Zpět

Vázání Hyperlite Ultra  grey

Kolekce léto 2021

Navrženo a testováno jezdcem Rustem Malinoskim, toto wakeboardové vázání je ideální pro jezdce, kteří se rádi nechávají vést za lodí. Nízká hmotnost… detailní popis

Sleva -20 % 8 552 Kč 10 690 Kč

Doprava zdarma!

 • Doručíme nejpozději ve středu 19. 1.

ZEZULA club Staň se členem ZEZULA Clubu a získej řadu výhod!

ZEZULA Club

ZEZULA club

ZEZULA Club je věrnostní program pro zákazníky obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, který se zaregistruje, se stává automaticky členem ZEZULA Clubu a může nakupovat levněji a využívat exkluzivní klubové výhody:

 • sleva až 20 % na nezlevněné zboží v eshopu i prodejně
 • levnější doprava
 • nižší hranice dopravy zdarma
 • přednostní vyřízení objednávky
 • akční slevy na již zlevněné zboží
 • sleva na půjčovnu a servis v prodejně SNOWBOARD ZEZULA

Co když nevyberu správně?

Sdílet produkt

Doporučit produkt e-mailem

Pánské wakeboardové vázání Hyperlite Ultra

Navrženo a testováno jezdcem Rustem Malinoskim, toto wakeboardové vázání je ideální pro jezdce, kteří se rádi nechávají vést za lodí. Nízká hmotnost a uhlazený design z nich dělají lásku už na první pohled.

Konstrukce vázání byla vyrobena tak, aby vyhovovala nejnáročnějším jezdcům. Vázání jsou postavena na Fusion Plate systému v kombinaci s 3D tepelně formovanou vložkou Pro Liner. Podle Malinoského jde o nejlepší vázání, jaké za svou kariéru vyzkoušel díky propracované podpoře nohy a skvělé přilnavosti.

Specifikace

 • Fusion Plate System: nejodolnější vstřikovaný polymer vytváří silné spojení s deskou s minimálním zdvihem paty a špičky, univerzálnost vázání zaručuje, že je vhodné na každý wakeboard
 • Hypercush stélka: maximální ochrana před nárazy a anatomický design, přidaná EVA pěna dodává měkký pocit pod nohama, aniž by došlo ke snížení kontaktu s prknem
 • 3D tvarovaná vložka: přizpůsobitelná teplem pro co nejlepší úchop nohy
 • Internal Upper Support: podpůrný systém různých hustot bezpečně spojuje svršek vázání s deskou a vytváří responzívní pocit během nošení a jízdy
 • Konstrukce ze 3 částí: Stélka - pohodlí a podpora klenby; Mezipodešev - odolnost proti nárazu, Podrážka - trakční odolnost
 • Lehká síťovinová konstrukce
 • Integrovaný systém úchopu paty
 • Systém zapínání pomocí dvou samostatných šňůrek
 • Aluminium Claw systém uchycení
Vázání Hyperlite Ultra grey 2021

Jak si vybrat wakeboardové vázání

Nedílnou součástí při nákupu wakeboardu je výběr vázání. Skoro by se dalo říci, že výběr správného vázání je stěžejní, neboť to, jak vám vázání sedne, ovlivňuje celou jízdu a váš pocit z ní.

Vázání tedy rozhodně doporučujeme před koupí vyzkoušet. Správně zvolené vázání vás nesmí nikde tlačit ani táhnout, noha se v něm musí cítit naprosto pohodlně, zároveň však musí být zpevněná pro perfektní spolupráci s prknem. Pokud kupujete vázání pouze pro sebe, poohlédněte se spíše po botičce s uzavřenou špičkou, která ochrání i vaše prsty, pokud budete sdílet vázání s kamarády, sáhněte po botě s otevřenou špičkou, která umožňuje nošení na různých velikostech nohou. Prsty by však nikdy neměly z boty přečuhovat, pokud je vás tedy v partě víc, vybírejte velikost vázání podle toho s největší velikostí nohy.

The System

The System vázání je doména značky Hyperlite. Jedná se o samostatné vázání a boty, tak jak to znáte ze snowboardu. Odepínáte se tedy pouze z vázání a při pádu na cablu si zpět na start dojdete pohodlně obutí, což představuje výhodu především tam, kde je např. kamenitá cesta, nepohodlná pro bosé nohy.

Jezdci jako Shaun Murray či Rusty Malinoski, kteří The System testovali, si jej velmi pochvalují pro jeho pevnost a podporu na jedné straně a vynikající komfort na straně druhé. Zároveň poukazují na vynikající přenos energie z jezdcova těla do prkna, což má za následek precizní a hlavně okamžité zvládnutí triků.

Zavřené integrované vázání

U tohoto typu vázání tvoří bota s vázáním jeden celek, nejedná se o dvě samostatné jednotky jako u vázání The System, nebo na snowboardu. Bota s vázáním je k wakeboardu přidělána na pevno, při pádu se tedy z bot vyzouváte úplně. 

Zavřené, neboli "closed toe" vázání umožňuje lepší přenos sil, chrání prsty a zamezuje pohybu nohy ve vázání. Zavřené vázání si kupte v případě, že víte, že jej nebudete půjčovat kamarádům a chcete větší ochranu nohou.

 

Otevřené integrované vázání

Bota s vázáním tvoří opět jeden celek, rozdíl je pouze v otevřené špičce. Otevřené, neboli "open toe" vázání má nespornou výhodu v tom, že jej můžete používat v partě kamarádů, kde každý má jinou velikost nohy. Díky otevřené špičce se také snadno vypláchne písek, který se do vázání dostává při obouvání, prsty však nejsou tolik chráněné.

Videoprůvodce výběrem wakeboardové výbavy

 

 

 

Hyperlite Ultra grey

Vázání Hyperlite Ultra

Výměna a vrácení zboží

Do 14 dnů od doručení můžete zboží bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit.

Jak postupovat při výměně nebo vrácení zboží

Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?

nebo

Registrace