Zpět

Vázání na wakeboard Hyperlite System Lowback  black/gold

Kolekce léto 2024

System LowBack poskytuje dokonalé propojení s wakeboardem, a zároveň dává jezdcům svobodu a flexibilitu. Nové hydrofobní strapy na kotníku a špičce… detailní popis

5 590 Kč

 • Doprava zdarma!
 • Doručíme nejpozději ve středu 29. 5.

ZEZULA club Staň se členem ZEZULA Clubu a získej řadu výhod!

ZEZULA Club

ZEZULA club

ZEZULA Club je věrnostní program pro zákazníky obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, který se zaregistruje, se stává automaticky členem ZEZULA Clubu a může nakupovat levněji a využívat exkluzivní klubové výhody:

 • sleva až 20 % na nezlevněné zboží v eshopu i prodejně
 • levnější doprava
 • nižší hranice dopravy zdarma
 • přednostní vyřízení objednávky
 • akční slevy na již zlevněné zboží
 • sleva na půjčovnu a servis v prodejně SNOWBOARD ZEZULA

Wakeboardové vázání Hyperlite System Lowback

System LowBack poskytuje dokonalé propojení s wakeboardem, a zároveň dává jezdcům svobodu a flexibilitu.

Nové hydrofobní strapy na kotníku a špičce zaručují nulovou absorpci vody, takže zůstanou suché a lehké po celou dobu tvé jízdy. Model Lowback poskytuje také skvělou kontrolu nad hranou a dokonalé propojení s prknem. Nabídne ti větší rozsah pohybu než jakékoliv jiné vázání a je ideální volbou pro ridery, kteří rádi posouvají své hranice v cable parku i za člunem. Přizpůsobením kotníkového i předního strapu zjistíš, že Lowback poskytuje veškerou potřebnou podporu pro ty, kteří preferují flexibilnější feel.

*System Binding vázání jsou navržena výlučně pro použití s botami Hyperlite System Boot. K použití je třeba mít vázání i boty.

Technologie

 • 2-Part Theory – Vázání a bota tvoří ultimátní spojení. Vázání se stará o podporu a bezpečnost, bota o kontrolu a pohodlí.
 • Aluminium Mounting System – Bezpečné uchycení vázání k desce pomocí zesílených hliníkových stabilizačních desek. Zvednuté zoubky jsou propojeny se systémovou podložkou pro požadovaný úhel, který snižuje zdvih paty a zpevňuje spojení.
 • Low Back Freestyle Design – LowBack umožňuje maximální rozsah pohybu, což z něj činí ideální volbu pro jezdce, kteří hledají extra mobilitu a flexibilitu. Tato nová jednodílná konstrukce je extrémně odolná, přičemž umožňuje přirozenou flexi.
 • New Flexion Ankle Strap – hydrofobní kotníkový strap pro lepší podporu a flexibilitu, vstřikovaný materiál odpuzuje vodu během jízdy, což vede k nulové absorpci vody a je o 20 % lehčí
 • New Adjustable Toe-Strap – přizpůsobitelný hydrofobní strap na špičce pro zvýšenou podporu, vstřikovaný materiál odpuzuje vodu během jízdy, což vede k nulové absorpci vody a je o 20 % lehčí.
 • Heel Hold Grip Pad – Do rámu LowBack je umístěna přilnavá podložka EVA, která je zarovnaná s umístěním paty a snižuje její zvedání.
 • Reinforced N7 Chassis – Nylonové šasi plněné skelným vláknem a perfektně tvarované vstřikované díly pro vysokou odolnost a lehkost
 • Baseless Interface – nejlepší propojení boty s deskou díky vázání bez základny, která ti umožňuje stát přímo na desce a mít nad ní dokonalou kontrolu
Vázání na wakeboard Hyperlite System Lowback black/gold 2024

Tabulka velikostí

VELIKOST S/M L/XL
UK 5-8 9-12
EUR 38-42 43-47
US 6-9 10-13
 

Jak si vybrat wakeboardové vázání

Nedílnou součástí při nákupu wakeboardu je výběr vázání. Skoro by se dalo říci, že výběr správného vázání je stěžejní, neboť to, jak vám vázání sedne, ovlivňuje celou jízdu a váš pocit z ní.

Vázání tedy rozhodně doporučujeme před koupí vyzkoušet. Správně zvolené vázání vás nesmí nikde tlačit ani táhnout, noha se v něm musí cítit naprosto pohodlně, zároveň však musí být zpevněná pro perfektní spolupráci s prknem. Pokud kupujete vázání pouze pro sebe, poohlédněte se spíše po botičce s uzavřenou špičkou, která ochrání i vaše prsty, pokud budete sdílet vázání s kamarády, sáhněte po botě s otevřenou špičkou, která umožňuje nošení na různých velikostech nohou. Prsty by však nikdy neměly z boty přečuhovat, pokud je vás tedy v partě víc, vybírejte velikost vázání podle toho s největší velikostí nohy.

The System

The System vázání je doména značky Hyperlite. Jedná se o samostatné vázání a boty, tak jak to znáte ze snowboardu. Odepínáte se tedy pouze z vázání a při pádu na cablu si zpět na start dojdete pohodlně obutí, což představuje výhodu především tam, kde je např. kamenitá cesta, nepohodlná pro bosé nohy.

Jezdci jako Shaun Murray či Rusty Malinoski, kteří The System testovali, si jej velmi pochvalují pro jeho pevnost a podporu na jedné straně a vynikající komfort na straně druhé. Zároveň poukazují na vynikající přenos energie z jezdcova těla do prkna, což má za následek precizní a hlavně okamžité zvládnutí triků.

Zavřené integrované vázání

U tohoto typu vázání tvoří bota s vázáním jeden celek, nejedná se o dvě samostatné jednotky jako u vázání The System, nebo na snowboardu. Bota s vázáním je k wakeboardu přidělána na pevno, při pádu se tedy z bot vyzouváte úplně. 

Zavřené, neboli "closed toe" vázání umožňuje lepší přenos sil, chrání prsty a zamezuje pohybu nohy ve vázání. Zavřené vázání si kupte v případě, že víte, že jej nebudete půjčovat kamarádům a chcete větší ochranu nohou.

 

Otevřené integrované vázání

Bota s vázáním tvoří opět jeden celek, rozdíl je pouze v otevřené špičce. Otevřené, neboli "open toe" vázání má nespornou výhodu v tom, že jej můžete používat v partě kamarádů, kde každý má jinou velikost nohy. Díky otevřené špičce se také snadno vypláchne písek, který se do vázání dostává při obouvání, prsty však nejsou tolik chráněné.

Videoprůvodce výběrem wakeboardové výbavy

 

 

 

Hyperlite System Lowback black/gold

Vázání na wakeboard Hyperlite System Lowback

Výměna a vrácení zboží

Do 14 dnů od doručení můžeš zboží bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit.

Jak postupovat při výměně nebo vrácení zboží

Přihlásit se

Nepamatuji si heslo

nebo

Registrace

Jazyk