Zpět

Vázání na wakeboard Ronix Diplomat EXP  black/gum rubber

Kolekce léto 2024

Tohle uzavřené vázání není jen perfektně propracovaným modelem pro skvělý zážitek z wakeboardingu, ale také uměleckým dílem, na němž se podílel … detailní popis

10 600 Kč

 • Doprava zdarma!
 • Doručíme nejpozději ve čtvrtek 25. 7.

ZEZULA club Staň se členem ZEZULA Clubu a získej řadu výhod!

ZEZULA Club

ZEZULA club

ZEZULA Club je věrnostní program pro zákazníky obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, který se zaregistruje, se stává automaticky členem ZEZULA Clubu a může nakupovat levněji a využívat exkluzivní klubové výhody:

 • sleva až 20 % na nezlevněné zboží v eshopu i prodejně
 • levnější doprava
 • nižší hranice dopravy zdarma
 • přednostní vyřízení objednávky
 • akční slevy na již zlevněné zboží
 • sleva na půjčovnu a servis v prodejně SNOWBOARD ZEZULA

Zvýhodněný komplet Ronix Diplomat set

Vázání na wakeboard Ronix Diplomat EXP

Tohle uzavřené vázání není jen perfektně propracovaným modelem pro skvělý zážitek z wakeboardingu, ale také uměleckým dílem, na němž se podílel Jules Charraud. Zemité tóny a originální ilustrace na zadní straně vázání budou jedním z důvodů, proč si vázání zamiluješ.

Diplomat EXP je vybaven vnitřní botou Intuition+, která ti umožní pohodlnou chůzi i mimo vázání a díky možnosti tepelného tvarování si ji dokonale přizpůsobíš. Promyšlená Mainframe konstrukce, odolný svršek, EVA stélka a mnoho dalších technologií ti dopřeje perfektní mix komfortu a odezvy.

Specifikace

 • Flex: 6/10
 • Na designu vázání se podílel Jules Charraud, jehož originální ilustrace se nachází na zadní straně vázání
 • Mainframe Technology - druh konstrukce vázání Ronix
  • Ronix shell last - speciální plášť navržený specificky pro wakeboarding
  • Mid-height Skeleton - středně vysoká vnější konstrukce sahající ke kotníku, která se přizpůsobí pohybu
  • Toe cap - podpora pod špičkou vázání
  • Baseplate - baseless design základny optimalizovaný pro maximální board feel
  • Shock pad - podložka tlumící nárazy, chrání tebe i tvé prkno
 • EXP S.O.L.E. - lehká stélka z EVA pěny přizpůsobená pro chůzi, podporuje trakci a tlumení
 • Intuition+ Liner - vnitřní tepelně tvarovatelná bota, která ti dává možnost perfektního přizpůsobení pravé i levé noze na míru.
 • Para-Skin & Cordura Ballistic Nylon - svršek z vysoce odolných a výkonných materiálů
 • Autolock - utahovací technologie. Posunutím se zámek zablokuje, tahem uvolní. Zjednodušená konstrukce s inovativním designem, odolností vůči nárazům a s měkkou rukojetí pro jednoduché odepnutí.
 • Velcro strap - stahovací strap nad kotníkem

 

Vázání na wakeboard Ronix Diplomat EXP black/gum rubber 2024

Tabulka velikostí

UK 5-6 7-8 9 10-11 12-13
EUR 38-39 41-42 43 45-46 47-48
US 6-7 8-9 10 11-12 13-14
CM 24-25 26-27 28 29-30 31-32
 

Jak si vybrat wakeboardové vázání

Nedílnou součástí při nákupu wakeboardu je výběr vázání. Skoro by se dalo říci, že výběr správného vázání je stěžejní, neboť to, jak vám vázání sedne, ovlivňuje celou jízdu a váš pocit z ní.

Vázání tedy rozhodně doporučujeme před koupí vyzkoušet. Správně zvolené vázání vás nesmí nikde tlačit ani táhnout, noha se v něm musí cítit naprosto pohodlně, zároveň však musí být zpevněná pro perfektní spolupráci s prknem. Pokud kupujete vázání pouze pro sebe, poohlédněte se spíše po botičce s uzavřenou špičkou, která ochrání i vaše prsty, pokud budete sdílet vázání s kamarády, sáhněte po botě s otevřenou špičkou, která umožňuje nošení na různých velikostech nohou. Prsty by však nikdy neměly z boty přečuhovat, pokud je vás tedy v partě víc, vybírejte velikost vázání podle toho s největší velikostí nohy.

The System

The System vázání je doména značky Hyperlite. Jedná se o samostatné vázání a boty, tak jak to znáte ze snowboardu. Odepínáte se tedy pouze z vázání a při pádu na cablu si zpět na start dojdete pohodlně obutí, což představuje výhodu především tam, kde je např. kamenitá cesta, nepohodlná pro bosé nohy.

Jezdci jako Shaun Murray či Rusty Malinoski, kteří The System testovali, si jej velmi pochvalují pro jeho pevnost a podporu na jedné straně a vynikající komfort na straně druhé. Zároveň poukazují na vynikající přenos energie z jezdcova těla do prkna, což má za následek precizní a hlavně okamžité zvládnutí triků.

Zavřené integrované vázání

U tohoto typu vázání tvoří bota s vázáním jeden celek, nejedná se o dvě samostatné jednotky jako u vázání The System, nebo na snowboardu. Bota s vázáním je k wakeboardu přidělána na pevno, při pádu se tedy z bot vyzouváte úplně. 

Zavřené, neboli "closed toe" vázání umožňuje lepší přenos sil, chrání prsty a zamezuje pohybu nohy ve vázání. Zavřené vázání si kupte v případě, že víte, že jej nebudete půjčovat kamarádům a chcete větší ochranu nohou.

 

Otevřené integrované vázání

Bota s vázáním tvoří opět jeden celek, rozdíl je pouze v otevřené špičce. Otevřené, neboli "open toe" vázání má nespornou výhodu v tom, že jej můžete používat v partě kamarádů, kde každý má jinou velikost nohy. Díky otevřené špičce se také snadno vypláchne písek, který se do vázání dostává při obouvání, prsty však nejsou tolik chráněné.

Videoprůvodce výběrem wakeboardové výbavy

 

 

 

Ronix Diplomat EXP black/gum rubber

Vázání na wakeboard Ronix Diplomat EXP

Výměna a vrácení zboží

Do 14 dnů od doručení můžeš zboží bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit.

Jak postupovat při výměně nebo vrácení zboží

Přihlásit se

Nepamatuji si heslo

nebo

Registrace

Jazyk