Zpět

Vesta na wakeboard O'Neill Nomad Comp Vest  black/black

Kolekce jaro 2024

Competition Vest s předním zipem je lehká, vznáší se a rychle schne, pro ještě lepší pocit na vodě. Nemluvě o tom, že navíc i vypadá fenomenálně.… detailní popis

4 230 Kč

 • Doprava zdarma!
 • Doručíme nejpozději v pondělí 27. 5.

ZEZULA club Staň se členem ZEZULA Clubu a získej řadu výhod!

ZEZULA Club

ZEZULA club

ZEZULA Club je věrnostní program pro zákazníky obchodu SNOWBOARD ZEZULA. Každý zákazník, který se zaregistruje, se stává automaticky členem ZEZULA Clubu a může nakupovat levněji a využívat exkluzivní klubové výhody:

 • sleva až 20 % na nezlevněné zboží v eshopu i prodejně
 • levnější doprava
 • nižší hranice dopravy zdarma
 • přednostní vyřízení objednávky
 • akční slevy na již zlevněné zboží
 • sleva na půjčovnu a servis v prodejně SNOWBOARD ZEZULA

Barevné varianty

Vesta O'Neill Nomad Competition Vest

Competition Vest s předním zipem je lehká, vznáší se a rychle schne, pro ještě lepší pocit na vodě. Nemluvě o tom, že navíc i vypadá fenomenálně. Segmentové pěnové jádro vytváří anatomické ohybové body, aby jezdci umožnilo plnou pohyblivost.

O'Neill Nomad nabízí exkluzivní technologii Nytrolite Foam využívající polyethylen s nízkou hustotou, který pomocí dusíku expanduje na nejlehčí pěnu na vodě.

Technologie O'Neill Nytrolite Foam je ve skutečnosti 3x lehčí než tradiční PVC pěna používaná ve většině modelů. Pěna s uzavřenou buněčnou strukturou absorbuje o 15-20 % méně vody, aby byla lehká, i když ji už namočíš.

Parametry

 • Design s minimálním objemem
 • Strategické otvory na ruce
 • Recyklovaná tkanina TB3
 • Přední zip
 • Nytrolite pěna
Vesta na wakeboard O'Neill Nomad Comp Vest black/black 2024

Tabulka velikostí

S M L XL
A ŠÍŘKA (cm) 43 45 47 50
B DÉLKA (cm) 65 66 67 69
 

Jak si vybrat vestu na wakeboard?

Vesty jsou nezbytným doplňkem pro bezpečnou jízdu na wakeboardu. Výběr správné velikosti je nejdůležitějším faktorem k požadované funkčnosti. Vesta jezdce nadnáší na vodě a zároveň chrání před dopady na hladinu.

Velikost vybírejte pečlivě, vesta musí pevně držet na těle

Správně zvolená velikost je tehdy, když pevně drží na těle a není volná. Při pádu do vody nesmí sjíždět, aby nedošlo k nepohyblivosti při plavání. Vesty jsou pružné a během běžného využití se roztahují - při výběru velikosti dbejte na tento fakt!

Vesty přes hlavu lépe přilnou k tělu

Vesty se liší tvary, velikostmi, způsoby zapínání nebo materiály. Nejčastější druh zapínání je klasický přední zip. Vesty přes hlavu se z pravidla hůř oblékají, výhodou je ale lepší přilnavost k tělu. Modely se zapínáním na přezku se používají spíše u vest pro děti nebo u levnějších variant, kdy je možné pásy stáhnout a regulovat tak velikost.

U dětských vest můžete regulovat velikost

Dětské vesty jsou většinou vybaveny stahovacími pásy pro regulaci velikosti a poutky na zádech, aby mohli rodiče děti jednoduše vytáhnout za poutko z vody.

Vesty jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů a jsou velmi odolné proti nárazům

V dnešní době jsou vesty opatřeny těmi nejlepšími materiály, aby byly co nejlehčí, nevsakovaly tolik vody a byly odolné proti nárazům jak o vodu, tak o překážky.

Vesty na wakeboard

O'Neill Nomad Comp Vest black/black

Vesta na wakeboard O'Neill Nomad Comp Vest

Výměna a vrácení zboží

Do 14 dnů od doručení můžeš zboží bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit.

Jak postupovat při výměně nebo vrácení zboží

Přihlásit se

Nepamatuji si heslo

nebo

Registrace

Jazyk