bota je navržena výhradně pro použití s vázáním Hyperlite System Binding.

Specifikace

 • Fully Lasted Fit: Konzistentní a pohodlné nošení
 • Internal Ankle Harness: Funkce zabudovaná do systému šněrování poskytuje dodatečné držení paty, aby se zabránilo nežádoucímu zvedání.
 • 3D tepelně tvarovaná profi vložka: Všechna vázání Fusion Plate jsou vybavena plně trvanlivou a 3D tvarovanou konstrukcí vložky.
 • Tepelně tvarovaný jazyk: Pomocí tepla je jazyk 3D tvarován, aby dokonale přiléhal k horní části chodidla a spodní části holeně.
 • Průtokový odvod H2O: Vestavěné mezery pro rychlé odvádění vody, čímž se snižuje hmotnost během každé jízdy.
 • Podrážka Eva Lite+: Podrážka Hyperlite spojuje výkon, pohodlí a odolnost v nejlehčím možném materiálu EVA. Tlumící vložka TPR Shock Pad poskytuje extra tlumení při tvrdých dopadech.
 • Úroveň podpory - Max: výběr materiálu pro zachování pevné opory a pocitu.
 • 2-Part Theory: Vázání a bota se spojují pro dokonalé spojení. Vázání poskytuje oporu a bezpečnost – bota poskytuje kontrolu a pohodlí.
 • Střední rozsah pohybu: Navrženo pro ty, kteří hledají pevnou oporu a kontrolu.
 • Lace Closure - Single: Jednoduchý systém rychlého šněrování nabízí jednoduché zapínání a vypínání vázání.
 • Articulating Cuff: Otočný bod umožňující nezávislé ohýbání spodní části chodidla a horní části kotníku.
 • Vložky z EVA pěny PowerPop: Exkluzivní směs jednotlivých PU kuliček tvarovaných dohromady tak, aby poskytovaly pružnost, která se časem neopotřebuje.
Vázání Hyperlite Freepress grey 2022

Jak si vybrat wakeboardové vázání

Nedílnou součástí při nákupu wakeboardu je výběr vázání. Skoro by se dalo říci, že výběr správného vázání je stěžejní, neboť to, jak vám vázání sedne, ovlivňuje celou jízdu a váš pocit z ní.

Vázání tedy rozhodně doporučujeme před koupí vyzkoušet. Správně zvolené vázání vás nesmí nikde tlačit ani táhnout, noha se v něm musí cítit naprosto pohodlně, zároveň však musí být zpevněná pro perfektní spolupráci s prknem. Pokud kupujete vázání pouze pro sebe, poohlédněte se spíše po botičce s uzavřenou špičkou, která ochrání i vaše prsty, pokud budete sdílet vázání s kamarády, sáhněte po botě s otevřenou špičkou, která umožňuje nošení na různých velikostech nohou. Prsty by však nikdy neměly z boty přečuhovat, pokud je vás tedy v partě víc, vybírejte velikost vázání podle toho s největší velikostí nohy.

The System

The System vázání je doména značky Hyperlite. Jedná se o samostatné vázání a boty, tak jak to znáte ze snowboardu. Odepínáte se tedy pouze z vázání a při pádu na cablu si zpět na start dojdete pohodlně obutí, což představuje výhodu především tam, kde je např. kamenitá cesta, nepohodlná pro bosé nohy.

Jezdci jako Shaun Murray či Rusty Malinoski, kteří The System testovali, si jej velmi pochvalují pro jeho pevnost a podporu na jedné straně a vynikající komfort na straně druhé. Zároveň poukazují na vynikající přenos energie z jezdcova těla do prkna, což má za následek precizní a hlavně okamžité zvládnutí triků.

Zavřené integrované vázání

U tohoto typu vázání tvoří bota s vázáním jeden celek, nejedná se o dvě samostatné jednotky jako u vázání The System, nebo na snowboardu. Bota s vázáním je k wakeboardu přidělána na pevno, při pádu se tedy z bot vyzouváte úplně. 

Zavřené, neboli "closed toe" vázání umožňuje lepší přenos sil, chrání prsty a zamezuje pohybu nohy ve vázání. Zavřené vázání si kupte v případě, že víte, že jej nebudete půjčovat kamarádům a chcete větší ochranu nohou.

 

Otevřené integrované vázání

Bota s vázáním tvoří opět jeden celek, rozdíl je pouze v otevřené špičce. Otevřené, neboli "open toe" vázání má nespornou výhodu v tom, že jej můžete používat v partě kamarádů, kde každý má jinou velikost nohy. Díky otevřené špičce se také snadno vypláchne písek, který se do vázání dostává při obouvání, prsty však nejsou tolik chráněné.

Videoprůvodce výběrem wakeboardové výbavy

 

 

 

Hyperlite Freepress grey

Vázání Hyperlite Freepress

Výměna a vrácení zboží

Do 14 dnů od doručení můžeš zboží bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit.

Jak postupovat při výměně nebo vrácení zboží

Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?

nebo

Registrace