Zpět

Vázání na wakeboard Ronix Anthem BOA  black

Kolekce léto 2024

Otevřené vázání na wake v promyšleném designu, který ti poskytne bezkonkurenční pohodlí a skvělý kontakt s deskou. S modelem Anthem BOA … detailní popis

9 400 Kč

 • Doprava zdarma!
 • Doručíme nejpozději v pondělí 17. 6.

ZEZULA club Staň se členem ZEZULA Clubu a získej řadu výhod!

ZEZULA Club

ZEZULA club

ZEZULA Club je věrnostní program pro zákazníky obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, který se zaregistruje, se stává automaticky členem ZEZULA Clubu a může nakupovat levněji a využívat exkluzivní klubové výhody:

 • sleva až 20 % na nezlevněné zboží v eshopu i prodejně
 • levnější doprava
 • nižší hranice dopravy zdarma
 • přednostní vyřízení objednávky
 • akční slevy na již zlevněné zboží
 • sleva na půjčovnu a servis v prodejně SNOWBOARD ZEZULA

Pánské vázání na wakeboard Ronix Anthem BOA

Otevřené vázání na wake v promyšleném designu, který ti poskytne bezkonkurenční pohodlí a skvělý kontakt s deskou. S modelem Anthem BOA značka Ronix přináší kombinaci nejlepších technologií pro precizní přizpůsobení tvé noze. Přední část vázání si dotáhneš dle potřeby jednoduchým BOA kolečkem a kotník zabezpečíš pevným Superstrapem. Stélka i vnitřní pěnové polstrování ti dopřeje podporu i komfort pro pohodovou jízdu.

Specifikace

 • Flex: 6/10
 • Mainframe Technology - druh konstrukce vázání Ronix
  • Ronix shell last - speciální plášť navržený specificky pro wakeboarding
  • Mid-height Skeleton - středně vysoká vnější konstrukce sahající ke kotníku, která se přizpůsobí pohybu
  • Toe cap - podpora pod špičkou vázání
  • Baseplate - baseless design základny optimalizovaný pro maximální board feel
  • Shock pad - podložka tlumící nárazy, chrání tebe i tvé prkno 
 • BOA® Fit System - utahovací systém umístěný v přední části vázání. Utažení bez námahy, rychle a s maximální přesností. Odolné materiály fungují spolehlivě v různorodých podmínkách.
 • Výstelka Stage 2 - vnitřní pěnová výstelka v hybridním designu z pěny dvojí hustoty pro silnější odezvu. Disponuje zabudovanou podporou kotníku.
 • Classic S.O.L.E. - stélka ověřená časem i wakeboardisty. Vyrobena ze všestranné pěny, která je tvarovaná na míru vázání Ronix pro bezkonkurenční pohodlí.
 • 3D tvarovaný jazyk
 • Superstraps - propracovaný stahovací strap u kotníku. TPU zakončení s nerezovými zajišťovacími háčky a pružným nylonovým páskem pro perfektní přizpůsobení.
Vázání na wakeboard Ronix Anthem BOA black 2024

Tabulka velikostí

UK 4-7.5 6.5-10.5 9.5-13.5
EUR 37-41.5 40-45.5 44-48.5
US 5-8.5 7.5-11.5 10.5-14.5
CM 23-26.5 25.5-29.5 28.5-32.5
 

Jak si vybrat wakeboardové vázání

Nedílnou součástí při nákupu wakeboardu je výběr vázání. Skoro by se dalo říci, že výběr správného vázání je stěžejní, neboť to, jak vám vázání sedne, ovlivňuje celou jízdu a váš pocit z ní.

Vázání tedy rozhodně doporučujeme před koupí vyzkoušet. Správně zvolené vázání vás nesmí nikde tlačit ani táhnout, noha se v něm musí cítit naprosto pohodlně, zároveň však musí být zpevněná pro perfektní spolupráci s prknem. Pokud kupujete vázání pouze pro sebe, poohlédněte se spíše po botičce s uzavřenou špičkou, která ochrání i vaše prsty, pokud budete sdílet vázání s kamarády, sáhněte po botě s otevřenou špičkou, která umožňuje nošení na různých velikostech nohou. Prsty by však nikdy neměly z boty přečuhovat, pokud je vás tedy v partě víc, vybírejte velikost vázání podle toho s největší velikostí nohy.

The System

The System vázání je doména značky Hyperlite. Jedná se o samostatné vázání a boty, tak jak to znáte ze snowboardu. Odepínáte se tedy pouze z vázání a při pádu na cablu si zpět na start dojdete pohodlně obutí, což představuje výhodu především tam, kde je např. kamenitá cesta, nepohodlná pro bosé nohy.

Jezdci jako Shaun Murray či Rusty Malinoski, kteří The System testovali, si jej velmi pochvalují pro jeho pevnost a podporu na jedné straně a vynikající komfort na straně druhé. Zároveň poukazují na vynikající přenos energie z jezdcova těla do prkna, což má za následek precizní a hlavně okamžité zvládnutí triků.

Zavřené integrované vázání

U tohoto typu vázání tvoří bota s vázáním jeden celek, nejedná se o dvě samostatné jednotky jako u vázání The System, nebo na snowboardu. Bota s vázáním je k wakeboardu přidělána na pevno, při pádu se tedy z bot vyzouváte úplně. 

Zavřené, neboli "closed toe" vázání umožňuje lepší přenos sil, chrání prsty a zamezuje pohybu nohy ve vázání. Zavřené vázání si kupte v případě, že víte, že jej nebudete půjčovat kamarádům a chcete větší ochranu nohou.

 

Otevřené integrované vázání

Bota s vázáním tvoří opět jeden celek, rozdíl je pouze v otevřené špičce. Otevřené, neboli "open toe" vázání má nespornou výhodu v tom, že jej můžete používat v partě kamarádů, kde každý má jinou velikost nohy. Díky otevřené špičce se také snadno vypláchne písek, který se do vázání dostává při obouvání, prsty však nejsou tolik chráněné.

Videoprůvodce výběrem wakeboardové výbavy

 

 

 

Ronix Anthem BOA black

Vázání na wakeboard Ronix Anthem BOA

Výměna a vrácení zboží

Do 14 dnů od doručení můžeš zboží bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit.

Jak postupovat při výměně nebo vrácení zboží

Přihlásit se

Nepamatuji si heslo

nebo

Registrace

Jazyk