Zpět

Vázání na wakeboard Ronix Rise  white/peach smoothie

Kolekce léto 2023

Vázání Ronix Rise je vybaveno tepelně tvarovatelnou vložkou Intuition+, která poskytuje špičkové přizpůsobení tvému chodidlu pro maximální komfort.… detailní popis

10 000 Kč Sleva -20 % 12 500 Kč Nejnižší cena za posledních 30 dní: 10 000 Kč (-0%)

 • Doprava zdarma!
 • Doručíme nejpozději ve středu 29. 5.

ZEZULA club Staň se členem ZEZULA Clubu a získej řadu výhod!

ZEZULA Club

ZEZULA club

ZEZULA Club je věrnostní program pro zákazníky obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, který se zaregistruje, se stává automaticky členem ZEZULA Clubu a může nakupovat levněji a využívat exkluzivní klubové výhody:

 • sleva až 20 % na nezlevněné zboží v eshopu i prodejně
 • levnější doprava
 • nižší hranice dopravy zdarma
 • přednostní vyřízení objednávky
 • akční slevy na již zlevněné zboží
 • sleva na půjčovnu a servis v prodejně SNOWBOARD ZEZULA

Dámské wakeboardové vázání Ronix Rise

Vázání Ronix Rise je vybaveno tepelně tvarovatelnou vložkou Intuition+, která poskytuje špičkové přizpůsobení tvému chodidlu pro maximální komfort. Design vázání bere v potaz ženské proporce a proto je konstrukce o něco nižší a využívá měkčí pěnu. Flexform panel pak zvyšuje celkovou odolnost bot bez omezení flexibility. Díky Brainframe konstrukci vázání získá dostatečnou pevnost pro rychlou odezvu a maximální požitek z jízdy.

Specifikace

 • Flex: 7/10
 • Specifický dámský střih
 • Heat Moldable Intuition+ Liner - tepelně tvarovatelná vložka
 • FlexForm Panel na kotnících a patách - automobilový elastomer navržený tak, aby odolal extrémnímu tahu a zároveň poskytoval jezdci pružnost a pohyb.
 • AutoLock Technology - posunutím se zámek zablokuje, tahem uvolní. Zjednodušená konstrukce s inovativním designem, odolností vůči nárazům a s měkkou rukojetí pro snadné uvolnění.
 • Pro S.O.L.E. - nejnovější materiál stélky zaručující rychlé reakce a měkká přistání
 • Technologie BrainFrame - nejnovější hardwarová platforma, která poskytuje okamžitou odezvu. Maximálně chrání nohu a umožňuje okamžitý přenos energie, který snižuje únavu jezdce.

 

Vázání na wakeboard Ronix Rise white/peach smoothie 2023

Tabulka velikostí

UK 3.5-4.5 5.5 6.5 7.5
EUR 36.5-37.5 39 40,5 41.5
US 6-7 8 9 10
CM 23-24 24 25 26
 

Jak si vybrat wakeboardové vázání

Nedílnou součástí při nákupu wakeboardu je výběr vázání. Skoro by se dalo říci, že výběr správného vázání je stěžejní, neboť to, jak vám vázání sedne, ovlivňuje celou jízdu a váš pocit z ní.

Vázání tedy rozhodně doporučujeme před koupí vyzkoušet. Správně zvolené vázání vás nesmí nikde tlačit ani táhnout, noha se v něm musí cítit naprosto pohodlně, zároveň však musí být zpevněná pro perfektní spolupráci s prknem. Pokud kupujete vázání pouze pro sebe, poohlédněte se spíše po botičce s uzavřenou špičkou, která ochrání i vaše prsty, pokud budete sdílet vázání s kamarády, sáhněte po botě s otevřenou špičkou, která umožňuje nošení na různých velikostech nohou. Prsty by však nikdy neměly z boty přečuhovat, pokud je vás tedy v partě víc, vybírejte velikost vázání podle toho s největší velikostí nohy.

The System

The System vázání je doména značky Hyperlite. Jedná se o samostatné vázání a boty, tak jak to znáte ze snowboardu. Odepínáte se tedy pouze z vázání a při pádu na cablu si zpět na start dojdete pohodlně obutí, což představuje výhodu především tam, kde je např. kamenitá cesta, nepohodlná pro bosé nohy.

Jezdci jako Shaun Murray či Rusty Malinoski, kteří The System testovali, si jej velmi pochvalují pro jeho pevnost a podporu na jedné straně a vynikající komfort na straně druhé. Zároveň poukazují na vynikající přenos energie z jezdcova těla do prkna, což má za následek precizní a hlavně okamžité zvládnutí triků.

Zavřené integrované vázání

U tohoto typu vázání tvoří bota s vázáním jeden celek, nejedná se o dvě samostatné jednotky jako u vázání The System, nebo na snowboardu. Bota s vázáním je k wakeboardu přidělána na pevno, při pádu se tedy z bot vyzouváte úplně. 

Zavřené, neboli "closed toe" vázání umožňuje lepší přenos sil, chrání prsty a zamezuje pohybu nohy ve vázání. Zavřené vázání si kupte v případě, že víte, že jej nebudete půjčovat kamarádům a chcete větší ochranu nohou.

 

Otevřené integrované vázání

Bota s vázáním tvoří opět jeden celek, rozdíl je pouze v otevřené špičce. Otevřené, neboli "open toe" vázání má nespornou výhodu v tom, že jej můžete používat v partě kamarádů, kde každý má jinou velikost nohy. Díky otevřené špičce se také snadno vypláchne písek, který se do vázání dostává při obouvání, prsty však nejsou tolik chráněné.

Videoprůvodce výběrem wakeboardové výbavy

 

 

 

Ronix Rise white/peach smoothie

Vázání na wakeboard Ronix Rise

Výměna a vrácení zboží

Do 14 dnů od doručení můžeš zboží bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit.

Jak postupovat při výměně nebo vrácení zboží

Přihlásit se

Nepamatuji si heslo

nebo

Registrace

Jazyk