Vázání Hyperlite Team Ot

 • Zboží je skladem
 • Doprava zdarma při nákupu nad 990 Kč
 • 2100 míst pro osobní odběr v ČR a SR
 • Doručíme nejpozději ve čtvrtek 27. 6.
Tabulka velikostí
7 490 Kč
Barva: grey
Kolekce: léto 2019
Záruka: 2 roky
Značka: Hyperlite
Kategorie: Otevřená
Nákupem získáte zákaznickou kartu s řadou výhod!
Popis zboží

Pánské wakeboardové vázání Hyperlite Team OT

Team vázání navrženy týmovým jezdcem Hyperlite Shaunem Murrayem poskytuje špičkovou podporu při jízdě a nabízí vám více svobody a flexibility.

Vázání Team bylo vytvořeno pro jezdce hledající pocit a funkčnost podpůrné, středně ohebné boty s nastavitelnou otevřenou špičkou. O něco vyšší manžeta a bezešvá liniová konstrukce umožňují dodatečnou podporu s pohodlným uchycením. Díky nastavitelné otevřené špičce je skvělou volbou pro široké spektrum velikostí nohou. Dual quick cinch lace zóny umožňují snadné obutí i vyzutí. Team také využívá nový Low Pro Plate System pro lehčí pocit a nejbližší možné uchycení chodidel k desce.

Technologie

 • Aluminum Claw Mounting System - velké zoubky a hliníkové kování zajišťují bezpečný systém uchycení
 • Low Pro Plate System - oproti tradičnímu vázání jde o snížení celkového objemu o téměř 16 %, což se promítlo do mnohem lehčí boty. Stélka umožňuje jezdci mít nohu blíže k desce, pro maximální kontrolu a odezvu.
 • Flow Through Drain Panels - odtokové panely
 • Dual Density EVA
 • Dual Quick Cinch Lace Zones - systém šněrování pro ještě lepší přizpůsobení se boty noze
 • Dual Density Footbed - odnímatelná EVA stélka
 • Heel Hold Zone
Tabulka velikostí
UK 3,5-7,5 6,5-10 9,5-13,5
EUR 36-41,5 39-44,5 44-48
US 4-8 7-10,5 10-14
Poradna

Jak si vybrat wakeboardové vázání

Nedílnou součástí při nákupu wakeboardu je výběr vázání. Skoro by se dalo říci, že výběr správného vázání je stěžejní, neboť to, jak vám vázání sedne, ovlivňuje celou jízdu a váš pocit z ní.

Vázání tedy rozhodně doporučujeme před koupí vyzkoušet. Správně zvolené vázání vás nesmí nikde tlačit ani táhnout, noha se v něm musí cítit naprosto pohodlně, zároveň však musí být zpevněná pro perfektní spolupráci s prknem. Pokud kupujete vázání pouze pro sebe, poohlédněte se spíše po botičce s uzavřenou špičkou, která ochrání i vaše prsty, pokud budete sdílet vázání s kamarády, sáhněte po botě s otevřenou špičkou, která umožňuje nošení na různých velikostech nohou. Prsty by však nikdy neměly z boty přečuhovat, pokud je vás tedy v partě víc, vybírejte velikost vázání podle toho s největší velikostí nohy.

The System

The System vázání je doména značky Hyperlite. Jedná se o samostatné vázání a boty, tak jak to znáte ze snowboardu. Odepínáte se tedy pouze z vázání a při pádu na cablu si zpět na start dojdete pohodlně obutí, což představuje výhodu především tam, kde je např. kamenitá cesta, nepohodlná pro bosé nohy.

Jezdci jako Shaun Murray či Rusty Malinoski, kteří The System testovali, si jej velmi pochvalují pro jeho pevnost a podporu na jedné straně a vynikající komfort na straně druhé. Zároveň poukazují na vynikající přenos energie z jezdcova těla do prkna, což má za následek precizní a hlavně okamžité zvládnutí triků.

Zavřené integrované vázání

U tohoto typu vázání tvoří bota s vázáním jeden celek, nejedná se o dvě samostatné jednotky jako u vázání The System, nebo na snowboardu. Bota s vázáním je k wakeboardu přidělána na pevno, při pádu se tedy z bot vyzouváte úplně. 

Zavřené, neboli "closed toe" vázání umožňuje lepší přenos sil, chrání prsty a zamezuje pohybu nohy ve vázání. Zavřené vázání si kupte v případě, že víte, že jej nebudete půjčovat kamarádům a chcete větší ochranu nohou.

 

Otevřené integrované vázání

Bota s vázáním tvoří opět jeden celek, rozdíl je pouze v otevřené špičce. Otevřené, neboli "open toe" vázání má nespornou výhodu v tom, že jej můžete používat v partě kamarádů, kde každý má jinou velikost nohy. Díky otevřené špičce se také snadno vypláchne písek, který se do vázání dostává při obouvání, prsty však nejsou tolik chráněné.

Doporučit produkt e-mailem

:
:
: