Zpět

Vázání Hyperlite Jinx  black/mint

Kolekce léto 2021

Jinx. Dámské wakeboardové vázání, které stojí za to, už jen kvůli parádnímu vzhledu. Naštěstí nejsou jen na parádu a jsou nabity spoustou vychytávek,… detailní popis

Sleva -20 % 4 632 Kč 5 790 Kč

Doprava zdarma!

 • Doručíme nejpozději ve středu 26. 1.

ZEZULA club Staň se členem ZEZULA Clubu a získej řadu výhod!

ZEZULA Club

ZEZULA club

ZEZULA Club je věrnostní program pro zákazníky obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, který se zaregistruje, se stává automaticky členem ZEZULA Clubu a může nakupovat levněji a využívat exkluzivní klubové výhody:

 • sleva až 20 % na nezlevněné zboží v eshopu i prodejně
 • levnější doprava
 • nižší hranice dopravy zdarma
 • přednostní vyřízení objednávky
 • akční slevy na již zlevněné zboží
 • sleva na půjčovnu a servis v prodejně SNOWBOARD ZEZULA

Co když nevyberu správně?

Sdílet produkt

Doporučit produkt e-mailem

Dámské wakeboardové vázání Hyperlite Jinx

Jinx. Dámské wakeboardové vázání, které stojí za to, už jen kvůli parádnímu vzhledu. Naštěstí nejsou jen na parádu a jsou nabity spoustou vychytávek, díky kterým si jízdu na wakeboardu pořádně užijete. Hodí se pro začátečnice a pokročilé riderky.

Pevné, pohodlné a lehce nasaditelné boty. To jsou nové Hyperlite Jinx, které vám kromě parádních zážitků vykouzlí i úsměv na tváři!

Technologie

 • Adjustable Floating Toe Design
 • Dual Quick Cinch Lace Zones - systém šněrování pro co nejlepší přizpůsobení boty vaší noze
 • Hyperplush Rear Flex Zone
 • Aluminum Claw Mounting System - velké zoubky a hliníkové kování zabezpečují spolehlivý systém uchycení
 • Low Pro Plate System - oproti klasickému vázání jde o snížení celkového objemu o 16 % díky čemuž je celá bota lehčí a lépe reaguje na vaše pohyby a poskytuje maximální kontrolu a odezvu
 • Dual Density Footbed
Vázání Hyperlite Jinx black/mint 2021

Tabulka velikostí

UK 2-6.5 6-9
EUR 35-39.5 39-42
US 4-8.5 8-11
 

Jak si vybrat wakeboardové vázání

Nedílnou součástí při nákupu wakeboardu je výběr vázání. Skoro by se dalo říci, že výběr správného vázání je stěžejní, neboť to, jak vám vázání sedne, ovlivňuje celou jízdu a váš pocit z ní.

Vázání tedy rozhodně doporučujeme před koupí vyzkoušet. Správně zvolené vázání vás nesmí nikde tlačit ani táhnout, noha se v něm musí cítit naprosto pohodlně, zároveň však musí být zpevněná pro perfektní spolupráci s prknem. Pokud kupujete vázání pouze pro sebe, poohlédněte se spíše po botičce s uzavřenou špičkou, která ochrání i vaše prsty, pokud budete sdílet vázání s kamarády, sáhněte po botě s otevřenou špičkou, která umožňuje nošení na různých velikostech nohou. Prsty by však nikdy neměly z boty přečuhovat, pokud je vás tedy v partě víc, vybírejte velikost vázání podle toho s největší velikostí nohy.

The System

The System vázání je doména značky Hyperlite. Jedná se o samostatné vázání a boty, tak jak to znáte ze snowboardu. Odepínáte se tedy pouze z vázání a při pádu na cablu si zpět na start dojdete pohodlně obutí, což představuje výhodu především tam, kde je např. kamenitá cesta, nepohodlná pro bosé nohy.

Jezdci jako Shaun Murray či Rusty Malinoski, kteří The System testovali, si jej velmi pochvalují pro jeho pevnost a podporu na jedné straně a vynikající komfort na straně druhé. Zároveň poukazují na vynikající přenos energie z jezdcova těla do prkna, což má za následek precizní a hlavně okamžité zvládnutí triků.

Zavřené integrované vázání

U tohoto typu vázání tvoří bota s vázáním jeden celek, nejedná se o dvě samostatné jednotky jako u vázání The System, nebo na snowboardu. Bota s vázáním je k wakeboardu přidělána na pevno, při pádu se tedy z bot vyzouváte úplně. 

Zavřené, neboli "closed toe" vázání umožňuje lepší přenos sil, chrání prsty a zamezuje pohybu nohy ve vázání. Zavřené vázání si kupte v případě, že víte, že jej nebudete půjčovat kamarádům a chcete větší ochranu nohou.

 

Otevřené integrované vázání

Bota s vázáním tvoří opět jeden celek, rozdíl je pouze v otevřené špičce. Otevřené, neboli "open toe" vázání má nespornou výhodu v tom, že jej můžete používat v partě kamarádů, kde každý má jinou velikost nohy. Díky otevřené špičce se také snadno vypláchne písek, který se do vázání dostává při obouvání, prsty však nejsou tolik chráněné.

Videoprůvodce výběrem wakeboardové výbavy

 

 

 

Hyperlite Jinx black/mint

Vázání Hyperlite Jinx

Výměna a vrácení zboží

Do 14 dnů od doručení můžete zboží bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit.

Jak postupovat při výměně nebo vrácení zboží

Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?

nebo

Registrace