Zpět

Vázání Hyperlite System Pro  black

Kolekce léto 2022

Hyperlite za posledních 6 sezón zdokonalil System Pro natolik, že z něj vytvořil lehčí, silnější a celkově lepší vázání než kdykoliv předtím. Toto… detailní popis

4 792 Kč Sleva -20 % 5 990 Kč Nejnižší cena za posledních 30 dní: 4 792 Kč (-0%)

 • Doprava zdarma!
 • Doručíme nejpozději ve středu 1. 2.

ZEZULA club Staň se členem ZEZULA Clubu a získej řadu výhod!

ZEZULA Club

ZEZULA club

ZEZULA Club je věrnostní program pro zákazníky obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, který se zaregistruje, se stává automaticky členem ZEZULA Clubu a může nakupovat levněji a využívat exkluzivní klubové výhody:

 • sleva až 20 % na nezlevněné zboží v eshopu i prodejně
 • levnější doprava
 • nižší hranice dopravy zdarma
 • přednostní vyřízení objednávky
 • akční slevy na již zlevněné zboží
 • sleva na půjčovnu a servis v prodejně SNOWBOARD ZEZULA

Wakeboardové vázání Hyperlite System Pro

Hyperlite za posledních 6 sezón zdokonalil System Pro natolik, že z něj vytvořil lehčí, silnější a celkově lepší vázání než kdykoliv předtím. Toto nové vázání je založeno na třech nových funkcích.

Počínaje exkluzivním polykarbonátovým podvozkem G6, který je lehčí než předchozí generace a zároveň poskytuje vynikající kontrolu a podporu. Vylepšený podvozek je propojen s exkluzivním Urethane Highback patkou pro maximální mobilitu a odezvu. Jezdec si také může nastavit vázání na správnou velikost bot během pár minut díky stabilizačním plátům.

Tyto desky jsou odnímatelné a dají se vyměnit, čímž se zajistí pevné spojení i po mnoha sezónách opotřebení. Exkluzivní je zde také odnímatelná EVA podložka, která poskytuje dodatečnou ochranu před nárazy a měkčí pocit pod nohou. Toto nové System Binding vázání je perfektní pro wakeboardisty v cable parku i za člunem.

* System Binding vázání jsou navržena tak, aby pracovala výlučně s Hyperlite botami Boot line. K použití je třeba mít oba komponenty.

Technologie

 • Aluminum Stability Plates - bezpečné uchycení vázání k desce pomocí zesílených hliníkových stabilizačních desek. Zvednuté zoubky jsou propojeny se systémovou podložkou pro požadovaný úhel, který snižuje zdvih paty a zpevňuje spojení.
 • Articulating Urethane Highback - uretan je poddajný, když se ohýbá do stran, ale je tvrdší a více podpůrný, když se na něj aplikuje přímý tlak.
 • Aluminum Mounting System
 • Baseless Interface
 • Removable EVA Footbed - odnímatelná EVA stélka
 • New Flexion Ankle Strap - lepší podpora a flex, vstřikovaný materiál odpuzuje vodu během jízdy, což vede k nulové absorpci vody a je o 20% lehčí
 • Ultra-light G6 Polycarbonate Chassis - ultra-lehký polykarbonátový podvozek
 • New Adjustable Toe-Strap - přizpůsobitelný řemínek na špičce, vstřikovaný materiál odpuzuje vodu během jízdy, což vede k nulové absorpci vody a je o 20% lehčí.
Vázání Hyperlite System Pro black 2022

Jak si vybrat wakeboardové vázání

Nedílnou součástí při nákupu wakeboardu je výběr vázání. Skoro by se dalo říci, že výběr správného vázání je stěžejní, neboť to, jak vám vázání sedne, ovlivňuje celou jízdu a váš pocit z ní.

Vázání tedy rozhodně doporučujeme před koupí vyzkoušet. Správně zvolené vázání vás nesmí nikde tlačit ani táhnout, noha se v něm musí cítit naprosto pohodlně, zároveň však musí být zpevněná pro perfektní spolupráci s prknem. Pokud kupujete vázání pouze pro sebe, poohlédněte se spíše po botičce s uzavřenou špičkou, která ochrání i vaše prsty, pokud budete sdílet vázání s kamarády, sáhněte po botě s otevřenou špičkou, která umožňuje nošení na různých velikostech nohou. Prsty by však nikdy neměly z boty přečuhovat, pokud je vás tedy v partě víc, vybírejte velikost vázání podle toho s největší velikostí nohy.

The System

The System vázání je doména značky Hyperlite. Jedná se o samostatné vázání a boty, tak jak to znáte ze snowboardu. Odepínáte se tedy pouze z vázání a při pádu na cablu si zpět na start dojdete pohodlně obutí, což představuje výhodu především tam, kde je např. kamenitá cesta, nepohodlná pro bosé nohy.

Jezdci jako Shaun Murray či Rusty Malinoski, kteří The System testovali, si jej velmi pochvalují pro jeho pevnost a podporu na jedné straně a vynikající komfort na straně druhé. Zároveň poukazují na vynikající přenos energie z jezdcova těla do prkna, což má za následek precizní a hlavně okamžité zvládnutí triků.

Zavřené integrované vázání

U tohoto typu vázání tvoří bota s vázáním jeden celek, nejedná se o dvě samostatné jednotky jako u vázání The System, nebo na snowboardu. Bota s vázáním je k wakeboardu přidělána na pevno, při pádu se tedy z bot vyzouváte úplně. 

Zavřené, neboli "closed toe" vázání umožňuje lepší přenos sil, chrání prsty a zamezuje pohybu nohy ve vázání. Zavřené vázání si kupte v případě, že víte, že jej nebudete půjčovat kamarádům a chcete větší ochranu nohou.

 

Otevřené integrované vázání

Bota s vázáním tvoří opět jeden celek, rozdíl je pouze v otevřené špičce. Otevřené, neboli "open toe" vázání má nespornou výhodu v tom, že jej můžete používat v partě kamarádů, kde každý má jinou velikost nohy. Díky otevřené špičce se také snadno vypláchne písek, který se do vázání dostává při obouvání, prsty však nejsou tolik chráněné.

Videoprůvodce výběrem wakeboardové výbavy

 

 

 

Hyperlite System Pro black

Vázání Hyperlite System Pro

Výměna a vrácení zboží

Do 14 dnů od doručení můžeš zboží bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit.

Jak postupovat při výměně nebo vrácení zboží

Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?

nebo

Registrace