Vázání Hyperlite Riot

 • Zboží je skladem
 • Doprava zdarma při nákupu nad 990 Kč
 • 2413 míst pro osobní odběr v ČR a SR
 • Doručíme nejpozději ve čtvrtek 19. 9.
Tabulka velikostí
7 698 Kč
-33% / 11 490 Kč
Barva: black
Kolekce: léto 2019
Záruka: 2 roky
Značka: Hyperlite
Kategorie: Zavřená
Nákupem získáte zákaznickou kartu s řadou výhod!
Popis zboží

Pánské wakeboardové vázání Hyperlite Riot

Tradiční wakeboardové vázání nyní v novém hávu, který zahrnuje vynikající přizpůsobení a funkčnost. Kombatibilní se všemi Hyperlite wakeboardy na trhu.

Nový model vázání Riot s botami nabízí zcela jiný pohled na tradiční vázání. Je postaveno na systému Fusion Plate a je vybavené univerzálním 6-ti palcovým systémem uchycení pro každou desku na trhu. Je vyrobeno se samostatnými vložkami, mezipodešví a podešví místo jednoho kusu pěny, jak to bývá u většiny jiných vázáni. To znamená vynikající podporu s velkým odpružením a stabilitou, zejména ve srovnání s jinými tradičními vázáními. Odnímatelná, tepelně tvarovatelná vložka a vložka Hypercush Insole dělají z Riot špičkové vázání, které vám ve vašich wakeboardových dobrodružstvích dodá optimální podporu.

Technologie

 • Hypercush Insole - Maximální ochrana proti nárazu a anatomická konstrukce činí tuto stélku tou nejlepší volbou. Přidaný EVA materiál poskytuje plyšový pocit pod nohama bez ztráty odezvy desky.
 • Integrated Ankle Harness - Dodatečné držení paty zabudované do šněrovacími systému, který zabraňuje nežádoucímu zvedání paty.
 • Removable Heat Moldable Pro Liner - Tato tepelně tvarovatelná vložka je vyrobena z nejmodernější EVA formule. Poskytuje nejen komfort, ale i stabilitu manžety pro přidanou podporu a integrované flex zóny bez ztráty mobility.
 • Internal Upper Support - Systém vnitřní podpory, který bezpečně spojuje horní část s deskou a vytváří skvělý pocit z jízdy.
 • 3-dílná konstrukce - Oddělená stélka, mezipodešev a podrážka pro lepší podporu, odpružení a ochranu.
 • Základna: Aluminum Claw Mounting System - velké zoubky a hliníkové kování zajišťují bezpečný systém uchycení
 • Fusion Plate System - Srdcem tohoto systému je jeden z nejodolnějších polymerů na trhu. Vytváří silné spojení s deskou spolu s minimálním zvednutím paty a špičky. Díky univerzálnímu systému je snadné jej použít na jakékoliv desce.
 • 6" Universal Mounting Spread
 • Injected EVA Outsole - přidána trakce pod nohama, takže vaše boty nebudou sklouzávat a zůstanou na místě.
Tabulka velikostí
UK 6,5/7,5 8 9 10 11 12/13
EUR 40,5/41,5 42 43 44,5 46 47/48
US 7/8 9 10 11 12 13/14
Poradna

Jak si vybrat wakeboardové vázání

Nedílnou součástí při nákupu wakeboardu je výběr vázání. Skoro by se dalo říci, že výběr správného vázání je stěžejní, neboť to, jak vám vázání sedne, ovlivňuje celou jízdu a váš pocit z ní.

Vázání tedy rozhodně doporučujeme před koupí vyzkoušet. Správně zvolené vázání vás nesmí nikde tlačit ani táhnout, noha se v něm musí cítit naprosto pohodlně, zároveň však musí být zpevněná pro perfektní spolupráci s prknem. Pokud kupujete vázání pouze pro sebe, poohlédněte se spíše po botičce s uzavřenou špičkou, která ochrání i vaše prsty, pokud budete sdílet vázání s kamarády, sáhněte po botě s otevřenou špičkou, která umožňuje nošení na různých velikostech nohou. Prsty by však nikdy neměly z boty přečuhovat, pokud je vás tedy v partě víc, vybírejte velikost vázání podle toho s největší velikostí nohy.

The System

The System vázání je doména značky Hyperlite. Jedná se o samostatné vázání a boty, tak jak to znáte ze snowboardu. Odepínáte se tedy pouze z vázání a při pádu na cablu si zpět na start dojdete pohodlně obutí, což představuje výhodu především tam, kde je např. kamenitá cesta, nepohodlná pro bosé nohy.

Jezdci jako Shaun Murray či Rusty Malinoski, kteří The System testovali, si jej velmi pochvalují pro jeho pevnost a podporu na jedné straně a vynikající komfort na straně druhé. Zároveň poukazují na vynikající přenos energie z jezdcova těla do prkna, což má za následek precizní a hlavně okamžité zvládnutí triků.

Zavřené integrované vázání

U tohoto typu vázání tvoří bota s vázáním jeden celek, nejedná se o dvě samostatné jednotky jako u vázání The System, nebo na snowboardu. Bota s vázáním je k wakeboardu přidělána na pevno, při pádu se tedy z bot vyzouváte úplně. 

Zavřené, neboli "closed toe" vázání umožňuje lepší přenos sil, chrání prsty a zamezuje pohybu nohy ve vázání. Zavřené vázání si kupte v případě, že víte, že jej nebudete půjčovat kamarádům a chcete větší ochranu nohou.

 

Otevřené integrované vázání

Bota s vázáním tvoří opět jeden celek, rozdíl je pouze v otevřené špičce. Otevřené, neboli "open toe" vázání má nespornou výhodu v tom, že jej můžete používat v partě kamarádů, kde každý má jinou velikost nohy. Díky otevřené špičce se také snadno vypláchne písek, který se do vázání dostává při obouvání, prsty však nejsou tolik chráněné.

Doporučit produkt e-mailem

:
:
: