Zpět

Vázání na wakeboard Hyperlite Jinx  black/pink

Kolekce léto 2023

Otevřené a skvěle přizpůsobitelné vázání Jinx je vybaveno prémiovými materiály a technologiemi, které ti zpříjemní každý zážitek v parku. Duální… detailní popis

5 032 Kč Sleva -20 % 6 290 Kč Nejnižší cena za posledních 30 dní: 5 032 Kč (-0%)

 • Doprava zdarma!
 • Doručíme nejpozději v pondělí 27. 5.

ZEZULA club Staň se členem ZEZULA Clubu a získej řadu výhod!

ZEZULA Club

ZEZULA club

ZEZULA Club je věrnostní program pro zákazníky obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, který se zaregistruje, se stává automaticky členem ZEZULA Clubu a může nakupovat levněji a využívat exkluzivní klubové výhody:

 • sleva až 20 % na nezlevněné zboží v eshopu i prodejně
 • levnější doprava
 • nižší hranice dopravy zdarma
 • přednostní vyřízení objednávky
 • akční slevy na již zlevněné zboží
 • sleva na půjčovnu a servis v prodejně SNOWBOARD ZEZULA

Dámské vázání na wakeboard Hyperlite Jinx

Otevřené a skvěle přizpůsobitelné vázání Jinx je vybaveno prémiovými materiály a technologiemi, které ti zpříjemní každý zážitek v parku. Duální systém šněrování zaručuje, že se skvěle přizpůsobí nohám různých velikostí a poskytne ti vysoký komfort bez ztráty spolehlivé kontroly nad prknem. Jinx je správnou volbou pro začátečnici i pokročilejší jezdkyni, která vyhledává přizpůsobitelnost a jednoduchost bez kompromisů na kvalitě.

Specifikace

 • Easy On Fit - Jednoduché nazouvání
 • Úroveň podpory: Střední - Výběr materiálu pro měkčí a pružnější pocit
 • Rozsah pohyblivost: Maximální - Navrženo pro ty, kteří hledají měkké a flexibilní boty pro tweaking na maximum
 • Nastavitelná konstrukce - přizpůsobitelnost špičky a plovoucí jazyk umožňuje využívat botu pro širší rozsah velikostí. Můžeš tak své vázání sdílet i s někým, kdo má jinou velikost chodidla.
 • Určeno pro jezdkyně, které hledají měkčí a pružnější botu s možností přizpůsobení
 • Standardní vzor insertu se hodí ke každému wakeboardu na současném trhu
 • Low Pro Plate System - Systém Low Pro Plate využívá mnoho z vázání System. Celkový objem byl snížen o téměř 16 %, takže model Jinx je mnohem lehčí. Nártová vložka udržuje jezdkyni blíže k prknu, čímž se dosahuje maximální kontroly a odezvy. Aby konstrukce bez základny nevytvářela nežádoucí kroucení desky, bočnice byly spojeny s platformou pro pevnější základ.
 • Aluminium Mounting System - Zesílené stabilizační plochy s vyvýšeným designem, který snižuje zvedání paty a zpevňuje spojení s vázáním a deskou.
 • Ergonomicky tvarovaná stélka EVA poskytuje pohodlí a podporu pro různé úrovně dovedností. Ochrana proti nárazům a podpora klenby jsou součástí všech vložek Hyperlite.
 • Articulating Cuff - Nezávislé ohýbání konstrukce dolní části chodidla a horní části kotníku.
 • Lace Closure - Dual - Horní a dolní šněrování poskytuje možnost jednoduchého nastavení a dokonalého přizpůsobení.
Vázání na wakeboard Hyperlite Jinx black/pink 2023

Jak si vybrat wakeboardové vázání

Nedílnou součástí při nákupu wakeboardu je výběr vázání. Skoro by se dalo říci, že výběr správného vázání je stěžejní, neboť to, jak vám vázání sedne, ovlivňuje celou jízdu a váš pocit z ní.

Vázání tedy rozhodně doporučujeme před koupí vyzkoušet. Správně zvolené vázání vás nesmí nikde tlačit ani táhnout, noha se v něm musí cítit naprosto pohodlně, zároveň však musí být zpevněná pro perfektní spolupráci s prknem. Pokud kupujete vázání pouze pro sebe, poohlédněte se spíše po botičce s uzavřenou špičkou, která ochrání i vaše prsty, pokud budete sdílet vázání s kamarády, sáhněte po botě s otevřenou špičkou, která umožňuje nošení na různých velikostech nohou. Prsty by však nikdy neměly z boty přečuhovat, pokud je vás tedy v partě víc, vybírejte velikost vázání podle toho s největší velikostí nohy.

The System

The System vázání je doména značky Hyperlite. Jedná se o samostatné vázání a boty, tak jak to znáte ze snowboardu. Odepínáte se tedy pouze z vázání a při pádu na cablu si zpět na start dojdete pohodlně obutí, což představuje výhodu především tam, kde je např. kamenitá cesta, nepohodlná pro bosé nohy.

Jezdci jako Shaun Murray či Rusty Malinoski, kteří The System testovali, si jej velmi pochvalují pro jeho pevnost a podporu na jedné straně a vynikající komfort na straně druhé. Zároveň poukazují na vynikající přenos energie z jezdcova těla do prkna, což má za následek precizní a hlavně okamžité zvládnutí triků.

Zavřené integrované vázání

U tohoto typu vázání tvoří bota s vázáním jeden celek, nejedná se o dvě samostatné jednotky jako u vázání The System, nebo na snowboardu. Bota s vázáním je k wakeboardu přidělána na pevno, při pádu se tedy z bot vyzouváte úplně. 

Zavřené, neboli "closed toe" vázání umožňuje lepší přenos sil, chrání prsty a zamezuje pohybu nohy ve vázání. Zavřené vázání si kupte v případě, že víte, že jej nebudete půjčovat kamarádům a chcete větší ochranu nohou.

 

Otevřené integrované vázání

Bota s vázáním tvoří opět jeden celek, rozdíl je pouze v otevřené špičce. Otevřené, neboli "open toe" vázání má nespornou výhodu v tom, že jej můžete používat v partě kamarádů, kde každý má jinou velikost nohy. Díky otevřené špičce se také snadno vypláchne písek, který se do vázání dostává při obouvání, prsty však nejsou tolik chráněné.

Videoprůvodce výběrem wakeboardové výbavy

 

 

 

Hyperlite Jinx black/pink

Vázání na wakeboard Hyperlite Jinx

Výměna a vrácení zboží

Do 14 dnů od doručení můžeš zboží bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit.

Jak postupovat při výměně nebo vrácení zboží

Přihlásit se

Nepamatuji si heslo

nebo

Registrace

Jazyk