Zpět

Vázání na wakeboard Hyperlite Ultra  black/grey

Kolekce léto 2023

Po dlouhém navrhování a testování se rider Rusty Malinoski dočkal svého vysněného signature vázání. Model Ultra je lehký, elegantní a disponuje… detailní popis

9 032 Kč Sleva -20 % 11 290 Kč Nejnižší cena za posledních 30 dní: 9 032 Kč (-0%)

 • Doprava zdarma!
 • Doručíme nejpozději ve středu 29. 5.

ZEZULA club Staň se členem ZEZULA Clubu a získej řadu výhod!

ZEZULA Club

ZEZULA club

ZEZULA Club je věrnostní program pro zákazníky obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, který se zaregistruje, se stává automaticky členem ZEZULA Clubu a může nakupovat levněji a využívat exkluzivní klubové výhody:

 • sleva až 20 % na nezlevněné zboží v eshopu i prodejně
 • levnější doprava
 • nižší hranice dopravy zdarma
 • přednostní vyřízení objednávky
 • akční slevy na již zlevněné zboží
 • sleva na půjčovnu a servis v prodejně SNOWBOARD ZEZULA

Vázání na wakeboard Hyperlite Ultra

Po dlouhém navrhování a testování se rider Rusty Malinoski dočkal svého vysněného signature vázání. Model Ultra je lehký, elegantní a disponuje specificky navrženým síťovinovým materiálem. Konstrukčně se hodí pro náročné jezdce, kteří hledají vyváženou podporu, dokonalé padnutí a odolnost. Díky tepelně tvarovatelné vložce, podpoře kotníku a duálnímu šněrování si dopřeješ vysoký komfort a tlumení na překážkách. Základna Fusion Plate System zajišťuje jednotnou konstrukci a vysokou odezvu. Sáhni po vázání Ultra, které ti nabídne vše co potřebuješ pro skvělý výkon a žádné nesmysly navíc. 

Specifikace

 • Konstrukce ze 3 částí: Stélka - pohodlí a podpora klenby; Mezipodešev - nová EVA mezipodešev odolná proti nárazu, Podrážka - přišitá ke konstrukci paty, guma s optimální trakcí
 • Úroveň podpory: Maximální - Použité materiály jsou zvoleny s ohledem na udržení pevné podpory a odezvy
 • Rozsah pohyblivosti: Střední - Navrženo pro ty, kteří hledají konzistentní podporu a kontrolu
 • Fusion Plate System - Propojení střihu bot do vázání System s funkčností tradičního systému otevřených Plate vázání. Fusion přebírá veškeré konstrukční vlastnosti samostatné boty - podrážku, mezipodešev i stélku. Výsledkem je vysoký komfort boty a silné propojení vázání s deskou pro tu nejlepší odezvu.
 • 3D Heat Moldable Pro Liner - Tepelně tvarovatelná vložka se přizpůsobí tvojí noze, aby dokonale padla.
 • Internal Upper Support - Systém vnitřní podpory, který bezpečně spojuje horní část se spodní konsrukcí vázání a vytváří skvělý pocit z jízdy.
 • Internal Ankle Harness - Systém zabudovaný do šněrování, který se stará o dodatečnou fixaci paty a pohodlně zabraňuje jejímu klouzání v botě.
 • Aluminium Mounting System - Zesílené stabilizační plochy s vyvýšeným designem, který snižuje zvedání paty a zpevňuje spojení s vázáním a deskou.
 • Universal 6" Mounting Spread - Vzor pro inzerty kompatibilní se všemi wakeboardy na trhu
 • Hypercush Insole - Maximální ochrana proti nárazu a anatomická konstrukce činí tuto stélku tou nejlepší volbou. Přidaný EVA materiál poskytuje plyšový pocit pod nohou bez ztráty odezvy desky.
 • Lace Closure - Dual - Horní a dolní šněrování poskytuje možnost jednoduchého nastavení a přizpůsobení.
Vázání na wakeboard Hyperlite Ultra black/grey 2023

Jak si vybrat wakeboardové vázání

Nedílnou součástí při nákupu wakeboardu je výběr vázání. Skoro by se dalo říci, že výběr správného vázání je stěžejní, neboť to, jak vám vázání sedne, ovlivňuje celou jízdu a váš pocit z ní.

Vázání tedy rozhodně doporučujeme před koupí vyzkoušet. Správně zvolené vázání vás nesmí nikde tlačit ani táhnout, noha se v něm musí cítit naprosto pohodlně, zároveň však musí být zpevněná pro perfektní spolupráci s prknem. Pokud kupujete vázání pouze pro sebe, poohlédněte se spíše po botičce s uzavřenou špičkou, která ochrání i vaše prsty, pokud budete sdílet vázání s kamarády, sáhněte po botě s otevřenou špičkou, která umožňuje nošení na různých velikostech nohou. Prsty by však nikdy neměly z boty přečuhovat, pokud je vás tedy v partě víc, vybírejte velikost vázání podle toho s největší velikostí nohy.

The System

The System vázání je doména značky Hyperlite. Jedná se o samostatné vázání a boty, tak jak to znáte ze snowboardu. Odepínáte se tedy pouze z vázání a při pádu na cablu si zpět na start dojdete pohodlně obutí, což představuje výhodu především tam, kde je např. kamenitá cesta, nepohodlná pro bosé nohy.

Jezdci jako Shaun Murray či Rusty Malinoski, kteří The System testovali, si jej velmi pochvalují pro jeho pevnost a podporu na jedné straně a vynikající komfort na straně druhé. Zároveň poukazují na vynikající přenos energie z jezdcova těla do prkna, což má za následek precizní a hlavně okamžité zvládnutí triků.

Zavřené integrované vázání

U tohoto typu vázání tvoří bota s vázáním jeden celek, nejedná se o dvě samostatné jednotky jako u vázání The System, nebo na snowboardu. Bota s vázáním je k wakeboardu přidělána na pevno, při pádu se tedy z bot vyzouváte úplně. 

Zavřené, neboli "closed toe" vázání umožňuje lepší přenos sil, chrání prsty a zamezuje pohybu nohy ve vázání. Zavřené vázání si kupte v případě, že víte, že jej nebudete půjčovat kamarádům a chcete větší ochranu nohou.

 

Otevřené integrované vázání

Bota s vázáním tvoří opět jeden celek, rozdíl je pouze v otevřené špičce. Otevřené, neboli "open toe" vázání má nespornou výhodu v tom, že jej můžete používat v partě kamarádů, kde každý má jinou velikost nohy. Díky otevřené špičce se také snadno vypláchne písek, který se do vázání dostává při obouvání, prsty však nejsou tolik chráněné.

Videoprůvodce výběrem wakeboardové výbavy

 

 

 

Hyperlite Ultra black/grey

Vázání na wakeboard Hyperlite Ultra

Výměna a vrácení zboží

Do 14 dnů od doručení můžeš zboží bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit.

Jak postupovat při výměně nebo vrácení zboží

Přihlásit se

Nepamatuji si heslo

nebo

Registrace

Jazyk